999 rezultate për

banda

Vidhnin makina në Maqedoni dhe i kontrabandonin në Shqipëri, shkatërrohet banda Policia e Elbasanit në bashkëpunim me Policinë e Librazhdi ka arrestuar 53-vjeçarin Xh.B nga Prrenjasi dhe ka shpallur n
Shkatërrohet banda e kanabisit në Krujë: Arrestohen 19 persona, 7 në kërkim (VIDEO) Policia eKrujës ka arrestuar 19 persona për kultivim të lëndëve narkotike si dhe ka shpallur në kërkim 7 të tjerë. Kë
BDI e shqetësuar nga lidhjet e bandave me partitë politike Bashkimi Demokratik për Integrim përkrah aksionet policore anti-drogë në Gostivar dhe Tetovë dhe inkurajon institucionet
Rropën 3.7 milion euro, si funksiononte "banda" tek Fondi "BESA" Policia ka arrestuar sot shtatë persona, pjesa dërrmuese punonjës të Fondit "BESA" në Tiranë, përfshirë edhe drejtoreshë
Shkatërrohet banda shqiptare e drogës, e fshihnin kokainën në gropat e ullinjve Katër shqiptarë të cilët ishin pjesë e një bande që merrej më trafikun e lëndëve narkotike, janë arrestuar mëngjesin e s
Banda e Gentian Dodës shoi familjen Dedja: 9 të vdekur, vrasjet e frikshme mes grupeve rivale të Burrelit (FOTO LAJM) Policia njoftoi sot se është arrestuar në Angli dhe sjellë në Tiranë Gentian Doda, një personazh mjaft i përfolur sëfund
Tregtonin "pllaka të bardha", shkatërrohet banda shqiptare në Greqi Policia greke ka arrestuar 7 shqiptarë duke i dhënë fund aktivitetit të tyre kriminal në Greqi. & të arrestuarit, së ba
Shkatërrohet banda e kokainës në Itali, arrestohen 17 shqiptarë Policia e Italisë ka arrestuar shtatëmbëdhjetë shqiptarë të akuzuar për trafik ndërkombëtar droge dhe armëmbajtje. Op
Përleshje me shufra hekuri dhe armë mes bandave, shqiptarët trondisin provincën italiane Një përleshje me armë ndodhi mes një grupi shqiptarësh dhe disa italianëve mbrëmjen e së hënës. Mediat italiane shkruajn
Përleshen bandat në burg, më shumë se 50 të vrarë Më shumë se 50 veta janë vrarë në Brazil, pas një përleshje mesa bandave në burg, e cila zgjati për pesë orë. Anëtarë
Shkatërrohen 4 banda shqiptare, arrestohen 17 persona Anëtarët e 4 bandash shqiptare, të specializuara në vjedhje apartamentesh, me bazë në Paderno Dugnano dhe me plot 57 ras
Trafikuan 1 ton drogë më avion privat, shkatërrohet banda e kokainës në Ballkan (VIDEO) Policia ka vënë në pranga 16 persona dhe ka sekuestruar mbi një ton kokainë. Banda ballkanike u kap nga Eurpoli. Ditën
Trafikonin drogë nga Shqipëria në Itali, shkatërrohet banda, arrestohen 7 shqiptarë 17 persona janë arrestuar në Bolonja të Italisë, mes të cilëve 7 shqiptarë, të dyshuar për trafik droge. Sipas mediave i
17 të arrestuar, si u zbulua banda e drogës italo-shqiptare Policia italiane ka kryer 6 arrestime sot në mëngjes, në kuadër të një operacioni antidrogë në vend. Karabinierët kanë s
Shkatërrohet banda italo-shqiptare në Itali, arrestohen 12 persona Një bandë italiano-shqiptarë është shkatërruar mbrëmjen e djeshme në Messina të Italisë. Policia ka vënë në pranga 12 pe
Greta Koçi rikthehet aty ku nisi gjithçka, ndryshimi është banda e saj (VIDEO) Greta Koçi do rikthehet aty ku nisi gjithçka dhe këtë lajm të bukur e zbuloi mbrëmjen që kaloi me disa video të publikua
Policët holandezë po bashkëpunojnë me bandat kriminale Sindikatat e policisë holandeze kanë bërë thirrje për trajnime të veçanta për t’iu rezistuar qasjeve të bandave kriminal
Asgjesohet banda shqiptare e trafikimit dhe shpërndarjes së kokainës në Londër Me 33 vite burg në total janë dënuar 12 anëtarët e një bande shqiptarësh që merreshin me trafik dhe shpërndarje kokaine
Shok burgu me Fatos Nanon, kush është i tmerrshmi i Tiranës, Gjeneral Nehat Kulla (FOTO LAJM) Pak minuta më parë Nehat Kulla, i njohur si Gjenerali i Kinostudios ka fituar lirinë. Ai ka qenë i dënuar me 20 vite bur
E BUJSHME/ Del nga burg i tmerrshmi i Tiranës (FOTO LAJM) Ka përfunduar dënimin Nehat Kulla, i njohur ndryshe si gjenerali, i cili në vitin e mbrapshtë 1997 krijoi një “komisaria