999 rezultate për

ballen

Rama ironizon Ballën në "shtëpinë" e tij për largimin nga Top Channel Largimi i Sokol ballës nga Top Channel shkaktoi një bujë shumë të madhe, në botën e medias gjithashtu edhe politikës.
Rama thumbon Sokol Ballën për largimin nga Top-i, vjen direkt përgjigja e gazetarit Kryeministri Edi Rama nuk harroi të thumbonte edhe gazetarin Sokol Balla për largimin nga Top Channel duke thënë se sëba
Olsi dhe Fjorentina përballen LIVE, ai ja plas në fytyrë për të dashurën e re Në fundvit njerëzit bëhen më të dashur, jo më kot Kelvi dhe Dojna në Pop Culture mundësuan një ballafaqim mes Olsit dhe
Del emri, ky është gazetari që zëvëndëson Ballën në Top Channel (FOTO LAJM) Sokol Balla është drejt largimit përfundimtar nga "Top Channel". Ndërkohë që akoma asgjë s'është zyrtarizuar, në med
I vodhi votat në sy të të gjithëve, PD kërkon ndjekje penale për Ballën Gjatë mesditës së sotme në media doli një fotografi e deputetit të PS-së Taulant Balla, i cili po mblidhte kartat e depu
I drejtohet me fjalën "zemër", gazetarja bën për ujë të ftohtë Ballën Është shoqëruar me debate të forta emisioni i mbrëmshëm “ Të Paekspozuarit” ku u fol gjatë për çështjen e nxehta në vend
Shikoni se si mund të përballen me njëra-tjetrën skuadrat në fazën tjetër të Championsit Tashmë janë mësuar 16 skuadrat që kanë kaluar në fazën e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve Sipas rregullave të
Tha se kishin një lidhje, Kejvina dhe ish-deputeti përballen në studio Në një nga puntatat e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella zbuloi një fakt që nuk dihej më parë për të. Gjatë një loje të
Shpend Ahmeti dhe Arban Abrashi përballen në një lokal në Prishtinë (VIDEO) Dy rivalët më të fortë në zgjedhjet e sotme të balotazhit në Kosovë, Shpend Ahmeti e Arban Abrashi kanë qenë shumë pranë
Rama, arsyeja pse "Top Channel" shkarkoi Ballën? Pavarësisht se është një ndër televizonet më të mëdha në vend, Top Channel gjendet në një krizë të vërtetë. Pas larg
"Top Channel" shkarkon Sokol Ballën Pavarësisht se është një ndër televizonet më të mëdha në vend, Top Channel gjendet në një krizë të vërtetë. Pas larg
Albana e zhgënjyer: I kam ndarë nga rroga këto shpenzime, do përballeni me ligjin Të gjithë e njohin tashmë lulediellin e Albana Osmanit. Ato janë vendosur kudo në rrugët apo ndërtesat e Tiranës dhe
Mijëra shqiptarë përballen me shovinizmin grek në kufi, por Dule kalon si zotëri Nga qytetarët që kanë dashur të kalojnë sot në Greqi ishte edhe deputeti i PD-së Vangjel Dule, i cili ishte i vetmi qyte
Pengmarrje e prostitucion, policia kap "mat" Ballën në Tiranë Policia bën me dije se ka vënë në pranga 47-vjeçarin Ilir Balla, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia italiane.
I mori gruan dhe nuk ia fal, caktohet data kur Wanda dhe Icardi do përballen me Lopezin Vanda Nara nuk arrin të qëndrojë jashtë aktualitetit: bashkëshortja e Mauro Ikardit ka përfunduar sërish në qendër të vë
Po përballen kundër vdekjes! Kjo është jeta e fisit amazonian (FOTO LAJM) Imazhe të mahnitshme kanë kapur jetën e përditshme të një fisi amazonian, ndërsa përballen me një betejë kundër zhdukjes
"Jot motër shkër**ehet hoteleve...", kur Berisha shante nga ropt Taulant Ballën në Kuvend (VIDEO) Gjatë dy seancave të fundit situata në Kuvend ka degjeneruar në debate të forta mbi rregulloren, por edhe fjalorin e Ram
Njëri udhëton me tren, tjetri me Bugatti Chiron, sot përballen me njëri-tjetrin në fushë Ronaldo njihet për veturat e tij superluksoze dhe Djene Dakonam që është bërë i njohur për udhëtimin e tij me tren.
Në Ligën e Kombeve merr pjesë dhe Kosova, zbuloni me kë do të përballen UEFA ka zyrtarizuar formatin përfundimtar të Ligës së Kombeve. Përsa i takon Kosovës, ecuria larg pritshmërive ka bërë q
SHBA-të përballen me kërcënimin e tretë, uragani Maria pritet të bëjë "namin" (FOTO & VIDEO) Një stuhi e dytë këtë javë pritet të sjellë një shkatërrim në një varg ishujsh të Karaibeve që tashmë janë goditur nga U