999 rezultate për

balerina

Klaudia Pepa i sfidon të gjithë, tregon çantën 17 mijë dollarëshe (FOTO LAJM) Balerina Klaudia Pepa duket se po kalon një kohë mjaft të mirë në Itali. Ndonëse fusha e artit është e vështirë në s
Dyshohej se ishin prostituta, arrestohen 3 shqiptare në Maqedoni 3 vajza shqiptare dhe një serbe janë ndaluar nga Policia në Tetovë dhe Gostivar. Ato u ndaluan pasi dyshohet se usht
Balerina shqiptare rrëfen koleksionin e çuditshëm: Kam 317 palë këpucë (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
EKSKLUZIVE/ Balerinat nga Shqipëria preferojnë Kosovën për të punuar Shqiptarët e Kosovës duket se janë me qeflinj se sa shqiptarët e Shqipërisë pasi nuk kursejnë për tu dëfryer në klubet e
Biznesmenit i ndodh gjëma në fundvit, e fusin në bela 5 balerinat Një pronar lokali në Sarandë i janë gjetur 5 balerina që punon të pasiguruara , ndaj edhe ndaj tij kanë nisur hetimet ng
E PADËGJUAR/ Moldavja e Zogut, balerina që nuk u bë kurrë Mbretëreshë (FOTO LAJM) Tania Visarova, balerina me një jetë të trazuar, ishte gruaja e preferuar që i qëndroi për tre vite në krah Mbretit Zog.
Shkatërrohet grupi i prostitucionit në Shkodër, arrestohen 7 persona Operacioni i koduar "Balerina" ka wrfunduar me sukses dhe një tjetër grup kriminal është goditur në Shkodër. Bëhet fjalë
Klaudia Pepa fotografohet e përlotur Pasi i dha fund martesës me koreografin Albi Nako, Klaudia Pepa është shndërruar në një prej personazheve më të përfolur
SUPER AKSION/ Arrestohen 123 "balerina" nga Shqipëria që punonin në lokalet e Kosovës Policia e Kosovës saktësisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore e asistuar nga njësit vartëse të drej
"Adela ime ti çohu nga ai krevat i shëmtuar", klithmat e mikeshës së ngushtë Vuajtja ka pushtuar miqtë e saj më të afërt nga kjo humbje e papritur në kulmin e rinisë të gazetares Adelajda Xhemani.
Mikja e Adelajdës i përlot të gjithë: O Zot të përgjërohem kujdesu për të! Vdekja e parakohshme e gazetares Adelajda Xhamani ka prekur shumë zemra. Ama më shumë se të gjithë këtë ikje e vuajn
Mesazhi rënqethës i mikes së ngushtë të Adelës: O Zot ma kthe! Vdekja e parakohshme e gazetares Adelajda Xhamani ka prekur shumë zemra. Ama më shumë se të gjithë këtë ikje e vuajn
Balerina e njohur bën tatuazh emrin e kolegut për ditëlindjen e tij (FOTO LAJM) Mbrëmja e djeshme për balerinin Graciano Tagani ka qenë vërtet e ndezur pasi ai ka festuar ditëlindjen e tij. Gracia
Fansi ironizon keq Klaudia Pepën: Asgjë s’të mungon, vetëm vëllai Albi Klaudia Pepa është bërë kryefjala e mediave online, herë në lidhje me martesën e saj të dështuar me korografin e njohur
Striptiste dhe balerina në lokalin e tij, detaje nga ekzekutimi i biznesmenit shqiptar Detaje të reja kanë dalë në dritë përsa i përket ekzekutimit të shqiptarit dje në orët e para të mëngjesit në Glyfada të
E mbuluar plot nishane, balerina: Babai më fshihte në shtëpi (FOTO LAJM) E "dënuar" përjetësisht të kishte një trup të mbuluar me nishane balerina e njohur ka treguar sesi në fakt edhe babai i
100 rrotullime brenda 45 sekondave, balerina thyen rekordin (VIDEO) Ndërsa disa balerina ishin gati për t’i dhënë fund klasës së teknikës së rrotullimit, njëra prej tyre u tregoi komplet t
"Takimet e Ramës me gazetarët, si Sinani që merr balerina për këngët" Deputeti demokrat Edi Paloka e cilëson tallëse ndaj medias qasjen më të fundit të kryeministrit Rama për të organizuar m
Plumb kokës 21-vjeçarit, çfarë ndodhi në lokalin me balerina në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shkodër. Edmir Nilaj është 21 vjecari nga fshati Vukël
Policia në aksion, arrestohen balerina të klubeve të natës në Bogovinë Gjithësej 9 persona, katër nga Shqipëria dhe pesë nga Maqedonia janë arrestuar nga policia në aksionin e natës së mbrëms