E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

bajram

U dënua me dy vjet, reagon Skënderbeu për Jashanicën Menjëherë pas publikimit të lajmit se Komisioni i Apelit ka lënë në fuqi dënimin 2-vjeçar për Bajram Jashanicën, për çës
Talibanët afganë shpallin armëpushim tre ditor për Bajram Talibanët në Afganistan kanë njoftuar për herë të parë një armëpushim tre-ditor për festën e Fiter Bajramit në fund të j
Shpallet i pafajshëm vëllai i Zahir Pajazitit Gjykata Themelore në Prishtinë shpalli sot aktgjykimin për zyrtarët e Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale Bajram
Gjykata sot shpall aktgjykimin ndaj vëllait të Zahir Pajazitit Sot pritet që Gjykata Themelore në Prishtinë të shpallë aktgjykimin në rastin e zyrtareve të Ministrisë së Punës dhe Mir
Haradinaj i thotë zyrtarit të LDK-së qen, rrenc edhe i poshtër Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj, ka reaguar ndaj deklaratave të zyrtarit të LDK-së, Bajram Gecaj, duke thënë s
Bajrami: Lista Serbe kancer për politikën kosovare Njëri prej hartuesve të Kushtetutës së Kosovës, Arsim Bajrami, ka thënë se Lista Serbe është bërë sëmundje e rëndë për p
Zbulohet urdhri i rrallë i Enver Hoxhës: Shqiptarët s'do festojnë Bajramin dhe Pashkët! "Kjo e çoi luftën kundër fesë brenda në çdo familjeje dhe kjo është lufta më e mprehtë, më e gjerë dhe më e thellë sesa
Del në skenë partia e re shqiptare në Maqedoni, ja udhëheqësi i saj Skenës politike shqiptare në Maqedoni muajin e ardhshëm do t'i shtohet edhe një subjekt i ri politik. Sic mëson INA,
Katër të akuzuarit për fajde dhe detyrim nuk pranojnë fajësinë Bajram, Ismajl, Faton dhe Ismet Berisha, të akuzuar për fajde dhe detyrim, janë deklaruar të pafajshëm, në seancën fille
Fjalët rrëqethëse e të miturit që lufton me urinë: Dua të bëhem doktor! Vendimi i qeverisë për përjashtimin e mijëra shqiptarëve nga skema e ndihmës ekonomike, ka prekur shumë familje të varfë
Bajram lavdëron Zaevin: Je i vetmi kryeministër që mu përgjigje në tre pyetje Deputeti Amdi Bajram në seancën parlamentare për pyetje deputetësh e ka lavdëruar kryeministrin Zoran Zaev, i cili iu pë
"Ndahet Maqedonia, së shpejti do të ketë 3 shtete shqiptare në Ballkan" Ish-Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë dhe Maqedoni, Arben Çejku, deklaron se pas 10 viteve do të ketë tre shtete shqipta
Zyrtari që u kap për ngacmim seksual akuzon një zv.ministër për montim (VIDEO) Rexhep Bajrami, shef i Zyrës për Komunitete në Komunën e Ferizajt, të mërkurën është suspenduar nga puna, me vendim të k
Skandali seksual në Komunën Ferizaj, shefi marrëdhënie me 15 vjeçaren në zyrë Për rreth 3 orë ka qëndruar i mbyllur brenda zyrës, me një të mitur, shefi i Zyrës për Komunitete në Komunën e Ferizajt
Publikohen pamjet ku Ivanoviq i puth dorën vajzës së Bajram Rexhepit (VIDEO) Associated Press ka publikuar disa video që i përkasin vitit 2015, ku shihet se si Oliver Ivanoviq i puth dorën vajzës
Fotoja e parë e Elektrës, kështu duket vajza e vogël e këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja Arta Bajrami u bë nënë për herë të tretë në dhjetor të vitit të kaluar. Deri tani këngëtarja nuk kishte postu
Bajrami thotë se Ministri Hasani po tenton të shkelë ligjin Në kundërshtim me Ligjin për konformitetin dhe Kodin Doganor të Kosovës, i ka konsideruar ish-ministrja e Tregtisë dhe I
Sulmohet ish - shefi i Antikorrupsionit, Hasan Preteni Pasditen e sotme në njërin nga parkingjet e njërit prej supermarketeve në Kosovë është sulmuar verbalisht ish kreu i Agj
Fatime e Bajram, dy emrat më të shpeshtë në Kosovë Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Emrat dhe mbiemrat në Kosovë”. Të dhënat në këtë publikim janë
Amdi Bajramin e zë gjumi në Kuvend (VIDEO) Kryeministri Zoran Zaev sot në seancën parlamentare iu përgjigj pyetjeve të deputetëve së bashku me ministrat e e tjerë