999 rezultate për

bahtiri

Bahtiri: Mustafa po bllokon qeverinë pro së cilës është edhe VV I ftuar në emisionin ‘Alo Mirëmëngjesi’ të Radio Dukagjinit, nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri, ka deklaruar se pavarës
Bahtiri: AKR nuk do t’i bashkohet PAN-it, LDK besoj se po Nënkryetari të Aleancës Kosova e Re, Agim Bahtiri, ka deklaruar se kryeministri në detyrë, njëherësh kreu i Lidhjes Demo
Bahtiri i bindur: AKR së shpejti do ta zhbllokojë situatën politike Nëse bllokada për krijimin e institucioneve vazhdon deri pas zgjedhjeve lokale, atëherë të gjitha partitë do të vrapojnë
Në këto momente po zhvillohet takimi Veseli, Haradinaj dhe Pacolli Ka filluar takimi ndërmjet liderëve të PAN-it, Ramush Haradinaj e Kadri Veseli, me kreun e AKR-së, Behgjet Pacolli. N
AKR përgenjështron Agim Bahtirin: Nuk kemi vendosur mbi koalicionin me PAN AKR nuk ka marrë ende asnjë vendim në lidhje me një bashkëpunim të mundshëm me PAN-in. Pavarësisht kësaj, kreu i Komunës
Bahtiri: Kjo është arsyeja pse LDK-ja po ‘blindon’ krijimin e institucioneve, AKR-ja s’pret më! Zëvendëskryetari i Aleancës Kosova e Re, Agim Bahtiri, ka fajësuar Lidhjen Demokratike të Kosovës për neglizhimin që ësh
Bahtiri: PAN-i do të dështojë Nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri (pjesë e koalicionit LAA), është shprehur i bindur se PAN-i do të dështojë t’i formoj
Bahtiri: E kryer, AKR-ja nuk do t'i bashkohet PAN-it! Koalicioni PDK-AAK-Nisma, i cili nuk arriti t’i sigurojë 61 vota pavarësisht se doli triumfues në zgjedhjet e 11 qershor
Bahtiri: Vendet në Mitrovicë po thyhen me qëllim Përmes një statusi në llogarinë personale, Agim Bahtiri ka bërë të ditur se vendet afër Liqenit Akumules, në Mitrovicë j
VV e LAA kanë marrëveshje për koalicion? Nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri, është i bindur se koalicioni paszgjedhor, mes LDK-së, AKR-së e Alternativës me Lëviz
AKR vendos që të qëndrojë në koalicion me LDK-në Kryesia e AKR-së, e cila sapo ka përfunduar mbledhjen ka vendosur që t’i qëndroj besnik koalicionit me LDK-në. Këtë v
Pacolli flet për propozimin e Agim Bahtirit për koalicion me VV-në Nënkryetari i AKR-së, njëherësh kreu i komunës së Mitrovicës veriore, Agim Bahtiri sot gjatë ditës i ka propozuar partis
Ndryshon mendje Agim Bahtiri, ja çfarë thotë për largimin nga AKR-ja Nënkryetarit të AKR-së, Agim Bahtirit, mesa duket ka ndryshuar mendje për kalim në një parti tjetër, pasi në vizitë pati
Përplasje mes krerëve të AKR-së, Bahtiri mund të kaloje tek Vetëvendosja Zgjedhjet e së dielës kanë shkaktuar përplasje të mëdha në AKR mes të Behgjet Pacollit dhe Agim Bahtirit, ku ky i fundit
Zeka: Po me gëzon humbja e Agim Bahtirit Pas publikimit të rezultatit të zgjedhjeve të 11 qershorit, ka reaguar edhe kandidati për deputet nga Nisma për Kosovën,
Bahtiri: Koalicioni LDK-AKR e ka “trembur” Kadri Veselin Nënkryetari i Aleancës Kosova e Re, njëkohësisht kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka thënë se koalicioni LDK-AKR e ka
Agim Bahtiri në Francë: Ramushi sot do të lirohet (VIDEO) Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, është prezent në gjykatën e Colmar-it, ku do të vendoset për li
Sot rrënohet Muri në Mitrovicë! Të gjitha parlajmërimet e djeshme si nga Prishtina ashtu edhe nga udhëheqja vendore e Mitrovicës por edhe Beogradi janë
Bahtiri flet për murin në Mitrovicë: Do të rrënohet në shkurt Muri i ngritur në Mitrovicë të veriut, që për autoritetet zyrtare në Prishtinë, është ilegal dhe ndarës, pritet të rrëno
Hoxhaj: Agim Bahtirit iu ndërtua muri para syve Nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, i ftuar në emisionin Interaktiv mes tjerash ka folur edhe për zgjedhjet në Drenas të