999 rezultate për

barcelona

Arrihet akordi, Neymar zyrtarizohet sot te Barcelona Marrëveshja Neymar JR-Barcelona është e kryer. Ylli brazilian është bindur nga projekti i ndërtuar në "Camp Nou", me spa
Barcelona hap stadiumin Johan Cruyff Barcelona hapi zyrtarisht stadiumin e ri "Johan Cruyff", ku do të zhvillohen ndeshjet e Barca B dhe ekipit të femrave.
Barcelona dorëzohet, dështon transferimi i Neymarit? Barcelona ka probleme serioze për transferimin e Neymarit. "El Chiringuito" ka dhënë si lajm të fundit qëndrimin e dr
Barcelona nderon me statujë bronzi legjendën holandeze (VIDEO) Klubi i Barcelonës ka zbuluar statujën e legjendës Johan Cruyff, e vendosur jashtë stadiumit mitik “Camp Nou”. Miqtë
S’ka vend te Barcelona, Rakitic në Serinë A Ivan Rakitic mund ta vazhdojë karrierën në Itali. Rakitic spekulohet se do të largohet nga Barcelona, në javën e fund
Barcelona mbledhje urgjente, vendoset e ardhmja e Neymar dhe 2 të tjerëve Barcelona mori fitoren e parë në La Liga duke mposhtur Real Betis-in me rezultatin 5-2. Drejtuesit e klubit katalanas
Barcelona përgatit 60 milion euro për Bentacur Disa ditë më parë drejtori sportivi i skuadrës së Juventus, Fabio Paratici pati një takim me drejtuesit e Barcelonës.
PSG presion Barcelonës, drejtuesit mblidhen për ofertën e fundit ndaj Neymar-it Barcelona duhet të dorëzojë ofertën finale për brazilianin Neymar. PSG dhe ylli i ekipit po i bëjnë presion katalanas
Barcelona refuzon ofertën e Interit për Vidal-in Skuadra e Inter ka marrë një refuzim nga klubi i Barcelonës për Arturo Vidal. Sipas “Mundo Deportivo” zikaltërit kanë
Ofertë e re për Neymar, a do rikthehet te Barcelona Barcelona është duke bërë gati një ofanzivë të fundit për rikthimin e Neymarit. E përditshmja sportive katalane “Spor
PSG-ja refuzon 190 milion euro nga Barcelona për Neymarin PSG-ja ka refuzuar 190 milionë euro ofertë nga Barcelona. Oferta parashihte që Barcelona t’i paguante 40 milionë euro
Messi fillon me kapriço, Barcelona e parapërgatitur me Nejmar Jo se situata mes tyre ka qenë ndonjëherë e qetë, por Nejmar dhe dëshira e tij për t’u rikthyer në Spanjë, ka ndezur një
Shokohet Barcelona, nis keq për Griezmann Barcelona e ka nisur me humbje sezonin e ri, pasi është mposhtur 1-0 në “San Mames” nga Athletic Bilbaon. Pa Lionel M
Trembet Barcelona, ky është formacioni "bombë" i Real Madrid në 2019-2020 (FOTO LAJM) Zinedine Zidane e ka gati formacionin për sezonin e ri 2019-20. Real Madrid gjatë kësaj merkato verore ka bërë disa n
"Telenovela Neymar", PSG nuk ka ndërmend të ul çmimin prej 250 milion eurosh Pavarësisht se janë të hapur për shitjen e tij, Paris Saint-Germain janë duke mbajtur një çmim shumë të lartë për Neymar
Zyrtarët e Barcelonës nisen për Paris me qëllin transferimin e Neymar-it Barcelona i ka intensifikuar veprimet për ta kthyer Neymarin në “Camp Nou”. Sipas radios katalanase, RAC1, zyrtarët
Barcelona e nxjerr në ankand, klubi i Seria A ka gati ofertën Inter është ende në kërkim për të forcuar skuadrën e saj këtë verë. Edhe pas nënshkrimeve të mëdha, ku bien në sy at
Një e-mail mund ta fundosë Barçën për çështjen “Griezmann” Një e-mail që ka rënë në duart e drejtuesit më të lartë të Atletico Madridit, Gil Marin (shefi ekzekutiv), është prova q
Barcelona mposht Arsenalin dhe fiton trofeun (VIDEO) Barcelona ka fituar me rezultatin 2-1 me Arsenalin, në një ndeshje të vlefshme për trofeun “Johan Gamper”. Katalanasi
Dritë në fund të tunelit për Neymar, Barcelona: Dyert nuk janë mbyllur për të Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartopmeu i ka dhënë shpresë Neymarit, i cili dëshiron që të largohet nga Paris Sai