999 rezultate për

bardh

"Ti ke vilë trekatëshe, unë jo", zbardhet dëshmia e autorit që vrau mikun e familjes “Më shau dhe ofendoi, më qëlloi dhe e qëllova”. Këto janë fjalët që ka thënë para grupit hetimor në Policinë e Gjirok
Aksident me vdekje në Elbasan, makina përplas këmbësorin e i merr jetën Mbrëmjen e sotme një aksident i rëndë i ka marrë jetën një këmbësori në qytetin e Elbasanit. Aksidenti ka ndodhur ne
E pazakontë, shikoni si u zbardh Italia nga dëbora në mes të verës (VIDEO) Një fenomen i pazakontë ka ndodhur në Itali, teksa reshjet e borës kanë zbardhur vendin në Pass Stelvio. Fotot e peiz
Zbardhet lista e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën Ditën e sotme është bërë publike lista e plotë të propozimeve të PD dega Shkodër të kandidatëve për deputet dhe kryetar
Super Arsenal, përmbys rezultatin në finalen e FA ndaj Chelsea (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Chelsea, skuadra e Mikel Arteta ka arritur të marrë veten dhe të reagojë. Aubametang do t
Arsenal barazon rezultatin në finalen e Kupës së FA (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë rezultatin në minutën e 27'. Kapiteni Aubameyang ka dërguar topin në rrjetë nga pika e
Arrestohen dy autorët, zbardhet vrasja e Florian Lamçes në Elbasan Zbardhet ngjarja e rëndë në Elbasan, ku në orët e para të mëngjesit të sotëm mbeti i vrarë 40-vjeçari Florjan Lamçe.
Juventus zbulon fanellat për sezonin e ri Klubi italian, Juventus ka zbuluar sot fanellat që do t’i veshë në sezonin e ardhshëm 2020/21. Tashmë është radha e i
Tirana e mbyll kampionatin në "paqe" me Bylisin dhe nis festën e titullit Tirana mbërrin te titulli më një barazim. Bardheblutë sot kanë zhvilluar një ndeshje me ritëm të lartë ndaj Bylisit, por
U fut për të notuar, peshkaqeni i bardhë kafshon gruan Një grua është vrarë pasi është sulmuar nga një nga peshkaqen i bardhë, në shtetin e Maine në Shtetet e Bashkuara të Ame
"Bardh’ e blu", publikohet kënga për 100 vjetorin e Tiranës (VIDEO) Ka disa kohë, që këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, kishte paralajmëruar publikimin e këngës së saj më të re. Kënga e c
Zbardhet takimi, çfarë diskutuan tre ambasadorët me Bashën Ditën e sotme, tre ambasadorë i BE-së, SHBA dhe Britanisë së Madhe u takuan me përfaqësuesit e opozitës së bashkuar i zh
Sa tituj ka Juve? Bardhezinjtë kundër të gjithëve me atë që vendosi së fundmi në stadium Titulli kampion i radhës i Juventusit në Serinë A kthehen edhe një here polemikat e vjetra mes klubit bardhezi dhe kundë
Formacionet zyrtare: Juventus-Sampdoria, bardhezinjte me një fitore nisin festën e titullit Juventus mund ta festojë titullin e Serie A para tifozëve të vet, në rast se sonte fiton kundër Sampdorias. Formacion
Çfarë po ndodh te Juve? CR7 ndihet i tradhtuar nga drejtuesit bardhezi dhe mendon largimin Cristiano Ronaldo ndihet i tradhtuar te Juventusi, të paktën sipas asaj që raportojnë nga Spanja. “Don Balon” shkruan
Kampionë pa qenë "të parët", nuk kishte ndodhur kurrë, titulli i çuditshëm për Juventusin Sulmi më i mirë pas 35 javëve të kampionatit? Atalanta, 95 gola kundër 73 të Juventusit. Mbrojtja më e mirë? Inter, 36 g
Nga Celine Dion te Meghan Markle, nuset që kanë bërë zhurmë me fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Realiteti sot është se fustanet e bardha të nusërisë së personazheve të famshme janë të diskutuara më shumë se sa lajmet
Dyqan çokollatash dhe kinema, brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të
Murrizi-Gjiknurit: Prano propozimin e Bardhit dhe Bylykbashit Deputeti i opozitës Myslim Murrizi ka reaguar pas propozimit të Partisë Demokratike për hapjen 100% të listave të kandid
Reagon PD: Ramës i ra maska, frika e tij nga zgjedhjet s'do mbajë peng Shqipërinë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar pasi PS nuk pranoi propozimin e Opozitës së Bashkuar për hapje