999 rezultate për

balerina

Balerina e njohur bën tatuazh emrin e kolegut për ditëlindjen e tij (FOTO LAJM) Mbrëmja e djeshme për balerinin Graciano Tagani ka qenë vërtet e ndezur pasi ai ka festuar ditëlindjen e tij. Gracia
Fansi ironizon keq Klaudia Pepën: Asgjë s’të mungon, vetëm vëllai Albi Klaudia Pepa është bërë kryefjala e mediave online, herë në lidhje me martesën e saj të dështuar me korografin e njohur
Striptiste dhe balerina në lokalin e tij, detaje nga ekzekutimi i biznesmenit shqiptar Detaje të reja kanë dalë në dritë përsa i përket ekzekutimit të shqiptarit dje në orët e para të mëngjesit në Glyfada të
E mbuluar plot nishane, balerina: Babai më fshihte në shtëpi (FOTO LAJM) E "dënuar" përjetësisht të kishte një trup të mbuluar me nishane balerina e njohur ka treguar sesi në fakt edhe babai i
100 rrotullime brenda 45 sekondave, balerina thyen rekordin (VIDEO) Ndërsa disa balerina ishin gati për t’i dhënë fund klasës së teknikës së rrotullimit, njëra prej tyre u tregoi komplet t
"Takimet e Ramës me gazetarët, si Sinani që merr balerina për këngët" Deputeti demokrat Edi Paloka e cilëson tallëse ndaj medias qasjen më të fundit të kryeministrit Rama për të organizuar m
Plumb kokës 21-vjeçarit, çfarë ndodhi në lokalin me balerina në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shkodër. Edmir Nilaj është 21 vjecari nga fshati Vukël
Policia në aksion, arrestohen balerina të klubeve të natës në Bogovinë Gjithësej 9 persona, katër nga Shqipëria dhe pesë nga Maqedonia janë arrestuar nga policia në aksionin e natës së mbrëms
Përndiqte striptisten, arrestohet shqiptari Një vajzë nga Sllovakia më në fund ka gjetur qetësinë pasi ka denoncuar një shqiptar për përndjekje. Ajo punonte si
Braktisja e vendit nga artistët, balerina: Ajo pashaportë s’ju bën më të mirë Një debat i gjërë është hapur në Shqipëri pas reagimit të hapur të tenorit Agim Nushi i cili shpërtheu ndaj shtetit dhe
Drogë e striptizëm, arrestohet menaxheri dhe balerinat nën moshë Një 31-vjeçar dhe dy vajza të reja janë arrestuar në një lokal striptizmi në Velipojë. Gjatë kontrollit në banesën
Balerina 9-vjeçare mëson qenin të kërcejë (FOTO LAJM) Mësimi i baletit nuk ka qenë i vështirë për këtë qen dhe mësuesja e tij është 9-vjeçarja Maria Palkina. Skenat janë k
Ish e dashura e harron Noizyn, lidhet me një model me ngjyrë (FOTO LAJM) Ajo është përfolur gjatë për lidhjen me Noizyn, madje pushtoi faqet e para të mediave rozë me deklaratat e saj. Në f
Superaksion i policisë në Durrës, shoqërohen në polici 16 balerina tallavaje (VIDEO) Policia e Durrësit mbrëmjen e kaluar ka zhvilluar një super aksion në Durrës ku janë kontrolluar 120 mjete. Burime z
Aksioni "anti-prostitucion", policia arreston tre "balerina" nga Shqipëria në lokalet e natës së Gostivarit Qytetet shqiptare në Maqedoni vazhdojnë të jenë të preferuara nga shumë vajza nga Shqipëria për të punuar në lokalet e n
Policia bastisje masive në Durrës, shoqërohen 10 balerina dhe 12 shtetas Policia e Durrësit ka ushtruar kontroll mbrëmjen e djeshme në ambiente dhe lokale nate për persona në kërkim dhe sende t
U premtojnë punë si masazhatore dhe balerina, por përfundojnë si punonjëse seksi (VIDEO) Të tentosh të gjesh një punë si kameriere, balerinë, apo masazhatore, shumë lehtë mund të përfundosh si punonjëse seksi.
Balerina mbipeshë që ka thyer tabutë (FOTO & VIDEO) Një balerinë mbipeshë është kthyer në një frymëzim për të gjithë femrat e çdo përmase pas publikimit të një videoje ku a
Incidenti/ Balerina ngre këmbët dhe... ndodh e papritura (VIDEO) Si çdo balerinë profesioniste, edhe Alba Hoxha, që performon në emisionin investigativ “Stop”, është hasur me një incide
Prostitucion në lokalin e natës, rrëfehen dy balerinat: E bënim me dëshirë Një rrjet prostitucioni u zbulua në një lokal pranë Prokurorisë së Tiranës. Balerinat e këtij klubi nate shfrytëzoheshin