999 rezultate për

barabarte

Kosova e barabartë në konferenca ndërkombëtare Kosova do të këtë një nivel të lartë të prezantimit në mekanizmat ndërkombëtar dhe të jetë pjesëmarrëse e barabartë në k
Alonso: Real-Barcelona të barabartë kur nuk ka kartona të kuq Mesfushori i Real Madridit, Xabi Alonso ka thënë se Barcelona nuk është fare më e fortë se Real Madridi kur në fushë jan
Pedro: Ndeshja kundër Realit ishte e barabartë Pedro Rodriguez ishte njëri ndër njerëzit që u shënua në listën e golashënuesve në këtë takim, gol i cili ishte shumë ve
Feith dhe Dë Marnak: Mbështetje grave të Kosovës Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Grave, përfaqësuesit e pranisë ndërkombëtare në Kosovë bënë thirrje për pjesëmarrje m
Sejdiu: Ne takimet rajonale vetem si te barabarte Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka përsëritur qendrimin se Kosova do të marrë pjesë n&
Hyseni: Ne Sarajeve, vetem si te barabarte Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Skender Hyseni, takoi sot në Bruksel Komisionerin e BE-s&eum
BDI do te kembengule per trajtim te barabarte te bizneseve BDI në vitin 2010 do të përqendrohet edhe tek ekonomia. Një nga çështjet kryesore të
Gigs: Finalja me Barcelonen eshte e barabarte Finalja e Ligës së Kampioneve mes Mançesterit dhe Barcelonës do të jetë e hapur për
Hyjme ne bisedime vetem si pale e barabarte Prishtina nuk do të hyjë në bisedime me Beogradin, përderisa Serbia të mos e pranojë pozic
Thaçi perserit: Bisedime me Beogradin vetem ne nivel te barabarte Prishtina mund të bisedojë me Beogradin vetëm në nivel të barabartë për interesa t&eu