999 rezultate për

babait

"Më tradhtonte", burri që mbyti gruan në Gramsh shpreh pendesë në polici Dyshonte se e tradhtonte, 32-vjeçari mbyt gruan. Një krim në familje ka ndodhur të premten në mbrëmje, në fshatin Grekan
I fiksuar pas jetës luksoze, Kurtin e vranë duke u kthyer për në shtëpi (FOTO LAJM) Jurgen Kurti, 26-vjeçari që u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është vrarë mbrëmjen e sotme. Ai është vrarë te
Agnesa flet për humbjen e babait: Asgjë nuk është e përhershme! Tetë vite më parë do të ndahej nga jeta babai i Agnesa Vuthajt. Përmes një foto të së shkuarës e disa fjalëve nga zemra,
Veprimi heroik i babait për të mbrojtur djalin gjatë sulmit terrorist në Zelandën e Re Gjithçka ndodhi në formë të papritur, ku 28-vjeçari Brenton Tarrant shkoi në xhami dhe fillojë të qëllonte me breshëri n
Vajza i gjen nuse babait 1 vit pas humbjes së nënës (VIDEO) E ëma e Bukuries është ndarë nga jeta përpara një viti dhe më shumë nga të gjithë mungesën e saj e ka ndier Bashkimi, ba
"Skandal! Babait të lindur në Çamëri i ndryshojnë vendlindjen" Nga Alket Veliu Po i vrasin për të tretën herë! Sot, im atë 79 vjeç merr në dorë kartën e identitetit të
Njihuni me historinë e babait që u largua pa asnjë gjurmë për një jetë më të mirë (FOTO LAJM) Historia e Arben Zenunit vjen nga një familje me origjinë nga qyteti i Korçës, me probleme të mëdha ekonomike. 47-vjeçar
"Ti ishe heroi im", Ajola Xoxa prek me dedikimin pas humbjes së babait Publicisti i shquar, Arben Xoxa u nda nga jeta ditën e djeshme pas nëj sëmundje të rëndë. Së fundmi një dedikim prek
Flet Mateo Aliko, i bënë atentat me kallashnikov në Korçë Zbardhet dëshmia e 29 vjeçarit i cili dyshohet se ka qenë objektiv i të shtënave me armë zjarri gjatë mbrëmjes së djeshm
Aksidenti u merr jetën babait me dy djemtë e tij në Prizren Aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit ka lënë tre persona të vdekur. Mesohet nga
Nuk i përmban dot lotët, çfarë i ka ndodhur babait të Lorik Canës? Futbolli jo më kot është sporti më popullor dhe më magjik në botë. Ai të dhuron përjetime të pakrahasueshme, qofshin poz
Jona flet e përlotur: Dasmën e bëra në kujtim të babait Ditën e sotme, e ftuar në emisionin e pasdites të Rudina Magjistarit ishte moderatorja Jona Spahiu, e cila rrëfeu diçka
Si e pritën Anita dhe Lola lidhjen e re të babait të tyre Mustafë Muçaj është imazhi i lajmeve qendrore në televizionin publik të Kosovës, në “RTK”. Muçaj është ndër personazh
Ish-bashkëshortja i kërkon babait të 3 fëmijëve 50 000 euro (VIDEO) Dy ish-bashkëshortë, Andoneta dhe Fatosi nga Vlora, vijnë sot përballë njëri-tjetrit në seancën e ndërmjetësimit në rubr
Pasuria e madhe e vajzës dhe babait nga Lezha, flet dhëndri i familjes Ka bërë bujë rasti i hetuar nga Policia ku shuma marramendëse prej 5.2 milionë eurosh i është sekuestruar një 50-vjeçare
Këto janë fjalët e babait të Sala për humbjen e të birit Horacio Sala, ka folur për zhdukjen e djalit të tij dhe ka pranuar se shpresat për të gjetur gjurmë të djalit të tij ora
Vrasja e Anxhelinës, avokati i babait bën paralajmërimin e papritur Rezultatet e ADN-së do të tregojnë nëse Angelina Petro, 29-vjeçarja, ka qenë viktimë e një sulmi seksual apo edhe përdhu
Njihuni me historinë e babait shqiptar që u tmerrua nga ëndërra amerikane Në muajin Korrik të vitit 2017 kryefamiljari shqiptar u dëbua nga Amerika duke lënë pas gruan e tij dhe dy fëmijët. L
Ndjek gjurmët e babait, Schumacher i bashkohet Ferrarit (VIDEO) Më në fund mbërrin zyrtarizimi: Mick Schumacher, djali i 7 herë kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, do
Djali kërkonte kokën e babait të prerë nga serbët: Rrëfimi tronditës nga masakra e Reçakut Jeton Zenuni sot është një doktor, por vite më parë, rrethanat e luftës e çuan të ishte shumë pranë gazetarit. Përkthyes