999 rezultate për

ballkonit

Ballkoni i një pallati rrezikon të bjerë, tmerrohen banorët Një ballkon në një pallat në Tiranë rrezikon të shembet. Policia ka shkuar në vendin e ngjajres dhe ka rrethuar zonën
Tmerrohen qytetarët, çfarë po bën kjo vajzë (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një vajzë e vogël u pa duke luajtur me kukullën e saj në skajin e ballkonit të katit të
Familja e fëmijës së ballkonit në Paris falenderon Spiderman-in, babai po luante Familja e një djali të vogël në Paris që shpëtoi në mënyrë dramatike pikërisht kur po binte nga një ballkon, ka shprehur
Gjermani, shqiptarët masakrojnë burrin në sy të gruas e fëmijëve Tre persona të maskuar janë futur në një banesë rreth orës 21.50 të mbrëmjes së djeshme në Dortmund të Gjermanisë, përme
Vidhen stoli ari nga një shtëpi në Vizbeg Ditën e djeshme në fshatin Vizbeg në Shkup, një person i paidentifikuar me përdorimin e një mjeti të kurdisur, ka hyrë m
Trevjeçari shpëtohet nga zjarrëfikësit Një djalë trevjeçar, i cili kishte mbetur në pjesën e jashtme të ballkonit, në katin e tretë të banesës ku jetonte , ka
Pishina në vend të ballkonit (FOTO LAJM) Arkitektët kanë sjellë një risi të padiskutueshme në këtë projekt të kullave të reja në Mumbai duke krijuar pishina të i