999 rezultate për

bardh

"Vij me mbrojt vatan…aty ku vdekja është më e sigurt", ultrasit e Tiranës i përgatisin mirëseardhjen Crvena Zvezdës (VIDEO) Supersfida me Crvena Zvezdën po mbushet me atmosferë ekzaltuese në kampin bardheblu. Fakti se do të luajnë përballë
Zbardhen detajet: Viktima më e re nga COVID-19 është një 50-vjeçare nga Tirana Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë ndërruar jetë nga COVID-19 5 persona të prekur. Burimet zyrtare bëjnë me dije se
Njihuni me "Borëbardhën me 7 fëmijë" nga Tropoja (VIDEO) Edhe pse e re në moshë, Ajlin Alfredaj ka 7 fëmijë dhe ka zbuluar se dëshiron edhe një tjetër. 27 vjeçarja ka treguar
Njihuni me "Borëbardhën" nga Tropoja: Me 7 fëmijë dhe dy fakultete (FOTO LAJM) 29 vjeçarja nga Tropoja, Ajlin Alfredaj ka sjellë në jetë 7 fëmijë. 4 shtatzanitë nuk e kanë penguar atë të rritet pr
"Më tha po dal të pi kafe me një shok", zbardhet dëshmia e nënës së 17 vjeçares Kanë kaluar tre ditë nga gjetja e trupit të pajetë të 17 vjeçares Enisa Dodës në plazhin e Velipojës, teksa e ëma ka dës
Zbardhen rregullat: Ja si do të zhvillohet mësimi në kushtet e pandemisë së Covid-19 Ministria e Arsimit njoftoi dje se viti i ri shkollor do të fillojë më 14 shtator, ndërsa ka theksuar se në datën 31 gus
Nëna e hodhi foshnjën në koshin e mbeturinave, zbardhet dëshmia në Polici Një foshnjë e pajetë e seksit mashkull është gjetur paraditen e djeshme në Tiranë nga një kalimtar që ka lajmëruar menjë
Nëna e 21-vjeçarit të zhdukur: Shoqëria e tij e dorëzoi në dorën e hasmit Pas lajmit të transmetuar në News 24 për zhdukjen e 21-vjeçarit Klevis Lleshi në rrethana misterioze paraditen e 5 gusht
Takimi Kosovë-Serbi në Uashington, Vuçiç konfirmon prezencën Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka konfirmuar pjesëmarrjen e Serbisë në takimin e 2 shtatorit në Uashington. “
Takimi Kosovë-Serbi në Shtëpinë e Bardhë, reagon Presidenti Thaçi Me një postim në Twitter, Presidenti i Kosovës, thotë se e mirëpret takimin e paralajmëruar në Shtëpinë e Bardhë. “Un
Grenell: Kosovë-Serbi, takim më 2 shtator në Shtëpinë e Bardhë I dërguari special i administratës së Trump për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell tha se udhëheqësit e dy vendeve do
Takimi Pirlo - Paratici mbyllet me një vendim të "hidhur", Ronaldo ose Dybala, njëri duhet të largohet U perceptua fillimisht si një takim normal, për të planifikuar sezonin e ardhshëm dhe për të kompletuar stafin e Andrea
Strakosha nuk fshihet, po shijon pushimet me modelen bukuroshe (FOTO LAJM) Pushimet iu lejuan lojtarëve të Lazio disa ditë argëtuese dhe relaksim në fund të një sezoni të kënaqshëm në planin spor
Të shtënat në Shtëpinë e Bardhë, Trump nxirret me urgjencë nga konferenca për shtyp Presidenti amerikan, Donald Trump u nxorr befasisht nga salla e konferencës së shtypit së Shtëpisë së Bardhë, pak pasi p
Do bëhej nuse por u përcoll me arkivol të bardhë, historia e Sahar në Liban përlot botën Sahar Fares, 27 vjeç, po planifikonte dasmën, por në vend të kësaj, familjarët mbajtën një ceremoni mortore, pas shpërth
Plumb në kokë, kush është i riu me dy mbiemra që u gjet i pajetë pa zbardhur mirë dita Një 27 vjeçar është gjetur pajetë mëngjesin e sotëm në lagjen “1 Maji”, Shkodër. Mësohet se viktima është identifiku
Bayerni "makineri", shënon golin e dytë ndaj "Bluve të Londrës" (VIDEO) Bayerni duket se po vazhdon formën e jashtëzakonshme. Bavarezët kanë shënuar dy herë në portën e Chelseas. Fillimisht
"Dora e zezë", zbardhet vrasja e Ramazanit dhe Runajt në Elbasan Zbardhet nga Policia masakrimi i 22- vjeçarit Regis Runaj dhe ekzekutimi i Emiljano Ramazanit, ngjarje të ndodhura ditët
Zbardhet dëshmia shokuese e 44 vjeçarit që preu në fyt të ëmën: Do të ndodhte një ditë! Një krim i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Pogradec ku djali vrau të ëmën me thikë, dhe kokën ia vari në derë të sh
"Kadaresë i ishte përgatitur arkivoli", zbardhet ditari i ish-kreut të Hetuesisë I privilegjuar apo i ndjekur nga regjimi?! Kjo është pyetja që ngrihet prej 30 vitesh rreth figurës së shkrimtarit Ismai