Përgjimet e "Bild":Pjerin Ndreu: Të votojë hapur PS ose ikën nga puna
999 rezultate për

ballen

Ish-menaxheri tregoi se do të përballen me ligjin, reagon Mozzik (FOTO LAJM) Sot në rrjete sociale Mozzik dhe Getinjo lajmëruan ndjekësit e tyre se nuk do te jenë me pjesë e labelit “ON Records” si
Pasi Getinjo dhe Mozzik u larguan nga On Records, flet ish menaxheri i tyre Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On records. Por ja që ndodhi dhe dy vëll
I bën zborin Ramës, ky është gazetari që zëvëndëson Sokol Ballën (VIDEO) Largimi i Sokol Ballës nga Top Channel është padyshim largimi më i bujshëm nga kjo media. Ndërkohë që Balla po zhven
E papritur, mësohet kush do ta zëvëndësojë Sokol Ballën në Top Channel U përfol shumë për largimin e Sokol Ballës nga Top Channël dhe ky thashethem shkaktoi një bujë shumë të madhe, në botën
"Kam rënë në dashuri me Taulant Ballën", fallxhorja këshillon vajzën e re (VIDEO) Janë të shumtë njerëzit që bien pre e mashtrimeve të fallxhoreve të cilët janë të aftë të manipulojnë njeriun përballë d
Rama ironizon Ballën në "shtëpinë" e tij për largimin nga Top Channel Largimi i Sokol ballës nga Top Channel shkaktoi një bujë shumë të madhe, në botën e medias gjithashtu edhe politikës.
Rama thumbon Sokol Ballën për largimin nga Top-i, vjen direkt përgjigja e gazetarit Kryeministri Edi Rama nuk harroi të thumbonte edhe gazetarin Sokol Balla për largimin nga Top Channel duke thënë se sëba
Olsi dhe Fjorentina përballen LIVE, ai ja plas në fytyrë për të dashurën e re Në fundvit njerëzit bëhen më të dashur, jo më kot Kelvi dhe Dojna në Pop Culture mundësuan një ballafaqim mes Olsit dhe
Del emri, ky është gazetari që zëvëndëson Ballën në Top Channel (FOTO LAJM) Sokol Balla është drejt largimit përfundimtar nga "Top Channel". Ndërkohë që akoma asgjë s'është zyrtarizuar, në med
I vodhi votat në sy të të gjithëve, PD kërkon ndjekje penale për Ballën Gjatë mesditës së sotme në media doli një fotografi e deputetit të PS-së Taulant Balla, i cili po mblidhte kartat e depu
I drejtohet me fjalën "zemër", gazetarja bën për ujë të ftohtë Ballën Është shoqëruar me debate të forta emisioni i mbrëmshëm “ Të Paekspozuarit” ku u fol gjatë për çështjen e nxehta në vend
Shikoni se si mund të përballen me njëra-tjetrën skuadrat në fazën tjetër të Championsit Tashmë janë mësuar 16 skuadrat që kanë kaluar në fazën e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve Sipas rregullave të
Tha se kishin një lidhje, Kejvina dhe ish-deputeti përballen në studio Në një nga puntatat e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella zbuloi një fakt që nuk dihej më parë për të. Gjatë një loje të
Shpend Ahmeti dhe Arban Abrashi përballen në një lokal në Prishtinë (VIDEO) Dy rivalët më të fortë në zgjedhjet e sotme të balotazhit në Kosovë, Shpend Ahmeti e Arban Abrashi kanë qenë shumë pranë
Rama, arsyeja pse "Top Channel" shkarkoi Ballën? Pavarësisht se është një ndër televizonet më të mëdha në vend, Top Channel gjendet në një krizë të vërtetë. Pas larg
"Top Channel" shkarkon Sokol Ballën Pavarësisht se është një ndër televizonet më të mëdha në vend, Top Channel gjendet në një krizë të vërtetë. Pas larg
Albana e zhgënjyer: I kam ndarë nga rroga këto shpenzime, do përballeni me ligjin Të gjithë e njohin tashmë lulediellin e Albana Osmanit. Ato janë vendosur kudo në rrugët apo ndërtesat e Tiranës dhe
Mijëra shqiptarë përballen me shovinizmin grek në kufi, por Dule kalon si zotëri Nga qytetarët që kanë dashur të kalojnë sot në Greqi ishte edhe deputeti i PD-së Vangjel Dule, i cili ishte i vetmi qyte
Pengmarrje e prostitucion, policia kap "mat" Ballën në Tiranë Policia bën me dije se ka vënë në pranga 47-vjeçarin Ilir Balla, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia italiane.
I mori gruan dhe nuk ia fal, caktohet data kur Wanda dhe Icardi do përballen me Lopezin Vanda Nara nuk arrin të qëndrojë jashtë aktualitetit: bashkëshortja e Mauro Ikardit ka përfunduar sërish në qendër të vë