999 rezultate për

babait

E rëndë: Djali gjen trupin e babait të vdekur në pus 38 vjeçari në Haraçina ka lajmëruar se ka gjetur trupin e babait të tij N.R në afërsi të shtëpisë familjare, gjegjësisht
SKANDAL/ Përgjimi i plotë i babait që abuzon seksualisht më të bijën dhe ballafaqimi me nënën (VIDEO) Një baba nga Lezha i arrestuar nga policia, është përgjuar duke i kërkuar marrëdhënie seksuale të bijës. Në bisedën e pu
Rudina Hajdari i jep amanet Metës: I thoni babait nuk munda të vij Ditën e sotme presidenti Ilir Meta bëri me dije se ishte duke udhëtuar në drejtim të Tropojës. Teksa udhëtonte ai is
Vogëlushja nuk ia hoqi krahun babait nga qafa: Si u mbytën tragjikisht babë e bijë (FOTO LAJM) Krahu i foshnjës ishte ende rreth qafës së babait të saj, pasi trupat u gjetën në Rio Grande, në tentativë për të emigru
Rrëfimi i frikshëm i nënës shqiptare, pa 6 vdekje në ëndërr, të gjitha u bënë realitet Tragjedi pas tragjedie, historia e Bardhës i ngjan një filmi të frikshëm. Ndarja nga jeta e gjashtë pjestarëve të familj
Ylli i Premier League poston foto me babain vite më parë (FOTO LAJM) Paul Pogba e pa postuar një fotografi shumë të vjetër kur ishte shumë i vogël pranë babait të vet dhe një fotografi aktu
Fitoi 4 milion euro në 20 sekonda! Kinsy tregon reagimin e babait (FOTO LAJM) Kinsi Volanski ishte një nga surprizat që tërhoqën vëmendjen nga finalja e fundit e Champions-it. Modelja 22- vjeçar
Pas vdekjes së të atit, Loredana bën premtimin e ndjerë (FOTO LAJM) Reperes me origjinë shqiptare i është dashur të përballojë shumë momente të vështira. Pas skandalit me çiftin zvicer
Inter nis bisedimet me Chiesën Interi nuk heq dorë nga talenti i Fiorentinës Federicho Chiesa. Fitorja ndaj Empolit në fundjavë do ti kushtontë ark
Mallkohet Lleshaj: Të zëntë mallkimi i babait tim që i vodhën shtëpinë Erion Kristo ka reaguar në mënyrë të ashpër ndaj Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj. Sot janë bërë publike informacio
Si u hakmor Enver Hoxha ndaj italianes që nuk ia "vari": I burgosi burrin, i biri kërkon eshtrat e babait (FOTO LAJM) Ndoshta askush tjetër nuk do të kishte bërë më shumë sesa Aldo Renato Terrusi, për të çuar në atdhe eshtrat e të atit, q
A përbër rrezik mospërshtatja e grupit të gjakut në shatëzani Mospërshtatja e gjakut është gjendje që mund të kuptohet në mënyrë matematikore. Këtu, shumë qartë mund të flasim për
Babai ka një rol të madh në jetën e vajzave Lidhja mes babait dhe vajzës është unike! Lidhja e vajzës me babanë e saj vërtet se e formëson përvojën e fëmijërisë
Mbrojtësi i Kombëtares rrëfen dramën e humbjes së babait dhe pasojat Ka vuajtur shumë Naser Aliji vitin e kaluar. Mbrojtësi i Shqipërisë humbi babain e tij, ndërsa ngushëllohet me faktin se
Soni Malaj përlotet dhe prek me rrëfimin, flet për humbjen e të atit dhe divorcin Soni Malaj ka qenë një nga të ftuarat e kësaj jave në ‘E Diell’ në ‘Top Channel’. Ajo hapi programin me një perfomancë m
I shtrirë lakuriq krah eshtrave të babait, ky kinez thotë se po bën art (FOTO LAJM) Artisti kinez Siyuan Zhuji ishte vetëm tre vjeç kur babai i tij vdiq na kanceri në mushkri. Ai nuk ka thuajse asnjë
Blindohet Shkodra, anëtari i grupit "Bajri" shkon për varrimin e babait Pasditen e sotme qyteti i Shkodrës ëshët blinduar nga forca të shumta policore. Bëhet e ditur se këto masa janë marr
"Nuk dëgjova prindërit dhe gabova", kjo është drama e Enit (VIDEO) Eni vjen nga qyteti i Pogradecit, në një familje me dy motrat, vëllain dhe prindërit e saj. Vajza është pika e dobët e b
Tronditëse! Djali i vendos eksploziv banesës së babait në Vlorë Policia e Vlorës ka mundur të identifikoi autorin që vendosi një sasi eksplozivi në oborrin e një shtëpie në Vlorë.
Dje i vranë babain e xhaxhain, çfarë poston ish-boksieri nga burgu (FOTO LAJM) Vrasja e dy vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali tronditi Shkodrën ditën e djeshme. Njëri nga viktimat, Astriti ishte