999 rezultate për

bardh

Juventus-Napoli e pavlefshme, bardhezinjtë braktisin stadiumin, ja kur merret vendimi final Juventus largohet nga stadiumi “Allianz Arena”. Pasi u prit sipas protokollit dhe rregullohet, bardhezinjtë janë kthy
Çfarë po ndodh me Juventus-Napoli? Bardhezinjtë marin në tavolinë fitoren 3-0 (VIDEO) Sfida e madhe e Juventus-Napoli nuk do të luhet. Këmbëngulja edrejtuesve napolitanë për të mos udhëtuar drejt Torino
Trump i frikësuar për jetën nga COVID-19: A do vdes dhe unë si miku im? "A do të përfundoi si Stan Chera? A do të vdes?" Gazetari i magazinës Vanity Fair, Gabriel Sherman, perms një postimi
Armenët ngrenë flamurin e bardhë, dalin pamjet e sulmeve nga azerët (VIDEO) Lufta është e ashpër mes Azerbajxhanit dhe Armenisë në rajonin e Nagorno Karabakhut me një numër të madh viktimash nga t
I uruan vdekjen Trump, Twitter merr vendimin drastik Platforma Twitter ka njoftuar se do të heqë postimet që “dëshirojnë vdekje, dëmtime të rënda fizike ose sëmundje fatale
Pozon provokuese, çfarë sekreti po i fsheh Tayna publikut (FOTO LAJM) Reperja e njohur kosovare, Tayna ka shkaktuar jo pak zhurmë në rrjetet sociale me postimet e saj mjaft tërheqëse. Edhe p
Gazetarja zbardh historinë e trishtë: Vjehrra i kërkoi nuses të ndahej nga djali pasi nuk bënte fëmijë Kohët e fundit është cilësuar si cënim privatësie të pyesësh një person se kur do të sjellë në jetë një fëmijë. Kjo temë
Kush është këshilltarja bukuroshe që infektoi Trump me COVID-19 (FOTO LAJM) Donald Trump dhe bashkëshortja e tij Melani rezultojnë pozitiv me Covid 19, pas kryerje së testimeve. Lajmin e ka dhë
Merr fund ëndrra e Tiranës, bardheblutë eliminohen nga Young Boys (VIDEO) Tirana ka zhgënjyer totalisht! Bardheblutë e Emanuel Egbo, janë mposhtur ne “Play-Off”-in e Ligës së Europës nga Jang Bo
Kaosi në debatin Trump-Biden theu rekorde, por vëmendjen e morën bashkëshortet e tyre Debati presidencial mes presidentit Donald Trump dhe ish-nënkryetarit Joe Biden ishte ndër më të ashprit që theu rekorde
​Pse shfaqet një shtresë e çuditshme e bardhë në çokollatë? Gjetja e çokollatës së vjetër është një bekim dhe një mallkim. Nga njëra anë, keni një karamele falas, por nga ana tjetë
Ndeshja e historisë, Young Boys-Tirana: Formacioni i mundshëm i kampionëve "bardheblu" (FOTO LAJM) Tirana do të kërkojë të shkruajë historinë mbrëmjen e sotme. Bardheblutë kanë mbërritur në kryeqytetin zviceran Bernë
Zbardhet dëshmia e vajzës 20-vjeçare që u abuzua nga dy burra: Më futën me forcë në makinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një vajzë e re ka rënë pre e përdhunimit nga dy shtetas të huaj. Një 20-vj
Dhëmbë më të bardhe vetëm me 3 truke makeup-i Ka disa mënyra që dhëmbët tuaj të duken më të bardhë dhe jo domosdoshmërish me zbardhimin e lazerit apo përbërjeve të tj
Juventus arrin akordin me Chiesën Juventusi kërkon të blejë Federico Chiesën dhe talenti italian mezi pret t’u bashkohet bardhezinjve, ndërsa palët janë n
Tjetër ditë e bardhë për Kosovën, asnjë viktimë nga koronavirusi Gjatë 24 orëve të fundit nga 580 mostra të marra në Kosovë, kanë rezultuar pozitive vetëm 46 raste dhe fatmirësisht asnj
Zbardhen përgjimet e Arbër Çekajt me menaxherin: Ku me e dit unë se çmenden ata k**a! Zbardhen përgjimet e dosjes së Arbër Çekajt, i cili u dënua me 14 vite burg pasi në kontenieret me banane te firmes se t
Ëndrra e Atl Madrid, të veshë sërish Messin me fanellën bardhekuqe dhe partner me Suarez Lionel Messi ka edhe një vit kontratë me Barcelonën dhe nëse nuk ka ndonjë ndryshim gjatë sezonit, argjentinasi në verën
Të veshur të dy me të bardha, Bebe Rexha prezanton me të gjithë të dashurin (FOTO LAJM) Është folur shumë pak në lidhje me jetën private të Bebe Rexhës, pasi ajo është munduar gjithmonë që ta mbajë atë larg v
Nga maskat anti-plakje deri tek zemra ja pse s'duhet t'a ndani nga dieta të bardhën e vezës Nëse njerëzit do të ndaheshin në dy grupe, ato do të ishin; njerëzit që pëlqen të hanë më shumë të bardhën e vezës dhe a