999 rezultate për

banda

Shkatërrohet banda shqiptaro-greke, rruga e çuditshme që transportonin drogën Policia greke ka shkatërruar një prej rrjeteve më të mëdha të trafikut të drogës në vend. Sipas njoftimit për shtyp të p
Bllokohet qarkullimi te sheshi Shqiponja Banorët e Unazës së Re kanë vijuar edhe sot protestën e tyre kundër shembjes së shtëpive dhe me këtërast kanë bllokuar q
Dy vjet përgjime, si u shkatërrua banda e frikshme e drogës Operacioni antidrogë është bërë në bashkëpunim mes policisë shqiptare dhe Guardia Di Finanza dhe hetimet kanë zgjatur më
Autorë të disa vjedhjeve, shkatërrohet banda e hajdutëve në Elbasan Një bandë hajdutësh është shkatërruar në Elbasan. Policia njofton se në pranga ka rënë një shtetas, ndërsa dy të tjer
"Të rrënuar nga bandat shqiptare", deklarata e fortë e prokurorit belg Bandat shqiptare të trafikut të drogës duket se janë të shpërndara në të gjithë Europën. Pas Anglisë dhe Italisë rad
EMRAT/ Banda italo-shqiptare del para gjykatës Një bandë e strukturuar me pjestarë shqiptarë dhe italiane ka dalë para gjykatës për të marrë dënimin për ve[rat e tyre
Pjestar i "Bajrajve", ndryshon masa e sigurisë për Grimën Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së ekipit të futbollit të femrave, mbetet në arrest shtëpie. Ky është një leh
Trukim ndeshjesh me grupin e "Bajrajve", Armir Grima në arrest shtëpie (FOTO LAJM) Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së ekipit të futbollit të femrave, mbetet në arrest shtëpie. Ky është një leht
Banda e Audit, kapen "skifterat" shqiptarë në Itali Një bandë grabitëshish shqiptarë është shkatërruar nga policia italiane ditën e djeshme. Sipas mediave atje, grupi i
Shkatërrohet banda mafioze pjesë e Ndrangheta-s, "kapo" një shqiptar Në orët e para të mëngjesit të sotëm Policia e Viterbos nën drejtimin e Departamentit të Përgjitshëm të Antimafias ka ek
Shkatërrohet banda e "skifterave" shqiptarë në Itali Policia italiane përsëri ka goditur një grup shqiptarësh që kryenin vjedhje në banesa e biznese. Sipas të dhënave në
"Banda e lopëve" në Tiranë grabisin fermerët, asnjë nuk është kapur Fshati Bërzhitë, vetëm pak kilometra larg kryeqytetit, prej disa kohësh po “plaçkitet ” nga një bandë e vjedhjes së lopë
"Bandat e Ramës i shqyejnë makinën pedagoges" (FOTO LAJM) Ish-Kryeministri i vendit, Sali Berisha përmes një statusi ka publikuar një akt dhune kundrejt pedagoges së Fakulteti të
"Bandat kanë bërë gati armët", paralajmërimi i fortë i gazetares Gazetarja e kronikës, Anila Hoxha ka reaguar pas atentatit që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Vlorë, duke thënë se ky qytet
Kontrabanda në veri: Dalin provat se si shitësit marrin para për policinë Emisioni “Drejtësia në Kosovë” ka transmetuar hulumtimin të lidhjes së policisë në veri të Kosovës me kontrabandistët.
Kush është porositësi i vrasjes së Artan Cukut dhe zanafilla e përplasjes së bandave të Vlorës Pasi i dështuan përpjekjet për t’u liruar nga burgu dhe pasi siguroi statusin e të penduarit të drejtësisë, Mikel Shalla
Reagim i ashpër pas masakrës në Elbasan: Vrasësit darkuan me narkopolicinë Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një statusi në Facebook ka reaguar në lidhje me maskarën e ndodhur mbrëmjen e d
Kthehet në masakër përplasja e bandave në Elbasan, vdesin 3 persona Një përplasje mes bandash ka ndodhur në Elbasan, afër Metalurgjikut, mbrëmjen e sotme rreth orës 21:15. Një person ka
Përplasja e përgjakshme e bandave, si ndodhi ngjarja në Elbasan Një përplasje mes bandash ka ndodhur në Elbasan, afër Metalurgjikut, mbrëmjen e sotme rreth orës 21:15. Një person ka
Bandat shqiptare përmbytin me kokainë të pastër rrugët e Anglisë Bandat e Shqipërisë po e përmbytin Britaninë me kokainë të “klasit të lartë”, shkruan Daily Star Sunday. E quajtura “