999 rezultate për

bardhe

Zbardhet vendimi i DASH: Pse u shpall "non grata" Vangjush Dako dhe familja e tij (FOTO LAJM) Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar në faqen zyrtare vendimin për shpalljen “non grata” në SHBA të Vangjush Dak
Unaza e pazakontë, gurët e saj janë krahasuar me puçrrat (FOTO LAJM) Një unazë e çuditshme është quajtur një "e neveritshme" në mediat sociale nga disa përdorues që e krahasojnë këtë stoli
Kishte mbushur arush pellushin me drogë, policia arreston 40-vjeçarin shqiptar në Itali Një 40-vjeçar shqiptar me iniciale N.U është kapur nga policia italiane. Ai akuzohet për shpërndarje të "miellit të bard
Zbardhet denoncimi i vajzës në polici: Më përdhunoi kushëriri Vetëm pak orë pasi Policia ka arrestuar një të ri në akuzën për marrëdhënie incestuale me kushërirën e mitur, është zbar
Zbardhet dokumenti i PD ku flitet për veprimet që duhet të bëjnë kryebashkiakët në ikje Në një dokument të brendshëm që PD u ka shpërndarë anëtarëve të kryesisë dhe ish-deputetëve, flitet edhe për veprimet që
"Dua ta mbaj super private", Bebe Rexha befason me fustan të bardhë e vello (VIDEO) Vetëm pak më parë, këngëtarja e njohur Bebe Rexha i ka befasuar të gjithë me postimin e fundit në Instagram, ku shfaqet
Kim Kardashian viziton Shtëpinë e Bardhë me vajzën dhe shkëlqeu me kombinimin (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka vizituar së fundmi Shtëpinë e Bardhë për të takuar Presidentin Trump dhe të gjithë sytë ishin tek ajo.
Zbardhet mbledhja e Ramës, caktohet data kur socialistët do marrin bashkitë e djathta Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit e qarqeve të veriut në selinë e PS-së, ku ka bërë dhe porositë e marrje
Incidenti i Michael Schumacherit, zbardhet dinamika e ngjarjes Incidenti i pësuar teksa bënte ski bëri atë që nuk mundi t’ia bënte një jetë e përshkuar me shpejtësi marramendëse në ti
15 ushqimet që shkatërrojnë përditë lëkurën tuaj Baza e një lëkure të mirë qendron tek një ushqim i mirë. E kundërta? Tek një stil jo i mirë i të ushqyerit. Neps j
2 qen japin jetën për ta mbrojtur foshnjën nga kobra (VIDEO) Dy qen janë kapur në kamera duke sakrifikuar jetën e tyre për të ndaluar një kobër vdekjeprurëse të hyjë në shtëpinë e t
Zbardhet skema e grabitjes, si u bë vjedhja e 405 mijë eurove me 8200 rimbushje celulari Plot 11 persona,që punonin si operatorë pranë një kompanie të njohur “Call-Centër” në Tiranë janë marë të pandehur dhe ç
Asambleja Kombëtare e PS, zbardhet axhenda për nesër Ashtu sikundër është raportuar edhe më parë në media, ditën e nesërme në 23 korrik, kreu i Partisë Socialiste Edi Rama p
Shikoni thinja në flokët tuaja, mësoni çfarë po ndodh me ju Jeni dhe ju në te 20-tat dhe sapo keno zbuluar thinajt e para? Mos u shqetësoni kjo nuk do të thotë që të gjitha flokët
Këto janë disa nga sëmundjet që shërojnë manat e bardhë Mani më shumë njihet për frutin e tij me shije të veçantë, dhe që është tani kudo nëpër tregje. Por në mjekësinë alterna
Këto janë sëmundjet që shërojnë manat e bardhë Mani më shumë njihet për frutin e tij me shije të veçantë, dhe që është tani kudo nëpër tregje. Por në mjekësinë alterna
Zbardhet kallëzimi për 30 Qershorin, PD - prokurorisë: Heto krimet elektorale (FOTO LAJM) Partia Demokratike i kërkoi Prokurores së Përgjithshme të Përkohshme, Arta Marku, të mos pengojë hetimet për krimet zgje
Eliona nuk bënë shaka në Instagram, foto provokuese njër pas tjetrës (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka është një prej emrave të estradës shqiptare që përflitet më së shumti dhe komentohet në
Dasëm për 9-vjetorin e martesës? Xhemi Shehun mund ta shohim nuse (FOTO LAJM) Ndonëse ka plot 9 vite që është martuar që prej shtatorit të 2010-s, ende nuk e kemi një foto nga dasma e Xhemi Shehut m
"Babalja”, zbardhet dëshmia e ish-kreut të Policisë së Fierit shtë rikthyer sërish sot vëmendja te çështja e bujshme e audio-përgjimit të publikuar nga Partia Demokratike, e njohur e