999 rezultate për

babai

Krimi makaber në Australi, babai i 4 fëmijëve dyshon tek gjyshi Tragjedia e Australisë ku u gjetën të vrarë 7 persona, anëtarë të së njëjtës familje ende nuk ka një autor. Babi i katër
Plas sërish në familjen mbretërore, babai i Meghan paguajti paparacët Duket se me familjën e Meghan Markle ka lindur një xhelozi e sëmurë që i ka prekur të gjithë mes tyre ehde babin e princ
Babai i Elenit tregon për mediat pse nuk shkoi në Lisbonë Edhe një nga tre shqiptarët në Eurovizion, Eleni Foureira ka përformuar shkëlqyeshëm. Ajo ka bërë një performancë shu
Babai u kërkon falje djemve të tij: Nuk doja t'ju dërgoja në jetimore Një histori tepër prekëse dhe plot emocione u transmetua në “Dua të të bëj të lumtur”. Pas humbjes së bashkëshortes
E pazakontë në Vlorë, djemtë djegin makinat e nënës e babait Janë identifikuar dhe arrestuar dy autorët e dyshuar të djegies së dy automjeteve në fshatin Bunavi të Vlorë. Policia
Presidenti Thaçi paditet nga Arbenita Arifi, fali vrasësin e babait të saj Arbenita Arifi ka ngritur padi ndaj presidentit të Kosovës Hashim Thaçit. Asaj ia kanë vrarë babanë, e vrasësit, Thaçi i
E përdhunoi babai, vajza "dëshmon" nga varri për krimin e tmerrshëm (FOTO LAJM) James Elder mbajti dhe abuzoi të bijën Jamie-Leigh Craig në banesën e tij në Parkhead të Glasgout në shtator 2016 duke m
PSG tregon se Neymar nuk është në shitje PSG ka lëshuar sot një deklaratë për shtyp pasi që shumica e mediave nëpër Europë kanë shkruar se Neymar pritet që të tr
Vrau babain dhe preun të miturin në fyt, detajet e krimit makabër të shqiptarit të arratisur në Greqi (FOTO LAJM) Banorët e fshatit Plati në zonën e Messinias në Kallamatë nuk u besonin syve se një krim i tmerrshëm kishte ndodhur natë
Babai shqiptar i 23 fëmijëve rrëfen sfidat e jetës (VIDEO) Hajzer Bojku, nga Druari i Vushtrrisë të Kosovës është baba i 23 fëmijëve. Në një video të postuar në kanalin zyrtar
Momenti kur babai i policit Armend Trena shpërthen në lot (FOTO LAJM) Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Armend Trena trupi i të cilit u gjend para dy ditësh, u varros dje në fshatin Begracë t
Theri me thikë prindërit dhe u vetëvra, nëna akoma nuk e di që djali i ka vdekur 25-vjeçari Brian Skrapari u hodh nga kati i 3-të i pallatit ku banonte, pasi kishte goditur me thikë prindërit e tij gja
Qëlloi 10 herë me thikë babain, 25-vjeçari i lidhur me ekstremistët islamë Ditën e sotme ka ndërruar jetë në spital i riu 25-vjeçar i cili u vetëhodh nga kati i 3 i pallatit mbrëmjen e djeshme në
U hodh nga kati i tretë pasi theri prindërit, ndërron jetë 25-vjeçari Ka ndërruar jetë në spital i riu në Tiranë i cili u hodh nga kati i 3-të i pallatit pasi qëlloi me thikë babain e nënën
Lutja për kunatën pas vdekjes së vëllait përlot shqiptarët Momente emocionuese ishin këto të mbrëmjes së sotme në “Dua të të bëj të lumtur” kur e motra, pas vdekjes së vëllait, i
Babai i Rafinhas e thotë troç: Nuk duam të kthehemi tek Barcelona Rafinha është në huazim tek Interi nga Barcelona dhe është në bisedime për një marrëveshje të përhershme me klubin zikal
Ronela akuzoi drejtorët e RTSH-së, përgjigjet Kozeta Kurti Jo më larg se këtë fundjavë, Ronela Hajati bëri një deklaratë lidhur me mospjesëmarrjen e saj në Festivalin e RTSH. E
Një prind dhunon trajnerin se nuk i futi djalin e tij të luante futboll Një episod i shëmtuar ka ndodhur në Arezzo të Italisë. Babai i një fëmije 10-vjeçarë ka dhunuar trajnerin e skuadrës
Kishte 6 fëmijë, por ata e mësuan dy javë më vonë që babai vdiq Një 58-vjeçar me banim në Durrës kishte gjashtë fëmijë, por ata e morën vesh që babai u kishte vdekur vetëm pas dy javës
Familja nga Durrësi merr vesh lajmin e kobshëm për babain e 6 fëmijëve Familja Rexhepi sot ka marrë një lajm tronditës. Prej dy javësh ata nuk dinin asgjë për fatin e kryefamiljarit, Selim Re