999 rezultate për

barbana

3 vite pa Ergi Dinin, e motra nuk mund ta kalonte pa fjalët e ndjera (FOTO LAJM) Tre vite më parë, këngëtari i njohur Ergi Dini u nda nga jeta në një aksident me motor dhe humbja e tij na preku të gjit
"Dua ti telefonojë ", i ati flet me lot në sy në ditëlindjen e Ergi Dinit Ditën e djeshme të ftuar në emisionin e Rudinës, ishin këngëtarja e njohur Barbana dhe i ati, Dashamir Dini. Ato prezant
Do të përloteni, Barbana publikon këngën që Ergi la përgjysmë (VIDEO) Akoma nuk është harruar ndarja nga jeta e Ergi dinit, ngjarje e cila shkaktoi shumë dhimbje te ansat. Ajo e cila e ka
Këngëtarja shqiptare refuzon publikisht Robert Berishën: Nuk më pëlqen (VIDEO) Robert Berisha ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave jo vetëm për jetën private e këngët e reja që ai sjell në tregun
3 vite pas humbjes së vëllait, Barbana Dini i rikthehet muzikës: Fustanin e bardhë nuk do e vesh kurrë (VIDEO) Tre vite më parë, në një aksident fatal me motor, Ergi Dini i cili ishte një prej talenteve të reja në muzikën shqiptare
Sot do të bëhej 24 vjeç, Barbana përlot me fjalët për Ergin (FOTO LAJM) Këngëtari i ndjerë Ergi Dini do të festonte ditën e sotme ditëlindjen e tij të 24-të. Që prej dy vjetësh ai ka ndërruar
Vdiq tragjikisht në një aksident, Barbana rrëqeth me dedikimin për Ergin Ndërkohë ku ka kaluar më shumë se një vit nga ndarja tragjike nga jeta e këngëtarit Ergi Dini, plaga në familjen e tij ë
Barbana rrënqeth me fjalët për Ergi Dinin: Një pjesë e imja nuk jeton më! (FOTO LAJM) Ndërkohë ku ka kaluar më shumë se një vit nga ndarja tragjike nga jeta e këngëtarit Ergi Dini, plaga në familjen e tij ë
Përlot Barbana Dini: Mungesën tënde nuk e mbush as bota! (FOTO LAJM) Barbara Dini , motra e Ergi Dinit, 22 vjeçarit që vdiq tragjikisht ne nje aksident, duket se nuk gjen dot ngushëllim.
Nëna dhe e motra Barbana, rrënqethin me fjalët për Ergi Dinin (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një vit nga tragjedia në familjen Dini, ku humbi jetën këngëtari i ri Ergi Dini. Motra e tij, Barba
1 vit pa Ergi Dinin, Barbana kthen sytë nga Zoti (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik i një viti më parë ku mbetën të vdekur këngëtari Ergi Dini dhe djali i gazetares Erenestina Halili, Kl
Rreth një vit nga vdekja e Ergit, Barbana e kujton e prekur Duket sikur ka ndodhur dje për shkak të dhimbjes që shkaktoi, por tashmë po bëhet rreth një vit nga ndarja nga jeta e kë
Barbana Dini e mërzitur, i kërkon dikujt të bëjë kujdes Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar në rrjetin social"Facebook", një status ku mesa duket ka treguar se dikush e ka m
Sot do të mbushte 23-vjeç, motra e Ergi Dinin emocionon me fjalët pranë varrit U bënë tashmë disa muaj që këngëtari i ri Ergi Dini humbi jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik. Sot Ergi d
"Po shkoi gruaja 150 kg, mbaroi familja...", këngëtarja reagon ndaj fjalës së imamit (VIDEO) Video e imamit Elvis Naçi, në të cilën ai flet për tradhëtinë bashkëshortore ka shkaktuar debate dhe kundërshti. Sipa
Mamaja e Ergi Dinit gjen paqe vetëm në një vend (FOTO LAJM) Vdekja e këngëtarit të njohur Ergi Dini padyshim që tronditi thellë gjithë shqiptarët dhe botën e muzikës. Por familj
6 muaj pas vdekjes së Ergit, Barbana i kthehet muzikës: Do doja ta ktheja kohën pas (FOTO LAJM) 6 muaj pasi humbi të vëllanë Ergin ,në një aksident tragjik këngëtarja Barbana Dini vendosi ti kthehet sërish botës së
Ditëlindja e parë e Barbanës pa Ergin, ajo sjell një kujtim (FOTO LAJM) Këngëtarja Barbana Dini feston sot ditëlindjen dhe ajo ka vendosur ta urojë vetën më një kujtim nga Ergi. Ajo ka hedh
Barbana Dini rikthehet në muzikë pas tragjedisë së rëndë Nëntori i 2016 për familjen e Barbana Dinit u kthye në një tragjedi pasi vëllai i saj i vogël, këngëtari shumë i talent
"Pjesë e trupit tim", ja çfarë bën Barbana për të mos harruar Ergin katër muaj pas aksidentit (FOTO LAJM) U bënë katër muaj që këngëtari Ergi Dini është ndarë nga jeta pas një aksident tragjik, por sigurisht që ai mbetet thell