999 rezultate për

bardh

Eleminimi i Santiago Malkos, zbardhet dëshmia e 39-vjeçarit të arrestuar: Isha kalimtar Pas arrestimit si bashkëpunëtor në vrasjen e ish-policit Santiago Malko, 39-vjeçari i arrestuar me iniciale B.T nga Tira
Takimi Rama-Mitsotakis, zbardhet axhenda e kryeministrit grek Mediat greke zbulojnë axhendën e kryeministrit grek gjatë vizitës së tij në SHBA, nga data 22-17 shtator. Sipas media
Zhgënjen Juventusi, Fiorentina i tregon "dhëmbët" (VIDEO) Pas dy fitoreve radhazi në Serinë A, Juventusi më në fund është ndalur në transfertë nga Fiorentina në një ndeshje ku ba
Peshkaqeni i bardhë siguron drekën, deti bëhet i kuq (VIDEO) Ky është momenti kur një peshkaqen i bardhë sulmon një fokë. Teksa vakti i drekës u sigurua prej tij, deti mori ngjyr
Brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të
Pakt "Rama-Basha", Gazment Bardhi flet për konferencën e Metës Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka folur për konferencën e ditës së sotme të presidentit Meta. I pyetur
Dy dështime radhazi nga pika e bardhë, çfarë po ndodh me Griezmann? (VIDEO) Franca siguroi fitore 3-0 ndaj Andorrës në ndeshjen e të martës duke grumbulluar plot 6 pikë në harkun e 3 ditëve, mirëp
Tirana pret Skënderbeun në shtëpi, klubi bardheblu jep lajmin e madh për tifozët (FOTO LAJM) Tirana do të presë ditë e shtunë, në "Selman Stërmasi" Skënderbeun, për javën e katërt të Superiores. Klubi ka vendos
Komisioni i Venecias zbarkon sot në Tiranë, zbardhet axhenda e takimeve në Kuvend Gjatë ditës së sotme, pritet të mbërrijë në Tiranë një delegacioni nga Komisioni i Venecias, në një mision fakt mbledhës
Zbardhet dëshmia e pronarit të jahtit turk të gjetur në Shëngjin Policia dhe prokuroria e Lezhës gjatë pasdites së sotme ka marrë në pyetje pronarin e jahtit Nedim Akyuz, i cili rezulto
Pas 600 vjetësh lejlekët e bardhë kthehen në Angli Zbatimi i një projekti për mbrojtjen e kafshëve dhe shpezëve në Britani të Madhe ka ndikuar që lejlekët e bardhë të shto
Zbardhet dëshmia e taksistit: Më mbajtën peng deri në 2 të natës, lekët i kisha për shkollën e vajzës Ndalesa në një lokal në Katund të Ri të Elbasanit, rezultoi i gabuar për një taksist. Aty ai u grabit dhe mbajt peng
Mos i "shtrydhni" pikat e bardha rreth syve, eleminoini ato me këtë mënyrë të thjeshtë Pikat e bardha të cilat mund të shfaqen në gjithë fytyrën formohen duke e mbyllur keratinën nën sipërfaqe të lëkurës dhe
Paska një arsye pse avionët lyhen me të bardhë Kur Wilbur dhe Orville Wright arritën atë që historia e përshkruan si "fluturimi i parë i një avioni" në botë në vitin 1
Çfarë do të bëhet me aksionin opozitar? Zbardhen porositë e para të Bashës Kreu i demokratëve, Lulzim Basha ka mbledhur këtë mbrëmje në seli gjithë të deleguarit e partisë së tij në qarqe. Mësohe
Dietë me patatina , i riu humbet shikimin Një i ri nga Bristoli në Britaninë e Madhe ka pësuar një dëmtim të pakthyeshëm të shikimit pasi për një kohë shumë të gj
Zbardhet shkaku që bllokoi transferimin e Correas te Milani Milani e mbylli merkaton me afrimin e kroatit Ante Rebic, i cili nënshkroi vetëm disa orë para gongut final, por kuqezin
Zëri misterioz nga varrezat tmerron banorët, me zbardhjen e ditës zbulohet gjithçka (FOTO LAJM) Zërat dhe thirrjet e forta të ardhura nga varrezat i tmerruan gjatë natës banorët e lagjes aty pranë në qytetin Aydin të
Sherri nisi për 1 vajzë, zbardhet dëshmia e 35 vjeçarit që vrau me sëpatë babain Ditën e djeshme, Arjan Shahaj vrau me sëpatë babin e tij 77 vjeçar në fshatin Shalës në Memaliaj. Pas krimit, ai tentoi
BEFASUESE/ Shkodran Mustafi drejt Juventusit Lëndimi i rëndë që pësoi Giorgio Chiellini bëri që drejtuesit e klubit bardhezi të viheshin në lëvizje për të gjetur zëv