999 rezultate për

bale

Bale-Real Madrid, vazhdojnë problemet Shpresat e Real Madridit për të shitur Gareth Bale këtë verë po zbehen gjithnjë e më shumë. "Los Blancos" kanë qenë s
"Dashuri nën ujë", publikohen pamje teksa balenat shprehin ndjenjat (VIDEO) Studiuesit kanë parë një sjellje te balenat Orka të cilën nuk e kishin vënë re më herët. Në një video që po bëhet vir
Bale lëndohet duke luajtur golf (VIDEO) Bale vazhdon të aplikojë sportin e tij të preferuar, golfin. Dhe si pasojë e këtij sporti, sipas "El Chiringuito", ai ka
Bale nuk huazohet, mbetet në Madrid osë shitet Mardhëniet e Zidane me Bale nuk janë shumë të mira që nga rikthimi i francezit në krye të Real Madrid. E ardhmja e ue
Bale te Bayern Munchen: Janë spekulime Agjenti i Gareth Bale ka konfirmuar për gazetën amerikane “ESPN” se spekulimet rreth largimit të yllit të Real Madridit
Bale drejt Bayernit, zbardhen detajet e transferimit Duket se e ardhmja e sulmuesit uellsian Gareth Bale është vendosur. 29-vjeçari do të luajë me Bayern Munich sezonin e ar
Rama merret me çështjet globale: Irani po sulmon tankerat e naftës Kryeministri Edi Rama ka komentuar ngjarjet e fundit në Gjirin e Omanit, ku dy anije cisternë u sulmuan me mina. Pasi Ua
Flasin gjinekologët, kjo është mosha ideale për tu bërë nënë Të qenët nënë është një udhëtim pa kthim pas që shoqërohet me dashuri,lumturi, paqe, sfida e lodhje, një udhëtim që sipa
Veprim kanibalësh, të ekzekutuarëve në Qafë Bari i nxorrën sytë pas vdekjes Nga Kastriot Dervishi Me vendimin nr.3, datë 3.6.1984 Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë me veprim në Pukë, i deklaroi
Ishulli mbulohet nga gjaku, theren barbarisht 150 balena dhe delfinë (FOTO LAJM) Në ishujt Faroe që prej vitit 1584 është kthyer në traditë therrja e balenave dhe delfinëve. Therja e tyre bëhet pu
"Fundi i njerëzimit do të jetë pas 30 viteve" Lajmet se po afron fundi i botës i kemi lexuar shpesh herë aq sa tashmë e kemi të vështirë të besojmë se një ditë kjo do
Balena e gjetur e vdekur në Itali, kishte stomakun e mbushur me plastikë Një balenë me plastikë të mbushur në stomak u gjet e vdekur në një plazh të Sicilisë, rasti i pestë i tillë në pesë muaj
Bale: Lojtarët janë si robotët Lojtari i Real Madrid , Gareth Bale , është një futbollist që nuk është mësuar të flasë me media. Karakteri i tij nuk
Zidane i lumtur që përfundoi sezoni, këto janë fjalët e tij për largimet e Navas dhe Bale Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, foli për media duke analizuar humbjen ndaj Betis në javën e fundit të La Liga
Reali turpërohet, Bale dhe Kroos "shkrihen gazi" Gareth bale dhe Toni Kroos janë kapur në kamera duke qeshur në bankën e rezervistëve, derisa klubi i tyre Real Madridi p
Bale luan ndeshjen e fundit me Realin, bëhet gati për në Premier League Gareth Bale do të luajë sot ndeshjen e fundit ndaj Betisit. Uellsiani e mbyll kështu pas 6 vitesh në Santiago Bernabeu k
"Spiuni" Crouch zbulon vendimin e Bale te Real Madrid Sulmuesi i Burnley, Peter Crouch, më shumë në cilësinë e ish-futbollistit të Tottenham, ka zbuluar një sekret në lidhje
Zidane vazhdon ta mbajë mister të ardhmen e Bale Gareth Bale do të kthehet në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e fundit të këtij sezoni, mirëpo trajneri Zinedine Zi
Shfaqet balena gjigande në brigjet e Kalifornisë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në një nga brigjet e Kalifornisë është fotografuar një balenë e përmasave gjigande. Këto pamje janë
Gareth Bale largohet nga Reali, në ndeshjen ndaj Betis i jep lamtumirën tifozëve Gareth Bale e mbyll me Realin e Madrdit pas 6 vitesh kur iu bashku verën e viti 2013 nga Tottenhami. Ai dëshiron të j