999 rezultate për

barcelones

ZYRTARE/ PAOK transferon mbrojtësin e Barcelonës Moussa Wague është bërë me skuadër të re. Barcelona ka njoftuar se mbrojtësi i krahut të djathtë, Moussa Wague, do të
Luis Suarez arrin marrëveshjen me Atletico Madridin Luis Suarez vështirë se do të vazhdojë te skuadra e Barcelonës. Ylli uruguaian, Luis Suarez, me shumë gjasë do të lar
Wolves pritet të zyrtarizojë sot yllin e Barcelonës Wolverhampton ka marrëveshjen me Nelson Semedon. Mbrojtësi i krahut të djathtë, Nelson Semedo, pritet të transferohet
Vidal zbarkon në Itali, ja kur i kryen testet mjekësore te Interi (VIDEO) Arturo Vidal pritet të jetë futbollist i ri i Interit. Kiliani tashmë ka arritur në qytetin e Milanos, bën të ditur g
Junior Firpo "kurbani" i rradhës i Koeman, pritet kalimi në Serie A Barcelona provoi ta përfshijë në negociatat për të marrë Lautaro Martinezin, por pavarësisht refuzimit të Interit, e ard
Vazhdon merkatoja e dobët e Barcelonës, Vidal te Interi për vetëm 1 milion euro Barcelona ka një mal befasishë për tifozët e saj në këtë merkato. Inter dhe Arturo Vidal kanë mbyllur marrëveshjen pë
Tjetër vendim nga Koeman, mbrojtësi huazohet në Greqi Klubi i Barcelonës po vazhdon të largoj disa futbollist që nuk bëjnë në planet e trajnerit, Roland Koeman. Siç raport
Barcelona fiton ndaj Elche, debuton Pjanic (VIDEO) Skuadra e Barcelonës ka shënuar fitore me rezultat 1:0 kundër Elches, ndeshje e vlefshme për trofeun "Johan Gamper".
Formacioni i Barcelonës për sezonin e ri, Koeman fokusohet te loja sulmuese (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman, bëri të pamendueshmen gjatë miqësore së fundit kundër Girona, duke ndryshuar
Marrëdhënia Messi - Bartomeu, lajm i hidhur për tifozët e Barcelonës Lionel Messi vazhdon të ketë probleme me presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Lionel Messi zhvilloi ndeshj
ZYRTARE/ Koeman publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Gironas Barcelona ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen miqësore kundër Gironas. Edhe pse pritej të ndodh
Koeman ka kërkuar Lukakun për sulmin e Barcelonës, por çfarë ndodhi? Ronald Koeman e ka kërkuar Romero Lukakun për sulmin e Barcelonës. Por, kërkesa e tij nuk ka marrë përgjigje pozitive ng
Pritet të zbarkojë në Milano, Vidal stërvitet në rrugët e Barcelonës (VIDEO) Arturo Vidal është stërvitur sot në rrugët e Barcelonës. Arturo Vidal është duke kaluar ditët e tij të fundit si futb
Drejtori sportiv i Barcelonës tregon nëse do të arrijë edhe një sulmues i ri Drejtori sportiv i Barcelonës ​​Ramon Planes, me rastin e prezantimit të Miralem Pjanic, ka folur në një kon
Vidal përshëndetet me shokët te Barcelona, gati të niset për Milano Arturo Vidal afrohet gjithnjë e më shumë me Interin. Lajmi konfirmohet edhe nga mediat spanjolle me kilianin që prej
Pjanic prezantohet te Barcelona, ky është numri që do të mbajë (FOTO LAJM) Barcelona ka prezantuar përforcimin e ri, Miralem Pjanic. Miralem Pjanic është prezantuar si futbollist i ri i Barcel
Depay lojtar i Barcelonës, zbulohet shifra që do të paguaj klubi katalanas Memphis Depay do të jetë futbollist i ri i Barcelonës. Barcelona do ta transferojë yllin e Olympique Lyon, Memphis De
Largohu ose... Drejtuesit e Barcelonës "kërcënojnë" Luis Suarez Mediat katalanase konfirmojnë se marrëdhëniet mes Barcelonës dhe Luis Suarez janë mjaft të tensionuara, pasi futbollisti
Rriten tensionet mes Barcelonës dhe Suarez, klubi e kërcënon Tensionohet në maksimumin marrëdhënia mes klubit të Barcelonës dhe sulmuesit Luis Suarez. Drejtuesit "blaugrana" nuk kan
Suarez tregon gadishmëri për tu bashkuar me rivalët e Barcelonës Luis Suarez megjithatë mund të mos mbetet te Barcelona. Ylli uruguaian, Suarez duket se është gati që të nis një aven