999 rezultate për

bardhe

Emigrantët kthehen në atdhe, rradhë të gjata tek Dheu i Bardhë Shumë mërgimtarë ia kanë mësyrë vendlindjes për të kaluar pushimet e verës. Ndërkohë që në pikat kufitare janë krijua
E papritur, Dani Alves i vetëofrohet Juventusit Dani Alves është në kërkim të një skuadre të re pas përfundiminit të kontratës me PSG dhe po provon t’u ofrohet disa klu
Ingrit Gjoni na "hap derën" e shtëpsë super luksoze (VIDEO) Prej disa kohësh këngëtarja Ingrit Gjoni ka zbuluar se ka bërë një shpenzim marramendës për të blerë një shtëpi në Gjiri
Aktori i njohur i bashkohet protestës së opozitës, zbardhet mesazhi për kryeministrin Rama Protestës së opozitës i është bashkuar edhe Aleanca për Teatrin. Aktori Neritan Liçaj, pjesë e kësaj aleance, që njih
Këto janë ushqimet që dëmtojnë dhëmbët Të gjithë duam të kemi një buzëqeshje të shëndetshme e të bukur, prandaj edhe bëjmë çdo gjë për ta arritur këtë. Madje,
LIVE/ Shqiptarët në SHBA protestë anti-Soros para Shtëpisë së Bardhë Paraditen e sotme, para Shtëpisë së Bardhë në Washington .D.C. një grup shoqatash nga komuniteti shqiptar në Amerikë, ka
Shqiptarët protestojnë para Shtëpisë së Bardhë kundër George Soros: Trump të na shpëtojë Shoqata “Vatra” në SHBA e mbështetur nga komuniteti shqiptar do të zhvillojë një protestës anti-Soros para Shtëpisë së B
Vajzat e showbizit shqiptar ju japin këto ide si të visheni vetëm me të bardha (FOTO LAJM) E bardha është ngjyra që simbolizon pastërtinë dhe fisnikërinë. Dhe ndonëse është e lehtë të kombinohet me çdo ngjyrë tj
De Ligt "çmend" Juventusin, bardhezinjtë nxjerrin 4 futbollistë në shitje Matthijs de Ligt është futbollisti më i kërkuar në futbollin europian. Paraqitjet fantastike me Ajax, sidomos në sezonin
Bukë e bardhë apo e zezë, cila është e duhura për ju Bukë të bardhë apo të zezë?! Dilema që na tundon ccdo ditë teksa ndodhemi në furën e bukës. Nëse keni pyetur se cila
Kombinimi i të bardhës me ngjyrën e ndryshkut është sharmi i kësaj vere (FOTO LAJM) Këtë verë sigurohunui të keni në garderopën tuaj dy ngjyra të lehta si e bardha dhe ndryshku. E bardha duket gjithmon
Pogba i hedh "benzinë zjarrit", poston sërish foto me fanellën bardhezi (FOTO LAJM) E ardhmja e Paul Pobgas vazhdon të jetë me plot dyshime. Ylli francez ka postuar në "Insta-Story" një fotografi që e lid
"Derën e hapi plaku!" Dosja e vrasjes së Gentian Beqirit dhe përgjimet që zbardhën krimin Vrasja e Gentian dhe Nezir Beqirit në 2012, mobilizoi policinë dhe prokurorinë e Elbasanit, e cila përqendroi të gjitha
Rabiot firmos me Juven, por tërbon menjëherë rrobaqepësin, mbeti pa xhaketë Rabiot firmos me Juven, por tërbon menjëherë rrobaqepësin. Mbeti pa xhaketë. Në orën 8:30 të mëngjesit, i shoqëruar g
E arrestuar për helmimin e vjerrës, zbardhet dëshmia e çuditshme e nuses: Gjatë rrëfimit te hoxha kam qenë në gjumë Për rreth 1 orë, Marjana Çmeta, në dukje e qetë, dha versionin e saj për vrasjen e vjehrrës, Lirije Lami, duke mohuar au
Zbardhet manovra e Ramës për të rritur fiktivisht numrin e pjesëmarrësve në zgjedhje (FOTO LAJM) Edi Rama është i vendosur të shkojë në zgjedhjet e 30 qershorit me çdo çmim duke marrë parasysh çdo gjë, qoftë edhe përp
Si duket sot aktorja që ka luajtur "Borëbardhën" (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend filmin e famshëm “Borëbardha”, në rolin e të cilës ishte aktorja turke Zeynep Degirmencioglu.
Një "top player" për Sarrin, cilët janë 3 emrat në listën e Paraticit Juventusi vendosi t’i besojë pankinën Maurizio Sarrit, ndërsa në pritje të nisjes së grumbullimit për sezonin e ri, ka m
Bie në ujërat e Drinit të Bardhë, vdes 10 vjeçari Një fëmijë nga fshati Kramovik është gjetur i vdekur sot në ujërat e Drinit të Bardhë. Njoftimin e ka bërë kryetari i
Juventusi këmngul për Pogba, lojtari pëlqen bardhezinjtë Paul Pogba dhe Juventusi janë më afër se kurrë. Lojtari ka dëshirë të luajë për Juventusin dhe kjo u duk dje kur lojtari