999 rezultate për

bajram

Bajrami kërkon drejtësi për sulmin ndaj të birit (VIDEO) Amdi Bajram ka dënuar sulmin fizik ndaj kryetarit të Komunës së Shuto Orizares, Elvis Bajram, i cili gjithashtu është ed
Sulmohet fizikisht kryetari i Shuto Orizares, Elvis Bajram (FOTO LAJM) Është sulmuar fizikisht këtë pasdite Elvis Bajram në Shuto Orizare, kryetar i Komunës dhe kandidat i koalicionit të VMRO
Rast i rrallë, pesë breza në një foto (FOTO LAJM) 7 vjeçari Edin (Sami) Abdurrahmani nga fshati Bresanë i Opojës duket se është fëmijë me fat të veçantë nga se i takon br
Psikologët sot ia mësyjnë te vendi ku punon Haradinaj Protesta para objektit të Qeverisë së Kosovës kanë paralajmëruar të diplomuarit e Degës së Psikologjisë në Universitetin
Më në fund Arsim Bajrami largohet nga Ministria e Arsimit Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami sot do t’i dorëzojë detyrën ministrit të ri, Shyqeri Bytyqi
Valdete Bajrami refuzon postin e ministres Deputeti i partisë Nisma, Milaim Zeka ka njoftuar se ish deputetja e kësaj partie Valdete Bajrami ka refuzuar postin e m
Zeka: Limaj zv.kryeministër, besoj se Valdete Bajrami do të jetë ministre Deputeti i NISMA për Kosovën, Milaim Zeka ka bërë të ditur se kryetari i subjektit që ai përfaqëson Fatmir Limaj do të m
Arsim Bajrami nuk kënaqet me 2 miliard euro Ministri në largim i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, ka marrë pjesë sot në Konferencën shkencore të T
Bleona mbulohet dhe uron Kurban Bajramin nga xhamia Në mesin e shumë të famshmëve që kanë uruar me rastin e festës së Kurban Bajramit, bën pjesë edhe Bleona Qereti. Këng
Kurban Bajrami "pajton" PD-PS, batutat që shkëmbyen politikanët Festa e Kurban Bajramit ka bashkuar si rrallëherë PS me PD në Elbasan. Në pritjen e organizuar nga Myftinia kanë qen
Gruevski uron besimtarët për festën e Kurban Bajramit Kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski, me rastin e festës së Kurban Bajramit dërgoi urime deri te kryetari i Bashkës
Ja si festohet Kurban Bajrami në Torino të Italisë (FOTO LAJM) Besimtarët në mbarë botën kanë festuar ditën e sotme Kurban Bajramin. Ashtu sikunder në vendin tonë, Kurban Bajrami u
Del edhe videoja e faljes së Kurban Bajramit, Skënderbeu nuk është mbuluar (VIDEO) Duket një debat më shumë i stisur për qëllime të caktuara ai që ka nisur në rrjetet sociale nëse u mbulua apo jo busti i
Kështu uruan VIP-at për festën e bekuar të Kurban Bajramit (FOTO LAJM) Dita e sotme është një ditë e bekuar për besimtarët myslimanë pasi festohet dita e cmuar e Kurban Bajramit. Festa ka
Ngjashmëria e urimit të festës së Bajramit midis Haradinajt dhe Rugovës Me rastin e festës nga urimet e kryetarëve të partive vetëm kandidati për kryeministër i koalicionit fitues PAN, Ramush
Kështu uronte Rugova për Bajram Blerina Kllokoqi Rugova, reja e vogël e ish presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova është përkujdesur që të urojë festën e
Tillerson i dërgon letër Isa Mustafës Sekretari Amerikan i Shtetit, Rex W. Tillerson, ka uruar kryeministrin Isa Mustafa dhe të gjithë myslimanët me rastin e
Doli i pafajshëm nga aksidenti tragjik, çfarë bëri sot Aqif Rakipi (FOTO LAJM) Deputeti i Elbasanit Aqif Rakipi ka hedhur foto teksa shpërndan mish me rastin e Kurban Bajramit tek qytetarët e Peqinit
Pas Bajramit me shqiptarë Zaevi shkon te ambasadorja serbe Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev sot ka pasur takim me ambasadoren e Serbisë në Maqedoni, Dushanka Tomiq në të cilin
Erion Veliaj ka një urim për besimtarët myslimanë me rastin e Kurban Bajramit Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj uroi sot besimtarët myslimanë për ditën e Kurban Bajramit. Fillimisht kryeb