999 rezultate për

barcelones

Ylli i Barcelonës: Feleminderit Real që nuk më transferove Ylli 17 vjeçar i Barcelonës, Pedri Gonzales ka mundur shumë lehtë që sot të jetë lojtar i Real Madridit. Spanjolli i
E papritur, Mustafi përfundon në "radarin" e Barcelonës Barcelona është duke provuar të përforcojë fazën defensive në afatin e janarit. Trajneri Ronald Koeman, dëshiron të b
Barcelona tenton të "gozhdojë" në Camp Nou talentin Fati, gati rinovimi me pagë faraonike Ansu Fati do t’i mungojë Barcelonës për disa muaj për shkak të një dëmtimi, por në klubin katalanas nuk kanë dyshime për
Monchi shpreson që Messi të qëndrojë te Barcelona edhe për shumë vite Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi ka thënë se ai shpreson që ylli i Barcelonës Lionel Messi të vazhdojë të luajë në Sp
Blerje dhe rikthime, kështu do të dukej formacioni i Barcelonës me trajner Xavi Hernandez (FOTO LAJM) Agjencia e njohur e lajmeve sportive "Goal" ka publikuar formacionin e Barcelonës nëse Xavi Hernandez do të bëhet trajne
"Nuk i fliste Griezmann dhe as i pasonte", ish-menaxheri akuzon Messin: Erdhi si yll për t'u shuar Zëra të ndryshëm janë shtuar sa i përket “perandorisë Mesi” që është krijuar te Barcelona. Ylli argjentinas ka dalë
Rooney tregon prapaskena: U befasuam kur Ferguson na tha se si do të luanim kundër Barcelonës Wayne Rooney zbuloi se shokët e tij të skuadrës te Manchester United ishin të befasuar kur Sir Alex Ferguson njoftoi tak
Betis nuk dorëzohet, barazon rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Dembele, Betis ka arritur të barazojë në minutat e fundit të pjesës së parë. Për miqtë to
Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës: Klubi është afër falimentimit Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës, Victor Font beson se klubi është afër falimentimit dhe pagat e
Georgina le mënjanë rivalitetin mes Messit dhe Ronaldos, gjesti që u "duartrokit" (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez ka lënë mënjanë rivalitetin e Cristiano Ronaldos me Lionel Messin duke uruar djalin e yllit të Barcel
Zbulohen objektivat e Barcelonës për merkaton e janarit, Depay mbetet aty Pavarësisht situatës së krijuar pas largimit të presidentit Bartomeu, drejtuesit e rinj të klubit katalanas po punojnë p
Pirlo: Humbja ndaj Barcelonës na bëri mirë Pas humbjes 0-2 në shtëpi përballë Barcelonës, Juventusi ka fluturuar drejt Hungarisë për t’u përballur me Ferencvarosin
"E ka mendjen te pija", Joaquin sulmon Koeman në prag të ndeshjes ndaj Barcelonës Barcelona pasi të mbyllë impenjimin në Ligën e kampionëve ku përballet me Dinamo Kiev, e pret një ndeshje impenjative në
Forma e dobët e Barcelonës, Koeman shprehet i shqetësuar Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, pranoi se është i shqetësuar për startin e dobët të skuadrës së tij. Katalanët
"Kush jam unë për ta zëvendësuar", Setien zbulon vështirësitë te Barcelona Ish-trajneri i Barcelonës, Quique Setien, beson se Lionel Messi është i vështirë për t’u menaxhuar, me reputacionin e ma
Zbulohet mesazhi i fundit nga Bartomeu në grupin e Barcelonës në WhatsApp Jose Maria Bartomeu i mbuluar nga presioni i madh brenda klubit u detyrua të largohej nga posti i Presidentit të Barcelo
Këta janë emrat kandidatëve për President të Barcelonës Pas gjashtë vitesh në krye të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu dha dorëheqje duke e lënë zbrazët vendin e të parit të kl
Barcelona "provokon" Juventusin, nuk vonon përgjigja e torinezëve Barcelona shënoi një fitore të rëndësishme në Torino ndaj Juventusit, në Ligën e Kampionëve. Golat e Ousmane Dembele
Humbi në shtëpi ndaj Barcelonës, këto janë fjalët e Pirlos ‘Zonja e Vjetër’ u mund 0-2 në shtëpi, në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve. Pirlo pas ndeshjes, tha se k
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM) Juventus – Barcelona është kryendeshja e ditës së sotme në Ligën e Kampionëve. Juventus nuk do të mund të llogarisë n