999 rezultate për

bardhe

Zbardhet truri i grabitjes të kazinos në Dibër, është shefi i saj Për shkak të ekzistimit të dyshimeve bazë për kryerjen e veprës penale “grabitje”, stacioni policor me kompetenca të për
Zbardhet plani i opozitës, ja si do të paralizohet nesër Shqipëria Koalicioni opozitar ka paralajmëruar se nesër do të ketë protestë. Protesta nuk do të zhvillohet më para Parlamentit,
Burgu grek që po merr jetë, zbardhet dëshmia rrëqethëse e shqiptarit para vrasjes “Kisha frikë sepse më vendosën në të njëjtin sektor dhe në të njëjtën dhomë ku ishin M. dhe K. (emrat e drejtuesve të Ma
Pangopësia i kushtoi jetën këtij peshkaqeni gjigant (FOTO LAJM) Sulmet e peshkaqenëve ndaj njerëzve janë tepër të rrallë, megjithatë ata vazhdojnë të tmerrojnë njerëzimin me praninë e
Zbardhet telefonata e vrasësit, bir ta vrava gruan dhe nënën Hasan Krasniqi, është personi i cili vrau gruan e tij, Hysnije Krasniqi dhe nusen e tij, Remzije Krasniqi, e më pas edhe
Zbardhet dokumenti me emër dhe mbiemër, si komunisti abuzonte seksualisht me të burgosurat Për të gjithë ata që ngrinin pikëpyetje të kota duke thënë se në burgje, për shkak të frikës o arsyesh të tjera, nuk kry
Capello kritikon Interi: Kanë qenë një zhgënjim i madh Fabio Capello ka komentuar titullin e radhës të fituar nga Juventus në një intervistë të dhënë për "Gazzetta dello Sport
Zbardhet letra e Kadri Veselit drejtuar Kongresit Amerikan (DOKUMENT) Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i ka dërguar letër Kongresit Amerikan për krimet dhe gjenocidin që Serbia k
Formacionet zyrtare: Juventus-Fiorentina, bardhezinjtë 1 pikë larg titullit Juventusi do të harrojë eleminimin e turpshëm në Champions teksa do të kërkojë sot titullin e 8 radhazi në Serina A.
Juventus kërkon të mbyllë sa më shpejtë çështjen titull, Fiorentina pengesa e radhës Juventusi ka rastin për të hedhur pas krahëve zhgënjimin e eliminimit nga Championsi, teksa do të masë forcat në Torino
Super grabitja e Rinasit, zbardhet dëshmia e gruas së Admir Muratajt Albana Alidhima, bashkëshortja e Admir Muratajt, i cili mbeti i vrarë pas grabitjes së ndodhur në pistën e avionëve më 9
Zbardhet deklarata e gruas të Murataj, a ka lidhje me grabitjen? Ndonëse ka kaluar një javë nga grabitja e Rinasit dhe megjithëse janë regjistruar hetimet edhe për shpërdorim detyre, pë
Juventus-Ajax, bardhezinjtë pa dy yje në fushë Juventusi do të luajë sot në "Alianz Stadium" ndeshjen e kthimit në Champions kundër Ajax-it. Bardhezinjtë nisen fav
Telefoni i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael, pritet të zbardhet e gjithë ngjarja Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rin
Cassano sulmon Juven: Kështu e urrejnë të gjithë Ditën e diel bëri bujë shpërthimi i trajnerit të Bologna-s, Sinisa Mihajlovic, i cili akuzoi Juventusin për prishje të k
Ramsey bardhezi, plas gallata në rrjetet sociale me Napolin (FOTO LAJM) Aron Ramsey ishte lojtari kryesor në ndeshjen e djeshme ku Arsenali mposhti 2-0 Napolin ndërsa mesfushoi realizoi golin
Breshër i pazakontë në Tiranë, zbardhet kryeqyteti (VIDEO) Breshër i pazakontë ka rënë para pak minutash në Tiranë duke zbardhur të gjitha rrugët e kryqytetit sikur të kishtë rënë
Zbardhet një pjesë e dosjes greke: Murataj i aftë për të rekrutuar njerëz Detaje interesante po dalin në publik nga dosja e dërguar nga Greqia për Admir Muratajn. Edhe pse nuk foton e shpërndarë
De Jong i frikësohet Juventusit: Bardhezinjtë janë më të fortë se Reali Mesfushori i Ajax-it, Frenkie de Jongu pretendon se ndeshja çerekfinale kundër Juventusit do të jetë më e vështirë sesa
Tifozët e Juventusit "pushtojnë" Holandën (FOTO LAJM) Juventusi do të luajë sot në transfertë aktin e parë kundër Ajax-it për Ligën e Kampioneve, shkruan Albeu.com. Bardh