999 rezultate për

bartomeu

Caktohet takimi mes babait të Messit dhe Bartomeut, ky është plani Babai i Leo Messi, Jorge Messi, i cili ndodhet aktualisht në Rosario, Argjentinë, planifikon të kthehet në Barcelonë jav
Bartomeu i gatshëm të largohet nëse qëndron Messi në Barcelonë Josep Maria Bartomeu është i gatshëm të japë dorëheqje nga posti i presidentit të Barcelonës nëse Leo Messi merr vendim
Bartomeu sfidon Messin: Jap dorëheqjen nëse flet publikisht Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, nuk ka ndërmend që të japë dorëheqjen. Ai nuk dëshiron të largohet ng
Tension në Camp Nou, tifozët në revoltë kundër Bartomeut çajnë rrethimin e stadiumit (VIDEO) Një mbrëmje e nxehtë në Barcelonë, ku një grup tifozësh u kthyen për t'u mbledhur para stadiumit Camp Nou për të demonst
Messi qëndron te Barcelona? Bartomeu nis përpjekjet për t’i ndryshuar mendjen Lionel Messi e ka ndarë mendjen t’i japë lamtumirën Barcelonës pas gati 20 vitesh, teksa mbrëmjen e djeshme i nisi klubi
Messi injoron "faxin" e fundit të Barcelonas, Bartomeu i kërkon ballafaqim direkt Barcelona pret nga dita e mërkurë përgjigjen e Lionel Messit pasi i ka dërguar po nëpërmjet burofax dëshirën “për të vaz
Mes situatës kaotike, Bartomeu prezanton talentin Francisco Trincao u prezantua sot si lojtar i ri i Barcelonës dhe natyrisht se nuk mundi t’iu shmangej pyetjeve për Lion
BARCELONA/ Dorëzohet mocioni i mosbesimit kundër presidentit Bartomeu dhe bordit të drejtorëve Kandidati për president të Barcelonës, Jordi Farre, ka njoftuar se sot në mëngjes e ka dorëzuar mocionin e mosbesimit ku
Zbulohet fjala e Koeman që çoi te kërkesa e Messit për largim Kërkesa e Leo Messit për largim nga Barcelona ka ngritur shumë reagime. Por, çfarë ka ndikuar që argjentinasi të marr
Kërkohet zyrtarisht dorëheqja e Bartomeut! Tentativa e fundit për të mbajtur Messin Takimi urgjent i Këshillit Drejtues dhe Administrativ të Barcelonas, sipas TyC Sport ka mbaruar. drejtuesit e FC Barc
Tifozët e Barcelonës nuk përmbahen, hyjnë në "Camp Nou" dhe duan kokën e Bartomeut (VIDEO) Tifozët e Barcelonës kërkojnë dorëheqjen e Bartomeut. Reagimi i popullit të Barcelonës shpërthen në mbrëmje pas lajmi
Bartomeu cakton takim ditën e hënë, pritet të merren vendime të rëndësishme Ndryshime të mëdha pritet të fillojnë te skuadra e Barcelonës. Pas humbjes turpëruese në çerekfinalen e Ligës së Kamp
Ka armiq? Jo të gjithë te Barcelona e duan Xavin si trajner Josep Maria Bartomeu në një intervistë për TV3 ka konfirmuar se ata mbështesin Quique Setienin si trajnerin e tyre edhe
Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Setien Quique Setien do të jetë trajner i Barcelonës edhe për edicionin e ri në Camp Nou, kështu ka konfirmuar Josep Maria Bart
"Barcelona nuk ka probleme me VAR, por me formën e dobët" Rivaldo nuk ka kursyer kritikat ndaj presidentit të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Ditë më parë, presidenti i Barc
Zidane i kthehet Bartomeut: Me keni lodhur, Reali nuk fiton për shkak të VAR! Zinedine reagon ashpër pas deklaratave të presidentit të Barcelonës Josep Maria Bartomeu se VAR-i po përdoret vetëm në f
Spekullimet për Messin, Bartomeu tregon si qëndron e vërteta Lionel Messit i ka mbetur vetëm edhe një vit në kontratën e tij aktuale me Barcelonën. Është raportuar se argjentinas
Dorëheqja e 6 anëtarëve të bordit, Bartomeu fton mbledhje Kriza në kampin katalanas nuk ka kaluar ende, përkundër është përkeqësuar. ‘Camp Nou’ po afrohet me krizën më të thel
Thellohet kriza te Barcelona, nga Spanja raportohet për "dorë të hekurt" brenda klubit Pas konfliktit mes Messit dhe Abidal, situata te Barcelona vazhdon të jetë e tensionuar. Barcelona ka negociuar me lo
Spanja dhe bota po "lufton" ndaj koronavirusit, Barcelona fillon shkarkimet dhe thellon krizën Barcelona ka nisur me shkarkime, në një kohë shumë të rrezikshme për ndryshime drastike. Skuadra e madhe spanjolle ka