999 rezultate për

babait

Ky është autori i vrasjes së babait të tre fëmijëve në Dibër (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër, ku një i ri është ekzekutuar me armë zjarri në oborrin e banesës. Ngjarja k
E BUJSHME / Neymar i thotë babait të tij të negociojë me Realin U menduan si spekullime mediatike por nga dita në ditë po marrin formën e vërtetë. Neymar shumë shpejt do të jetë një
Dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait arrestohet korçari Një 39-vjeçar nga fshati Belorta është arrestuar nga policia e Korçës, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psi
Bie avioni privat, kjo është vajza e biznesmenit që vdiq me shoqet e saj (FOTO LAJM) Një avion privat me 11 pasagjerë në bord është rrëzuar në jug të Iranit të dielën, duke humbur jetën tragjikisht të gjit
Rrëqeth kantautori shqiptar: Si e kujtoj arrestimin e babait tim Ai është ndër kantautorët më të njohur të muzikës së lehtë shqiptare. Voltan Prodani gjatë gjithë karrierës së tij ka zg
Princ Leka rrëfen fjalët e fundit të babait dhe dashurinë me Elian: Dashuria e jetës sime (FOTO LAJM) Prej shumë kohësh familja mbretërore në Shqipëri është pranë fëmijëve në nevojë dhe aktualisht po punon me projektin kus
Gruaja i theri 3 vajzat, babait i ndodh "mrekullia" në familjen e re 4 vite më parë një tragjedi në një familje shqiptare tronditi Italinë. Një nënë në depresion, vrau me thikë 3 vajzat
E tërheq pas motorit, 38-vjeçari rreh brutalisht vajzën e tij (VIDEO) Një vogëlushe është rrahur brutalisht nga babai i saj, i cili e lidhi pas një skuteri dhe e tërhoqi. Video e rrgjistr
E dhimbshme, vajza sheh për herë të parë foton e babait të pushkatuar nga komunistët Kjo i ngjan një historie tipike të regjimeve komuniste me vrasje dhe zhdukjes njerëzish që u binte radha të shpalleshin
14 vite pas vdekjes së babait, fëmijët zbulojnë sekretin e madh Pas vdekjes së tij, sekreti që e kishte marrë me vete në varr mbeti pa u zbuluar për më shumë se një dekadë. 54-vjeça
Kuksiani përshëndet nga Londra: Mos u hapni b*thësh me lekët e babait (VIDEO) Prej disa vitesh mijëra shqiptarë kanë udhëtuar drejt Anglisë për një jetë më të mirë. Një i ri nga qyteti verior pë
Këngëtarja shqiptare përlotet LIVE në emision, surpriza emocionuese e babait Një ndër të ftuarat artiste në emisionin “Kush vjen për drekë” ka qenë sot këngëtarja Arinda Gjoni, e cila është surpriz
Prekëse/ Po bëhet juriste që të gjejë drejtësi për vrasjen e babait më 21 janar Ana Veizi, vajza e të ndjerit Ziver Veizi, i vrarë 7 vjet më parë para Kryeministrisë, ndjen urrejtje ndaj personave që
Alban Ramosaj bën rrëfimin prekës për babain dhe mbush sy me lot Marrëdhënia me Beatriks dhe humbja e babait kanë qenë dy çështjet që kanë emocionuar Alban Ramosajn në studion e “Rudina
Djali i Jonuz Musliut jep detaje nga vdekja e babait Shqiprim Musliu, djali i tashmë të ndjerit, Jonuz Musliu, ka njoftuar miqt dhe dashamirët për vdekjen e babait të tij.
Historia prekëse/ Shqiptari i jep fund jetës te varri i babait Zgjodhi varrin e babës që t’i jap fund jetës. Kolë Marku 45 vjeç nga fshati Dol në Komunën e Gjakovës, mëngjesin e së sh
Nëna masakroi me thikë tre vajzat, babait të lënduar i ndodh mrekullia Kanë kaluar 3 vjet që nga vrasja makabre që shokoi gjithë Italinë dhe Shqipërinë. Ishte data 9 mars 2014, kur nëna
Fjalimi prekës i djalit të Sokol Barajt, shefit të policisë në '97 Djali i ish-drejtuesit të Policisë, ish-zv/ministër i Brendshëm Sokol Baraj ka folur sot pas dekoratës së “Artë të Shqip
Motra kundër Meghan: 75 mijë dollarë për një fustan dhe nuk ndihmove babin Samantha Grant ka akuzuar motrën e saj nga ana e babait, Meghan Markle se nuk ka ndihmuar aq sa duhet babain e faliment
Nostalgji për fëmijërinë, Strakosha tregon kujtime në krahët e të atit (FOTO LAJM) Strakosha duket se ka një lidhje të fortë me babain e tij edhe pa iu bërë kjo pyetje. Dë fundmi gardiani i Lazios ka pos