999 rezultate për

ballen

Vranë babain përdhunues me thika dhe çekiç, tre motrat përballen me gjykatën Tre motra adoleshente kanë vrarë babain e tyre përdhunues. Vajzat përballen me akuzën për vrasjen e babait Mikhail Khach
Problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashurua
Horoskopi 6 tetor 2019 Dashi Gjatë kësaj dite do të viheni në provë të fortë, duke qenë gjithë kohës nën tension. Nuk përjashtohen konflikte
"Hallet qesharake" me të cilat përballen çdo ditë njerëzit e gjatë (FOTO LAJM) Lart e poshtë flitet për problemet dhe sa qesharak duken ndonjëherë njerëzit e shkurtër, por nuk kanë parë akoma "hallet
Prindi saudit: Ndaleni Iranin ose do përballeni me çmime të larta të naftës Princi i Arabisë Saudite, Mohammed bin Salman, ka paralajmëruar se çmimi i naftës mund të arrijë një shkallë të paimagji
MESAZHET/ Pritësi i kokainës në Durrës, djali i avokatit të njohur: Sherri i bujshëm me Sokol Ballën Një sasi prej 137 kilogramë kokainë është zbuluar në portin e Durrësit, ndërsa biznesmeni Gentian Malindi është shpallur
Conte: Barcelona nuk është e lumtur që do përballet me Interin Antonio Conte thotë se Barcelona "nuk janë të lumtur që do të përballen me Interin" në fazën e grupeve të Champions Leag
Horoskopi i të mërkurës, shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata
Horoskopi 11 shtator 2019 Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata
Shpresat përballen me Francën, zbulohet formacioni Sot në orën 21:00 Shpresat e drejtuar nga Alban Bushi do të përballen miqësore kundër Francës. Nuk ka shumë ndryshime
Hyjnë me armë në shtëpi, grabitësit në Durrës përballen me të papriturën Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës, por asgjë nuk u ka shkuar sipas planit. Sipas Pol
Joshua dhe Ruiz do të përballen sërish në 7 dhjetor Anthony Joshua do të përballet me kampionin e unifikuar botëror, Andy Ruiz Jr, në Arabinë Saudite më 7 dhjetor të këtij
Kë doni të parin, një lajm i mirë dhe një i keq për Sokol Ballën (FOTO LAJM) Prej ditësh po qarkullon në rrjete sociale një aplikacion, që e kanë përdorur pothuajse të gjithë personazhet publik. Si
Shkatërruan HEC-et në Sarandë, arrestohen 2 persona Dy ditë më parë, dy persona kanë vendosur të hapin portën e kanalit ujitës duke përmbytur kështu Hidrocentralin 'Bistric
OSBE: Të gjithë autorët dhe nxitësit e dhunës do përballen me ligjin Në një deklaratë për mediat, OSBE thotë se të gjitha proceset politike dhe administrative duhet të zhvillohen në përputh
Finalja e Kupës së Gjermanisë, Bayern Munchen-Leipzig: Formacionet zyrtare Pas triumfit në Bundesligë, Bayern Munichu do ta ketë mundësinë ta sigurojë trofeun e dytë për këtë sezon, brenda dy jav
Nikollë Lesi: Rama ka vendosur të japë dorëheqjen, e foli me Ruçin dhe Ballën Kur kanë mbetur edhe një javë nga protesta e radhës e opozitës, ndërsa vendi ndodhet në një udhëkryq politik, në media k
Atalanta-Fiorentina përballen sot për të përcaktuar finalisten e dytë Pas Lazios, Kupa e Italisë do të mësojë mbrëmjen e sotme edhe finalisten tjetër, që do të përcaktohet në sfidën mes Atal
Çifti gjen dhomë prej rrjetit të njohur online, por më pas përballen me një surprizë shumë të keqe AirBnB është zgjidhja më e mirë për ata që udhëtojnë shumë dhe nuk duan të shpenzojnë në hotele. Përmes një aplikacioni,
Dosja Babale, PD hedh akuza ndaj prokurorisë Partia Demokratike akuzoi Prokurorinë se ka penguar qëllimisht hetimin e plotë të dosjes "Babale". Sekretari për Çes