999 rezultate për

balerina

Tmerr në skenë, balerina pëson krizë gjatë performancës (VIDEO) Koncerti i fundit i këngëtares me famë botërore Iggy Azalea nuk ka shkuar ashtu siç pritej, pasi njëra nga balerinat e s
Balerina shqiptare tregon herën e parë: E bëra dhuratë Isida Mollaymeri është një nga balerinat shqiptare më të komentuara. E njohur për tipin moskokacarës dhe karakterin p
Këngëtari gjuan publikisht Albën: Je nusja e endrrave të mia Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë nuse për herë të parë. Alba është shfaqur në sfilatën e "Ami
Si reagoi Klaudia kur u përball me Albin dhe Albën në prapaskenë? Tregon balerina Ndarja e koreografit të njohur Albi Nako me balerinën Klaudia Pepa bëri bujë të madhe. Për emisionin “Thumb”, Klaudi
Balerina e njohur Alba Hoxha bëhet nuse, shikoni si duket (FOTO LAJM) Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë sot nuse për herë të parë. Alba është shfaqur mbrëmjen e sotm
Balerina shqiptare "shkrin" dëborën me b*kini (FOTO LAJM) Balerina e njohur Isida Mollaymeri duket se nuk ka fare ftohtë. Isida ka postuar në Instagram disa imazhe ku shfaqet
Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM) Koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë përfolur shumë për një lidhje mes tyre, por që të dy heshtin dhe nuk p
Alba Hoxha tenton të bëjë lëvizjen seksi por fansat e "flliqin" keq (VIDEO) Balerina e njohur Alba Hoxha, u bë e famshme për talentin e saj në kërcim në një emision televiziv. Tashmë Alba, ësh
Pozoi nudo, balerina shqiptare tregon çfarë i tha mami Vitet e fundit pozat e nxehta të njohura si nudo apo topless janë më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Mjafton një po
“Nuk do dal me perçe”, Greta Koçi tregon arsyet pse doli me bikini Ditën e djeshme Greta Koçi publikoi këngën e saj më të re me titull “Mos m’thirr”, një këngë ritmike që u pëlqye shumë n
Alba poston video nga shtëpia e Albi Nakos, por më pas pendohet (VIDEO) I mohuan kategorikisht të gjithë zërat se mes tyre kishte një lidhje dashurie dhe aq më tepër të ishin fejuar. Por A
Mohoi lidhjen me Albi Nakon, por balerina kapet "mat" duke blerë unazën Koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha kanë qenë një nga dyshet më të komentuara muajt e fundit dhe kjo p
Balerina e njohur gëzon pamasë të atin në studio për ditëlindje Në programin “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua një histori suksesi me bazë mirënjohjen e një vajze ndaj të atit - hist
Tërboi Europën me performancën e zjarrtë, sa i kushtoi gjithçka Elenit Eleni Foureira përfaqësoi Qipron këtë vit në Eurovision dhe doli në vend të dytë duke shkëlqyer pafund. Së fundmi,
Kapen 14 balerina nate në Maqedoni Nga SPB-ja në Tetovë njoftojnë se më 4 maj prej ora 23.00-02.00 pas mesnate kanë kryer kontroll -aksion në objektin hote
Klaudia Pepa kundër rrymës, shtyn makinën me të brendshme (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare prej kohësh ka nisur karrierën e saj në Itali. Klaudia është komentuar mjaft për veshjet
Revoltohet Almeda Abazi: Ju balerinat ma hiqni trurin (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është emër i njohur edhe në Turqi, jo vetëm për shk
Beyonce pushon nga puna 20 balerina, por ajo që bëri Cardi B është fantastike Pak para festivalit Coachella, Beyonce ka pushuar nga puna rreth 20 nga kërcimtarët e saj. TMZ shkruan sot se ende mb
Klaudia Pepa provokon sërish me fotot, shihni si duket balerina (FOTO LAJM) Tashmë balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është kthyer jo vetëm në një ikonë sa i përket profesionit të saj, por g
Marrëdhënia me Albi Nakon, balerina rrëfen të pathënat Balerina e talentuar e Tv Klan, Alba Hoxha ka rrëfyer si rrallëherë peripecitë që i është dashur të kalojë për të qenë s