999 rezultate për

banda

Del një tjetër i penduar nga banda e Rinasit? Prokuroria dhe policia po punojnë që përveç Alkond Bengasit, të bëjnë bashkëpunëtor të drejtësisë edhe një nga katër të
Berisha: Pas dy ditësh do të gjendet një pjesë e parave, ky është vendi Ish-kryeministri Sali Berisha bën një deklaratë të fortë kur thotë se brenda dy tre ditësh do të gjenden një pjesë e vog
Nga Kristaq në Admir, 11 identitetet që përdorte grabitësi i vrarë në Rinas Admir Murataj, personi i cili mbeti i vrarë gjatë grabitjes së ndodhur ditën e martë në aeroportin e Rinasit, rezulton s
Zbulohet të gjitha identitetet që përdorte Admir Murataj Admir Murataj ka përdorur plot 13 identitete për t’iu shmangur drejtësisë shqiptare dhe asaj greke. Ai zotëronte edhe nj
Berisha: Bandat e qeverisë grabitën sërish Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një deklaratë të fortë në rrjetet sociala vetëm pak kohë pas një grabitje të ndodh
Me maska dhe kallash, dalin fotot e njërës prej bandave të Shkodrës (FOTO LAJM) Gazetari Artan Hoxha publikoi mbrëmë në emisionin “Opinion” disa foto, ku duken një grup të rinjsh të armatosur rëndë dh
Të gjithë presin vettingun, bandat lajnë rëhat hesapet mes tyre Prej disa muajsh, Shkodra është kthyer në një Palermo të vërtetë të viteve të errëta të luftës së mafias. 11 të vrarë, d
Lleshaj dhe Veliu mbërrijnë në Shkodër pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali Pas ngjajes së rëndë që ndodhi ditën e sotme në Shkodër ku mbetën të vdekur dy vëllezërit Bilali, Sandër Lleshaj, në qyt
PD bën akuzën e rëndë: Rama futi të infiltruar të përndjekin protestuesit Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Kelliçi ka akuzuar qeverinë se futur gjatë protestës persona të infi
Basha: Rama dha urdhër për terror tek Unaza e Re Mbrëmja e sotme ka qenë e tensionuar në Astir, pasi banorët e knaë zgjatur protestën e tyre deri në orën 9 të darkës për
Banda e fajdeve në Shkodër, familjarët akuzojnë ish-prefektin për denoncimin Familjarët e të dyshuarve për fajde që u arrestuan në Shkodër akuzojnë ish-prefektin, Paulin Radovani, se ka përvetësuar
EMRAT/ Shkatërrohet banda e heroinës nga Turqia e Shqipëria, 20 të arrestuar 20 persona kanë përfunduar në prangat e policisë italiane të akuzuar për importin, posedimin dhe shpërndarjen e sasive t
Gazetari: Bandat më të fuqishme në ’97-tën, një prej tyre vijon “Ishte një terren mjaft i favorshëm për lulëzimin e një krimi që Shqipëria nuk kishte parë deri në atë kohë”. Kështu men
Banda frymore koncerte në sheshet e Tiranës, Veliaj premton një pranverë plot me surpriza Kjo pranverë pritet që të vijë krejt ndryshe për qytetarët e Tiranës. Bashkia e Tiranës pritet që të organizojë në shesh
Banda frymore koncerte në sheshet e Tiranës, Veliaj premton një pranverë plot me surpriza Kjo pranverë pritet që të vijë krejt ndryshe për qytetarët e Tiranës. Bashkia e Tiranës pritet që të organizojë në shes
"Bandat e drejtorit të portit rrahën punonjësin..", Berisha nxjerr SMS Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një tjetër mesazh nga ata që ai i quan "qytetarët digjitalë" ku ndër të t
Si vepronte banda e gjobëvënësve ndaj biznesmenëve Personat që shihni në këto foto janë Erjon Llapushi dhe Sajmir Fraholli, të cilët prej më shumë se dy muajsh ndodhen në
"Leri përpëlitjet o delenxhi", Rama sulmohet keq pas deklaratës Edi Rama ka mbajtur një konferencë ku ka folur në lidhje me situatën e jashtëzakonshme ë krijuar në vendin tonë. Flam
"Çipuri", "buzderri" dhe "Mond fshatari", banda e Gaxhait që rivalizonte Zani Çaushin Armando Sulejmani ishte shënjestra e atentatit të djeshëm ku mbetën dy të vdekur në Vlorë. I mbante pseudonimin "Çip
Kontrollonin gjithçka nga burgu, shkatërrohet banda shqiptare në Greqi Autoritetet greke i kanë dhënë goditje vendimtare një grupi kriminal të përbërë nga shtetas vendas dhe shqiptarë, që vep