999 rezultate për

barcelones

" I gëzuar dhe e vështirë për të luajtur kundër Barcelonës", ky është reagimi i Ronaldos pas fitores Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola në fitoren 0-3 të Juventusit kundër Barcelonës në Camp Nou. Portugezi të dy gola
Krahasimi "kokë me kokë" Ronaldo-Messi, ja cili është më i miri (FOTO LAJM) Rivaliteti në mes të Messit dhe Ronaldos e kanë bërë më të bukur futbollin në 15 vitet e fundit. Sa luanin bashkë në
Messi sonte mund të thyej rekordin historik te Pele Sonte nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja e madhe mes Barcelonës dhe Juventusit në kuadër të Ligës së Kampionëve.
Ku është Messi? Rekord negativ nga sulmuesi i Barcelonës Pas humbjes nga Cadiz CF në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas, Barcelona ka pasur ecurinë më të keqe 33 vitet e fund
"Mesin do e kisha shitur në verë", habit presidenti i Barcelonës Presidenti provizor i Barcelonës Carlos Tusquets foli ditën e sotme për ish-sulmuesin e krahut të majtë, Neymar Jr, i ci
Neymari kërkoi bashkim me Messin, kandidati për president të Barcelonës, Rousaud: Ai vjen vetëm falas Kandidati për postin e presidentit të Barcelonës, Emili Rousaud ka shpjeguar se ylli i PSG-së, Neymar mund të rikthehet
Juventusi interesohet për mbrojtësin e Barcelonës Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti, është subjekt interesimi i skuadrës së Juventusit. Mundo Deportivo raporton se
Ylli i Barcelonës infektohet me Covid-19 Barcelona ka njoftuar se mbrojtësi Sergi Roberto ka dal pozitiv me COVID-19. Spanjolli u lëndua me 21 nëntor, ndërsa
Festimi në nder të Maradonës, Koeman: Messit duhet t’i hiqet kartoni i verdhë Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman beson se La liga duhet të ja heq kartonin e verdhë Lionel Messit që e mori në ndesh
ZYRTARE/ Barcelona konfirmon datën e zgjedhjeve Barcelona ka konfirmuar se zgjedhjet për postin e presidentit të Barcelonës do mbahen me 24 janar. Dorëheqja e Josep
Ancelotti kërkon përforcime në mbrojtje, "piketon" yllin e Barcelonës Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti si duket nuk e ka plan të ndalet me transferime. Sipas Diario Sport, tani në ‘r
Pique është i sigurtë që Leo Messi do të qëndrojë në Barcelonë Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, beson se bashklojtari i tij, Lionel Messi, do të qëndrojë tek Barca pavarësisht zë
Pamje që tregojnë se sa i vetmuar duket Messi në stërvitjet e Barcelonës (VIDEO) Janë publikuar disa pamje nga stërvitjet e Barcelonës që tregojnë Lionel Messin duke u stërvitur i vetëm. Messi nuk k
Pep rinovoi me City-n, por kandidati për president të Barcelonës nuk heq dorë nga spanjolli Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës, Victor Font ende nuk ka hequr dorë nga nënshkrimi me Pep Guard
Barcelona në kolaps, Messi nuk përfshihet në skuadër për ndeshjen e radhës në Champions Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, nuk do të jetë i përfshirë në skuadër për ndeshjen e ardhshme në Ligën e Kampionëve
Zbulohet prapaskena, Atletico u përpoq ta rikthente Griezmann Antoine Griezmann u largua nga Atletico Madrid në verën e vitit 2019 duke iu bashkuar Barcelonës për 120 milionë euro.
Atletico e Madridit e mbyll ne avantazh minimal pjesën e parë ndaj Barcelonës (VIDEO) Atletico e Madridit ka zhbllokuar rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë ndaj Barcelonës. Carrasco ka dërgu
Joao Felix dhe Griezmann: Ndeshja e numrave shtatë Dy nga lojtarët më të njohur të futbollit spanjoll, do të jenë kundër njëri-tjetrit, të shtunën, ku Joao Felix i Atletic
Manchester City do të tentojë transferimin e Messit që në janar Lionel Messi mund të bëhet me skuadër të re që në afatin e ardhshëm kalimtar. Është Manchester City që dëshiron të në
Ylli i Barcelonës: Feleminderit Real që nuk më transferove Ylli 17 vjeçar i Barcelonës, Pedri Gonzales ka mundur shumë lehtë që sot të jetë lojtar i Real Madridit. Spanjolli i