999 rezultate për

bardh

Zbardhen shifrat, kaq të infektuar me COVID-19 janë zbuluar sot në Shqipëri Janë bërë publike të dhënat e fundit e COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftu
Vjosa Osmani: Shtëpia e Bardhë e ofroi njohjen reciproke Kosovë-Serbi por Qeveria Hoti e refuzoi Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, në seancën ku po raporton kryeministri Avdullah Hoti për dialogun ka thën
Koronavirusi merr një tjetër jetë nga bluzat e bardha Farmacisti korçar, Romeo Zallemi ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me koronavirus në moshën 85-vjeçare. Zallemi
Mund të përballet sërish me Crvena Zvezda, Tirana mëson 5 rivalët e parë që mund të përballet në play-off Tirana do të presën datën 18 shtator ku do të mësojnë edhe rivalin e Play-Off. Tirana ka mësuar edhe 5 prej 8 kundër
Rama uroi Fatos Nanon për ditëlindje, Murrizi "zbardh" prapaskenat Deputeti Myslim Murrizi i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Aktualitet” në Fax News, foli më lidhje me krijimin e par
Zbardhen shifrat, kaq të infektuar me COVID-19 u shënuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë me koro
Zbardhet lista, kush janë aplikantët e vendeve vakante në KQZ Zbardhet lista me emrat e aplikantëve për postet vakante në Komisionin e ri Qendror të Zgjedhjeve. Mes aplikantëve pë
Zbardhen emrat e fotoja, ky është i riu që vrau kunatën për çështje "nderi" Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Ndërkohë që në Vasil Shanto ndodhi një atentat i rëndë, në B
Gabimi që bëni çdo ditë po ju mban larg dhëmbëve të bardhë Mund të përdorni çfarëdolloj produkti apo sekreti për të patur dhëmbë të bardhë borë, por asgjë nuk vlen nëse nuk i lani
Washington Post: Zbërthimi i marrëveshjeve të "paqes" nga Trump E përditshmja prestigjioze amerikane Washington Post ka publikuar një artikull analitik për marrëveshjet e fundit të udh
Largohu ose... Drejtuesit e Barcelonës "kërcënojnë" Luis Suarez Mediat katalanase konfirmojnë se marrëdhëniet mes Barcelonës dhe Luis Suarez janë mjaft të tensionuara, pasi futbollisti
Do të ndajnë detin? Zbardhet axhenda e takimit Rama-Mitsotakis Forumi “The Economist” që do të mbahet në Athinë të martën dhe të mërkurën e javës që vjen, do të shërbejë dhe si mundës
"Ëndrra e shumë femrave", ja sa kushton Diamanti i Bardhë i Përsosur Një diamant i rrallë mbi 100 karat, i cilësuar ndryshe Diamanti i Bardhë i Përsosur muajin e ardhshëm pritet të dalë në
"Isha shoqe me vajzën e tj", zbardhet dëshmia e 13 vjeçares së abuzuar në Pogradec Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë në Pogradec ku një 13 vjeçare është përdhunuar nga një njohur i familjes.
Krushku abuzoi me të bijën 13 vjeçare, zbardhet dëshmia e babait (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në fshatin Vërdovë të Pogradecit, ku një 13 vjeçare është abuzuar seksua
Juventusi pa sulmues "pykë", Pirlo rrit presionin te drejtuesit Gonzalo Higuain ka prishur kontratën me Juventusin dhe ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për t’iu bas
"Nuk fjeta gjithë natën", Vuçiç rrëfehet për takimin në SHBA Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vucic në një intervistë në televizionin publik RTS, ka thënë se vendi i tij nuk ka pasu
Rindizen polemikat për Calciopolin, ish-numri një i futbollit italian sulmon Juventusin Franco Carraro, ish-president i Federatës Italiane të Futbollit, është kthyer të flasë për një çështje që shkakton gjith
Trump merr meritat: Presidenti bëri bashkë Serbinë dhe Kosovën Shtëpia e Bardhë ka publikuar një komunikatë në lidhje me marrëveshjen mes Kosovës dhe Serbisë në Uashington. Më 4 sh
Ditë e bardhë për Kosovën: Asnjë viktimë nga COVID-19 Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është shënuar asnjë viktimë nga COVID-19. Kjo është hera e parë, që nga data 29 qer