999 rezultate për

bardh

Po kalonin vijat e bardha, makina merr përpara dy kalimtare Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Raportohet paraprakisht se një makinë ka aksidentuar dy ka
S'pranoi izolimin, CR7 u ngriti zërin drejtuesve dhe fluturoi drejt Portugalisë Pak ditë më parë, disa lojtarë të Juventusit thyen karantinën, që duhej të ndiqnin, pasi ishin identifikuar pozitivë me
"Po të fitonte Kosova do më bënte krenar", Enis Bardhi kërkon mbështetjen e shqiptarëve: Gëzohuni pak me ne Maqedonia e Veriut ka mposhtur me shifrat 2-1 Kosovën në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve. Ëndrra për një vend në Eu
Po Myslim Murrizi? Zbardhet lista me kandidatët demokratë për deputetë në Lushnje Procesi i votimit të kandidatëve për deputetë të propozuar në degën e PD në Lushnje ka përfunduar dhe të gjithë emrat ka
Publikohen formacionet zyrtare, Maqedonia me 5 shqiptarë nga minuta e parë Kosova është vetëm 180 minuta larg Europianit. Përfaqësuesja e drejtuar nga Bernard Shaland do të ketë shansin që so
Tifozët maqedonas në postimin e Enis Bardhit: Shqiptari i mirë është shqiptari i vdekur Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të
Dy viktima për 20 kg hashash, Berisha zbardh emrat e pronarëve të parcelave të kanabisit Pas 5 ditësh zhdukje pa gjurmë, janë gjetur kufomat e dy të rinjve në Malisinë e Madhe, Klement Pepaj dhe Vilson Cutaj.
5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM) Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua. Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshje
Trump sfidon hapur COVID-19, rikthehet në Zyrën Ovale Presidenti amerikan Donald Trump, i cili po mjekohet për COVID-19, u kthye në Zyrën Ovale të mërkurën pasdite për herë t
Infektohen me koronavirus 27 persona në Shtëpinë e Bardhë dhe udhëheqës ushtarakë të Trump Të paktën 27 persona në Shtëpinë e Bardhë dhe udhëheqës ushtarakë të Donald Trump kanë dalë pozitivë ndaj koronavirusit.
Tre të rinj të zhdukur prej 3 tetorit, zbardhet dëshmia e vëllait të Vilson Çutajt Dëshmi të reja janë zbuluar për sa i përket ngjarjes së ndodhur në fshatin Vrith të Malësisë së Madhe, ku rezultojnë të
U përplasën teksa po i arratiseshin policisë, zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit në Fushë-Krujë Zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit, nga aksidenti i ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, në
Një tjetër ndihmës i Trumpit infektohet me COVID-19 Një tjetër ndihmës i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u infektua me koronavirus. Stephen Miller
Rriten pagat për bluzat e bardha dhe arsimtarët Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur sot se pagat e bluzave të bardha do të rriten me 40 për qind. Rama ka theksuar
Akoma i infektuar me COVID-19, Trump heq maskën në ballkonin e Shtëpisë së Bardhë Presidenti amerikan Donald Trump u kthye mbrëmjen e së hënës në Shtëpinë e Bardha pas disa ditësh në qendrën spitalore W
Pas Trumpit, sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë infektohet me COVID-19 Sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, tha se ka dalë pozitive në testin për koronavirus. Në nj
Astrologia zbardh parashikimin e muajit: Nga shenjat më me fat deri tek rreziqet që iu kanosen E ftuar mëngjesin e kësaj të hënë në emisionin “Ditë e Re” në Rtv Ora ishte astrologia Meri Gjini për të folur mbi paras
I prekur nga COVID-19, Shtëpia e Bardhë zbulon kur Trump lë spitalin Gjendja e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, vazhdoi të pëmirësohet gjatë natës dhe Shtëpia e Bardhë ës
Mbipesha rrit moshën, mëso ndikimin e kilogramëve të tepërt në tru Në një studim të fundit ndërsektorësh, studiuesit analizuan ndikimin e obezitetit në tru dhe zbuluan se truri i njerëzve
Çfarë i ndodh organizmit nëse hani djathë në mëngjes? Kush nuk e do djathin? Shqiptarët e konsumojnë shumë. Një fetë djathi e shndërron edhe sallatën apo vaktin më të mërzits