999 rezultate për

bale

Surpriza e Gracianos e bëri mamanë e tij të përlotej në mes të emisionit! (VIDEO) Ditën e djeshme, në puntatën speciale të emisionit “E diell” ishin të ftuar balerini Graciano Tagani dhe mamaja e tij.
Trajneri i njohur: Futbolli nuk është më prioritet për Bale Ylli uellsian i cili tashmë luan tek Real Madrid, duket se nuk e ka interesimin tek futbolli. Kështu të paktën insist
SPECIALE/ SHBA, Irani, Turqia, Rusia dhe Izraeli: Skenaret e frikshme të një lufte globale pas vrasjes së Soleimanit Irani është zotuar për një "hakmarrje shkatërruese" ndaj forcave amerikane për vrasjen e komandantit Qassem Soleimani -
A e dini se rrahjet e zemrës së një balene blu dëgjohen deri 3 km larg Balena blu është kafsha më e madhe në planet. Ajo ka një peshë që shkon deri në 150 ton, dhe një gjatësi deri në 30 metr
Mourinho nuk i ndahet yllit të Realit, vjen me ofertë serioze Tottenham Hotspur këmbëngul për Gareth Bale. Me kërkesë të Jose Mourinhos Spurs-at nuk heqin dorë nga sulmuesi i Realit
"Qëndisi" korografinë e Elvanës në Festival, Albi Nako ka dy fjalë për këngëtaren (VIDEO) Performanca e këngëtares së dashur të publikut shqiptar, Elvana Gjata në natën e parë të festivalit të fundvitit u komen
Studim i ri global: Depresioni dhe vetëvrasja pasojë e ndotjes së ajrit Studimi i ri global tregon se ndotja e ajrit lidhet me depresionin dhe vrasjen. Njerëzit që jetojnë në një vend me nd
Salianji: Kam plot prova për "Babalen" Ish deputeti demokrat Ervin Salianji ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në studion e Abc neës ku foli lidhur dënimin me bu
Salianji: Tentuan të më joshin para publikimit të Babales "Kanë sjellë fjalë nëpërmjet njerëzve. Para se ne ta publikonim materialin bëhet fjalë. Kanë sjellë kërcënime ose jo
1 vit burg, çfarë do të ndodh tani me ish-deputetin demokrat? Gjykata vendosi të dënojë sot me një vit burg ish-deputetin demokrat Ervin Salianji për “dosjen Babale”. Vendimi u s
Jepet vendimi, Salianji dënohet me burg Gjykata penale e Tiranës ka marrë vendimin ditën e sotme për të akuzuarit në çështjen “Babale”. Gjykata ka vendosur t
"Mall" në klubin e natës, shoqërohet pronari, menaxheri dhe 3 balerina në Shkodër Kontrollet e policisë Shkodër në bashkëpunim me RENEAN dhe FNSH kanë vijuar edhe gjatë natës, ku pas shoqërimeve të 3 pe
Salianji nuk dorëzohet as para burgut, paralajmëron fakte e prova të reja për "Babalen" Pavarësisht se Prokuroria ka kërkuar burg për Salianjin, ish--deputeti i PD nuk ka ndërmend të ndalet. Salianji paral
Bale në stol, Zidane sqaron vendimin Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka insistuar se asgjë nuk ka ndodhur mes tij dhe sulmuesit anësor Gareth Bale
U arratis drejt Belgjikës pas audiopërgjimit, çfarë do bëhet me "Babalen" Prokuroria e Tiranës ka kërkuar dënimin me 3 vite e 6 muaj burg, për Albert Veliu i cili ka firmosur marrjen e dijenisë
U kërkua burg për Salianjin për "Babalen", reagon Basha e sulmon Ramën Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për gjyqin e çështjes "Babale" duke thënë se Edi Rama po rikthen gjyqet politike k
Salianji në gjyq për çështjen "Babale", ish-deputetët e PD në mbështetje të tij (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, do të dalë sot në seancë në Gjykatën e Tiranës pasi akuzohet për kall
"Babale" në gjykatë, a do të dënohet Ervin Salianji? Akoma nuk është harruar video-përgjimi i Babales, që krijoi debat për javë të tëra mes opozitës dhe mazhorancës në Kuve
Ndaloi së kërcyeri, balerina qëllohet në fytyrë (VIDEO) Një balerinë indiane është qëlluar në fytyrë, sepse pushoi së performuari për disa sekonda. Sipas mediave të huaja,
Yjet e Realit mblidhen për darkën e Krishlindjeve, Hazard dhe Bale "tull" gjumit (FOTO LAJM) Skuadra e Real Madridit e ka shfrytëzuar mesjavën për t’u mbledhur për darkën e Krishtlindjes të mërkurën mbrëma. Anë