999 rezultate për

barcelones

Pjanic prezantohet te Barcelona, ky është numri që do të mbajë (FOTO LAJM) Barcelona ka prezantuar përforcimin e ri, Miralem Pjanic. Miralem Pjanic është prezantuar si futbollist i ri i Barcel
Depay lojtar i Barcelonës, zbulohet shifra që do të paguaj klubi katalanas Memphis Depay do të jetë futbollist i ri i Barcelonës. Barcelona do ta transferojë yllin e Olympique Lyon, Memphis De
Largohu ose... Drejtuesit e Barcelonës "kërcënojnë" Luis Suarez Mediat katalanase konfirmojnë se marrëdhëniet mes Barcelonës dhe Luis Suarez janë mjaft të tensionuara, pasi futbollisti
Rriten tensionet mes Barcelonës dhe Suarez, klubi e kërcënon Tensionohet në maksimumin marrëdhënia mes klubit të Barcelonës dhe sulmuesit Luis Suarez. Drejtuesit "blaugrana" nuk kan
Suarez tregon gadishmëri për tu bashkuar me rivalët e Barcelonës Luis Suarez megjithatë mund të mos mbetet te Barcelona. Ylli uruguaian, Suarez duket se është gati që të nis një aven
Ronald Koeman zbulon planin për një Barcelonë defensive Ronald Koeman ka testuar dje skuadrën e Barcelonës. Barcelona luajti kundër Gimnastic dhe mund të thuhet se dora e Ko
Ndeshja e parë në drejtimin e Barcelonës, Koeman: Trincao blerje e shkëlqyer, Messi duhet të përmirësohet fizikisht Ronald Koeman dha përshtypjet e tij për testin e parë parasezonal midis Barcelonës dhe Nastic, që përfundoi 3-1 për "bla
Ndeshja miqësore e Barcelonës, Koeman lë jasht Vidalin dhe Suarez Ronald Koeman ka lënë jashtë listës Luis Suarezin dhe Arturo Vidalin. Barcelona luan sot një ndeshje miqësore me skua
Messi mbetet kapiten i Barcelonës edhe për sezonin e ri Skuadra e Barcelonës na ka njoftuar zyrtarisht se Messi do të jetë kapiteni i skuadrës, por në rast se ai mungon në ndon
Sot është dita e debutimit të Koeman me Barcelonën Ronald Koeman do të debutojë sot si trajner i Barcelonës. Trajneri holandez nis sot një aventurë të re, kur skuadra e
Bllokohet përfundimisht transferimi i Suarez te Juventus, Koeman kërkon ta mbajë Luis Suarez do të vazhdoj të mbetet pjesë e Barcelonës së paku edhe për një vit. Sulmuesi uruguaian ishte shumë afër
Messi rikthehet më i "etur" se kurrë, stërvitet i vetëm në ditën e pushimit të Barcelonës Lionel Messi duket të jetë tejet i etur për t’u përgatitur sa më parë për sezonin e ri. Ai shkoi i vetëm të stërvitet
Koeman e ka gati formacionin e Barcelonës, kështu do të rreshtohet skuadra (FOTO LAJM) Ronald Koeman ka bërë gati formacionin e ri te Barcelona. Ronald Koeman e ka vendosur formacionin e ri të Barcelonës.
Koeman i tregon derën një tjetër futbollisti të Barcelonës Ronald Koeman vazhdon të punojë në ‘pastrimin’ e ekipit tek Barcelona. Rafinha do të largohet përsëri nga Barcelona.
Shkëlqeu te Spanja, Barcelona me kontratë marramendëse për Fati Ansu Fati është pjesë e planeve afatgjate të Barcelonës. Skuadra e Barcelonës ka identifikuar së paku dy emra për të
Pjanic "mposht" karonavirusin, gati ti bashkohet Barcelonës Mesfushori boshnjak i Barcelonës, Miralem Pjanic, njoftoi këtë të martë se ai është testuar sërish dhe ka dal negativ pë
Manaj te klubi i Serie A, zbulohet skuadra Marash Kumbulla shkëlqeu këtë sezon te Verona dhe mund të jetë radha e Rei Manajt që të kërkojë të njëjtën gjë. Së fu
Rekordi negativ i Griezmann me Francën Franca arriti të marrë një fitore minimale në fushën e Suedisë, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. “Gjelat”
Liverpool cakton çmimin për Wijnaldum, nuk është problem për Barcelonën Gini Wijnaldum me shumë gjasë do të jetë lojtar i Barcelonës. Që kur Ronald Koeman shkoi në stolin e Barcelonës, Geor
Ndërroi mendje, Messi humb mbeshtetjen Gjithë ‘trazirat’ e shkaktuar në dhjetë ditët e fundit nga Lionel Messi, me dëshirën për t’u larguar nga Barcelona, kanë