E FUNDIT/ Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën
999 rezultate për

bahtiri

Skandal, dhjetë vjet rrogë pa shkuar në punë Dy zyrtarë të Drejtorisë së Kadastrit në Komunën e Prishtinës kanë marrë paga për disa vite pa qenë fare në punë. Për
Bahtiri: Ishim të vendosur për ti hequr barrikadat Delegacioni ishte këmbëngulës dhe unik për ti hequr njëherë e mirë barrikadat në veri. Kështu është shprehur kryetari
Bahtiri: Sheshi "Car Llazari", akt vandal dhe kriminal Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim bahtiri e ka cilësuar fillimin e punimeve për sheshin "Car Llazari" si një akt vand
Bahtiri dhe Rakiç bëhen bashkë! Ministri i Mjedist dhe Planifikimit Hapësinor, Dardan Gashi ka pritur sot në zyrën e tij kryetarin e komunës së Mitrovic
Bahtiri dhe Rakiç në bisedime për konfliktin te "kroi i Vitakut" Kryetari i komunës së Mitrovicës së jugut, Agim Bahtiri ka telefonuar kryetarin e komunës së Mitrovicës së Veriut, Goran
Rakiç: Stop politikës agresive të Thaçit dhe Bahtirit Kryetari i komunës së Mitrovicës veriore, Goran Rakiç ka sulmuar Thaçin dhe Bahtirin, duke thënë se ata po provokojnë me
Bahtiri: Protesta të jetë paqësore Kryetari i Mitrovicës së jugut, Agim Bahtiri ka bërë thirrje që protesta që do të mbahet në orën 15.00 të jetë paqësore.
Bahtiri: Ura mbi Ibër nuk do të jetë më problem Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri është shprehur se diçka e mirë do të bëhet mbi lumin Ibër. Sipas tij, mbi lumin e
Ahmeti "kërcënon" Pacollin dhe Bahtirin: Fabrika juaj është pa leje Sot në Prishtinë, Behgjet Pacolli së bashku me Agim Bahtirin kanë nisur realizimin e premtimit për ndërtimin e fabrikës
Agim Bahtiri rreh një anëtar të PDK-së Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka përdorur dhunë ndaj një sapo të aderuari në Partinë Demokratike të Kos
Mitrovica dhe Tirana, komision për rivarrimin e Isa Boletinit Zëvendëskryeministri Niko Peleshi priti sot në një takim Kryetarin e ri të Komunës së Mitrovicës, zotin Agim Bahtiri.
Kërkohet ceremoni shtetërore për rivarrimin e eshtrave të Isa Boletinit Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka pritur sot në një takim familjarët e heroit kombëtar, Isa Boletini. T
Kryetari i Mitrovicës takoi përfaqësuesit e shoqatës “Hendikep” Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka pritur sot në një takim kryetarin e shoqatës “Hendikep”, Gëzim Abazi
Kryetari Bahtiri takon shqiptarët e veriut të Mitrovicës Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka pritur në zyrën e tij përfaqësues të banorëve të veriut të Mitrovicës. Bano
“Mabetex” ofron 200 vende pune për qytetarët e Mitrovicës Kompania “Mabetex”, dhe përfaqësuesi i saj për Kosovën, Islam Pacolli në një takim të zhvilluar sot me kryetarin e Komun
Bahtiri premton mbështetje për të rinjtë e Mitrovicës Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, priti të premten në një takim drejtuesit e Këshillit të Veprimit Rinor L
Bahtiri premton të ndalë haraçin në Mitrovicë Kreu i Mitrovicës Agim Bahtiri gjatë një takimi me komunitetin e biznesit ka shprehur përkushtimin e tij se do t’i përkr
Agim Bahtiri ngushëllon për vdekjen e ushtarit të KFOR-it Kryetari i ri i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, e ka marrë me keqardhje lajmin për vdekjen e një ushtari maroken të
Bahtiri: Nuk e kam menduar ndonjëherë të blej vota Kandidati i Aleancës për Kosovë të Re (AKR) për kryetar të Mitrovicës Agim Bahtiri, i'u është kundërpërgjigjur akuzave t
AKR shpall fitoren në Mitrovicë AKR ka shpallur fitore ne Mitrovice, duke njoftuar se kandidati i saj per Mitrovicen, z. Agim Bahtiri eshte fitues i ket