999 rezultate për

barak

Mubarak përjeton vdekje klinike! Agjencia egjitiane e lajmeve MENA ka njoftuar pak më parë se ish-Presidenti i Egjiptit Hosni Mubarak ka përjetuar vdekje
SHBA, Obama amnesti për emigrantët Rrreth 800 mijë emigrantë të paligjshëm në SHBA pritet të nxjerrin dokumenta të rregullta për të qëndruar në këtë vend f
Avokati i Mubarak: Të dërgohet në spital privat Edhe pse nuk është bërë shumë e qartë gjendja shëndetësore e ish-presidentit egjiptian Hosni Mubarak, për të cilin med
Egjipt, ish presidenti Mubarak dënohet me burgim të përjetshëm (VIDEO) Ish-presidenti i Egjiptit Hosni Mubarak është dënuar me burgim të përjetshëm nga një gjykatë në Kajro me akuzën e bash
Cështja armene, Turqia reagon ndaj komenteve të Obamës Turqia ka shpehur “keqardhje të thellë” lidhur me komentet e presidentit amerikan, Barak Obama, me rastin e përkujtimit
Barak-Panetta, diskutime mbi Iranin Ministri i Mbrojtjes së Izraelit, Ehud Barak takoi në Pentagon Sekretarin amerikan të Mbrojtjes, Leon Panetta ku në qend
AKP nxjerr në shitje ambientet e “Polet” Agjencioni Kosovar i Privatizimit ka përzgjedhur që në raundin e 14-të të shitjes përmes procesit të likuidimit, i cili
Gjyqi ndaj Mubarak drejtë fundit Ka vijuar edhe për ditën e sotme gjyqi për ish-presidentin e Egjiptit, Hosni Mubarak i cili është drejtë fundit. Pas afr
Egjipt, gjyqi i Mubarak, mbrojtja paraqet argumentat Vijon gjyqi ndaj ish-presidentit të Egjiptit, Hosni Mubarak. Gjatë ditës së sotme avokatët e tij mbrojtës kanë paraqitur
Rama në Twitter: Berisha më kujton Mubarakun Vetëm pak minuta pas deklaratave të kryeministrit Sali Berisha për lidhjet mes nënkyetarit të KLD-së Kreshnik Spahiu, Pr
Mubarak, 16 janari, gjykata jep vendimin Procesi gjyqësor ndaj ish-presidentit egjiptian Hosni Mubarak, dy djemve të tij Gamal dhe Alaa, ish-ministrit te Brendsh
Prokuroria: Mubarak dhe vartësit “nxitës të vërtetë” të vrasjeve Gjatë seancës së radhës së zhvilluar në ngarkim të ish presidentit Hosni Mubarak, dy djemve të tij dhe disa zyrtarëve të
Egjipt, rinis gjyqi ndaj ish-presidentit Mubarak Ka vijuar gjatë ditës së sotme procesi gjyqësor ndaj ish-presidentit egjiptian Hosni Mubarak. Përkeqësimi i gjëndjes shë
Egjipt, vijon procesi gjyqësor ndaj Mubarak Pas një pushimi prej tre muajsh gjatë ditës së sotme pritet të zhvillohet në Kajro procesi gjyqësor ndaj ish-liderit të
Obama: BE të veprojë mbi krizën e borxheve Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barak Obama gjatë një fjalimi të mbajtur në Uashington ka kërkuar nga Bashkimi Evro
Egjipt, zhvillohen zgjedhjet e para pas ikjes së Mubarakut Në Egjipt zhvillohen gjatë ditës së sotme zgjedhjet e para në vend që prej rrëzimit të ish-presidentit Hosni Mubarak në
Egjipt, rikthehen protestat Egjipti është përshirë sërish nga protestat të cilat janë zhvilluar në qender të Kajros, të cilët kanë protestuar kunder
Ndërron jetë Mubarak? Kanë nisur të qarkullojnë disa pyetje nëse gjendja shëndetësore e liderit të dëbuar egjiptian, Hosni Mubarak, është krit
Erdoan takon Obamën Kryeministri i Turqisë Rexhep Tajip Edroan, është takuar me presidentin e SHBA-së Barack Obama, në Nju Jork. Takimi u zh
Mubarak me barelë në gjyq Hysni Mubarak, ish presidenti i Egjiptit është paraqitur në gjykatë me barrelë. Procesi gjyqësor ndaj tij në kajro ka ni