999 rezultate për

ballen

Ja çfarë i ndodh organizmit tuaj kur hani spec djegës Ushqimi pikat është i preferuar për shumë persona. Dihet se ky lloj ushqimi stimulon funksionimin e duhur të metabolizmi
Memushaj dhe Pecara përballen në gjyq për 18 mijë euro Kolegji i Garancisë së Sportit ka marrë një kërkesë për Apel nga klubi i Peskarës kundër Federatës Italiane të Futbollit
Para se të afrohet merkatoja, dy agjentët më të mëdhenj përballen për talentin Dy super agjentët Mino Raiola dhe Jorge Mendes janë në garë kokë më kokë për të siguruar yllin e Tottenhamit, Dele Allin
Socialistët votojnë Ballën kryetar grupi, por kush deputet ishte kundër? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka mbajtur mbledhjen e parë të grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Gjatë m
Kurti: Shqiptarët po përballen me kral e mbret Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se shteti i Kosovës po mirret peng jo vetëm nga Kadri Veseli por
Këta myslimanë po digjen, ndërsa bota po hesht! (VIDEO) Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB) ka bërë thirrje që sa më parë t’i jepet fund masakrave që kanë nisur ndaj myslim
Këto janë çiftet që do të përballen në Europa League Shorti i “play off” të Champions League ka përcaktuar 10 çiftet nga ku do të jepen 10 biletat e fundit për të kompletuar
Milan merr vendimet përfundimtare për Suson dhe Locatellin Suso dhe Locatelli nuk janë duke lëvizur nga Milano. Pavarësisht largimeve të shumta që priten të ndodhin tek Rosson
Kryemadhi ironizon keq Ballën: Nga kërkimi i motrës vajte te kërkimi i votës Pas akuzave të Taulant Ballës dhe Partisë Socialiste të Elbasanit ka reaguar Monika Kryemadhi. Me anë të një postimi
Çfarë po ndodh në Elbasan? Ministri Demiraj takon Spahon, Ballën dhe Kryemadhin Ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj zhvilloi një takim me subjektet elektorale, PS, PD dhe LSI në qarkun e Elb
Skena që nuk i keni parë kurrë nga lufta e irakianëve kundër ISIS (VIDEO) Beteja për qytetin irakian të Mosulit po hyn në fazën përfundimtare dhe më sfiduese. E teksa Shtetet e Bashkuara të A
Çahet pa shkuar në treg, fermerët e Lushnjes përballen me pjeprin e "rrallë" Në fshatin Hyzgjokaj të Lushnjes, fermerët po hedhin pjeprin e kultivuar në sera, pasi nuk arrijnë të shesin. Ata thonë
Nuk flasin prej vitesh, Edi Rama dhe Arian Çani më në fund do të përballen Kryeministri Edi Rama dhe moderatori Arjan Çani dikur ishin shumë miq, por prej shumë vitesh ato nuk flasin. Modera
Murinho dhe ish ekipi i tij, përballen në Shkup pas 65 ditësh Fitues të Ligës së Kampionëve dhe titullit të LaLiga, pala e Zinedine Zidane do të jetë në gjendje për të shtuar Su
Armatimi i kurdëve,Turqia kërcënon SHBA-të: Do të përballeni me pasoja Turqia ka paralajmëruar sot SHBA-të se vendimi i tyre për t’i armatosur forcat kurde që luftojnë kundër ISIS-it në Siri,
Martin: Disa politikanë të Maqedonisë mund të përballen me sanksione Bashkimit Europian duket se po i humbet durimi, ndërsa disa politikanë të Maqedonisë mund të përballen me sanksione, ka
Intervista e pazakontë e Muç Nanos, flet për Ballën, Fevziun e Krastën Gazetari dhe analisti, Mustafa Nano ka dhene nje interviste te pazakonte per Konica.al. Ai ka treguar per profesionin e
Rama sherr me Ballën: O Zot! Do iki nga emisioni, s'je mirë sot! (VIDEO) Kryeministri i vendin, Edi Rama e ka nisur me debat të ashpër emisionin e tij në “Top Story” të Sokol Ballës ditën e sot
Topi paralajmëron opozitën: Mos luani me zgjedhjet, do përballeni me një rrezik të madh Ish-presidenti Bamir Topi ka reaguar pas vendimit të opozitës për të mos marrë pjesë në zgjedhje. Ai ka deklaruar se
Kjo është surpriza që u përballën mijëra gra dhe vajza sot në Tiranë (FOTO LAJM) Të gjitha zonjat dhe vajzat e Tiranës me rastin e 8 marsit sot kanë përdorur transportin publik falas. Kjo u bë në ku