999 rezultate për

bardh

"Zbardhen prapaskenat", kush është rivalia që rrëzoi Ilda Bejlerin pas 11 vitesh (FOTO LAJM) Pas 11 vitesh karrierë si gazetare dhe moderatore e emisioneve sportive në “Digitalb”, pak ditë më parë, plasi lajmi se
PD akuzon sërish Valdrin Pjetrin: Çfarë të kujton data 27 janar 2003? Pas akuzave të Partisë demokratike se është dënuar për trafik droge në Itali, kryebashkiaku i zgjedhur i Shkodrës, Valdr
Policia zbardh detaje të reja nga ngjarja që tronditi mbrëmë Laçin, shpallen në kërkim autorët Mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri kushëriri i Ervis Martinaj, Edon Martinaj në lagjen numër 1 të qytetit të Laç
12 rregulla për tu bobësuar shëndetshëm dhe mos fituar sërish kilet Nëse jeni në kërkim të një diete për të arritur peshën tuaj ideale, kjo nuk do të thotë patjetër se duhet të vuani nga
Pamje tronditëse, gruaja përplas me makinë foshnjen dhe babain teksa kalonin vijat e bardha (VIDEO) Një aksident i frikishëm ka ndodhur së fundmi në Budva, ku një grua shihet teksa përplas me veturë një burrë dhe beben e
Palmer kërkon zbardhjen e rastit "Zhvatja": Rrezikohen proceset Zëvendës-ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Metju Palmer ka theksuar se nëse nuk pastrohet rasti ‘Haraç’, rruga e Maq
Ka vrarë shumë serbë! Avokati zbardh aktakuzën për Tomor Morinën “Ka vrarë shumë serbë në luftën e Kosovës, respektivisht në Gjakovë”. Kjo është akuza bazë e Interpolit serb ndaj ish us
Tregtonin "pllaka të bardha", shkatërrohet banda shqiptare në Greqi Policia greke ka arrestuar 7 shqiptarë duke i dhënë fund aktivitetit të tyre kriminal në Greqi. & të arrestuarit, së ba
Mbyllet fabrika që vrau peshqit e Lumbardhit (FOTO LAJM) Një nga troftat e rralla nisën të zhdukeshin në Lumin Lumëbardh, si pasojë e mbetjeve që derdheshin nga fabrika e djathi
5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM) Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua. Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshje
"I dënuar në Itali"! Pjetri i Shkodrës i përgjigjet akuzave të PD-së Kryebashkiaku i ri i Shkodrës, Valdrin Pjetri i është përgjigjur akuzave të demokratëve sipas të cilëve ai ka qenë i dën
3 vite pas humbjes së vëllait, Barbana Dini i rikthehet muzikës: Fustanin e bardhë nuk do e vesh kurrë (VIDEO) Tre vite më parë, në një aksident fatal me motor, Ergi Dini i cili ishte një prej talenteve të reja në muzikën shqiptare
Dhjetra të shoqëruar në polici, si e njohin familjarët Feriz Bardhin Pak orë pas ngjarjes që tronditi qytetin e Durrësit të enjten e 1 gushtit, në një kohë që sezoni veror është në pikun e
12 plumba mbi Feriz Bardhin, nga dyshohet të jenë atentatorët Ditën e djeshme 40 vjeccari Fariz Bardhi gjeti vdekjen si pasojë e një atentati të ngritur pranë shtëpisë të tij. Pol
Atentatorët e thirrën në rrugë, detaje të reja nga vrasja e Feriz Bardhit Pasditen e djeshme njje ngjarje e rëndë tronditi Durrësin. 40 vjeccari Feriz Bardhi mbeti i vrarë pranë shtëpisë së t
Edhe "gënjeshtrat e bardha" janë të dëmshme Është e kuptueshme që gënjeshtrat nuk duhen thënë pasi lëndojnë personin që ia thua. Ndonëse gënjeshtrat shpesh i klasif
Gjendet një tjetër mjet i djegur pas ekzekutimit të Feriz Bardhit Një tjetër mjet është gjetur i djegur pas ekzekutimit në derën e shtëpisë së Feriz Bardhit në Durrës. Burime zyrtare
U vra tek dera e shtëpisë, kush është viktima e atentatit në Durrës 40 vjeçari Feriz Bardhi u vra në derën e shtëpisë në Shën Vlash të Durrësit nga dy persona, të cilët e qëlluan me automa
Gjendet makina e djegur e vrasësve të Feriz Bardhit në Durrës Një makinë e djegur është gjetur pak minuta në parë në Porto Romano në Durrës. Ky mjet dyshohet se i përket atentato
Breshëri automatiku, si u vra në mes të Durrësit Feriz Bardhi (VIDEO) Pak minuta më parë u raportua se 40 vjeçari nga Durrësi, Feriz Bardhi ka vdekur si pasojë e një atentati të ngritur në b