Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

babai

Një prind dhunon trajnerin se nuk i futi djalin e tij të luante futboll Një episod i shëmtuar ka ndodhur në Arezzo të Italisë. Babai i një fëmije 10-vjeçarë ka dhunuar trajnerin e skuadrës
Kishte 6 fëmijë, por ata e mësuan dy javë më vonë që babai vdiq Një 58-vjeçar me banim në Durrës kishte gjashtë fëmijë, por ata e morën vesh që babai u kishte vdekur vetëm pas dy javës
Familja nga Durrësi merr vesh lajmin e kobshëm për babain e 6 fëmijëve Familja Rexhepi sot ka marrë një lajm tronditës. Prej dy javësh ata nuk dinin asgjë për fatin e kryefamiljarit, Selim Re
Plas debati për shitësit ambulant, gazetari i kujton Dritan Hilës babain komunist Prej disa ditësh në median online ka shpërthyer debati në lidhje me shitësit ambulantë dhe sjelljen e policisë bashkiake
Shqiptari, babai i dy fëmijëve humb jetën në mënyrë tragjike në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Një 50-vjeçar i identifi
Babai feston me tupan para gjinekologjisë, por jo se u bë me djalë (VIDEO) Tupan e valle jemi mësuar të shohim shpesh para Klinikës së Gjinekologjisë në QKUK. Por kjo ndodh zakonisht për lindjen
Nga hakmarrja për babain tek masakra në Belgjikë, kush janë vëllezërit që i hetohet sot pasuria Gjykata e Vlorës ka marrë në shqyrtim akuzat për pastrim parash ndaj dy vëllezërve Gentian (Geron) dhe Erion (Mikel) Has
Familja e Agim Bucit ka një "selam" për babain e vrasësit të tregtarit I biri i mitur i Agim Bucit të vrarë disa ditë më parë gjatë një grabitjeje në Kamëz nuk e di ende që nuk e ka babain.
Babai i vrasësit në Kamzë në dhimbje: Po rrisim monstra, të kthehet dënimi me vdekje Kërkon falje me lot në sy Petrit Kurti, babai i autorit të tragjedisë në Kamzës ku në një grabitje u vra Agim Buci në sy
Historia rrëqethëse: Pas vdekjes, babai më dilte çdo natë në ëndërr Eva e humbi babain e saj 6 vjet më parë, pikërisht atëherë kur kishte më shumë nevojë për të. Kishte 8 vite që përpi
Babai përdhunoi 15-vjeçaren, e bija i del në mbrojtje live Ndonëse analiza e ADN-së e vuri me shpatulla pas murit Ligor Bibën, i cili nuk e pranonte se e kishte përdhunuar dhe lën
Dalin pamjet, si u vra babai i 4 fëmijëve nga grabitësit në Kamzë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e krimit të rëndë në Kamzë ku dy grabitës me armë zjarri vranë Agim Bucin dhe plagosën gruan e tij.
Babai i Alfie Evans kërkon të planifikojë ditët e fundit të djalit të tij (VIDEO) Babai i Alfie Evans thotë se dëshiron "të krijojë një marrëdhënie" dhe "të ndërtojë një urë" me spitalin Alder Hey, pas
Rrëqethëse, babain e 4 fëmijëve e vranë për 300 mijë lekë të vjetra Rrëqethëse janë dëshmitë e fqinjëve të babait të katër fëmijëve në Kamzë i cili u vra nga grabitësit me maska. Fqinj
Ky është babai i katër fëmijëve që mbeti i vrarë nga grabitësit në Kamzë Shtetasi që shikoni në fotografinë më lart është 52-vjeçari Agim Buci i cili mbeti i vrarë, gjatë një tentative grabitje
Ish-trajneri i Belgjikës akuzon babain e Courtoisit si spiun dhe tradhëtar Ish-trajneri i Belgjikës, Mark Vilmots, ka zbuluar një detaj para ndeshjes me Italinë e fituar nga “axurrët” 2-0 (gol Xh
Flet babai i policit të vetëvrarë: Djalin ma vrau qeveria Kur kanë kaluar 24 orë nga ngjarja, Shyqyri Fafaj, babai i inspektorit të vetëvrarë dje në Fier ka deklaruar se Kastriot
Kujt duhet t’i ngjajë fëmija që të jetë sa më i shëndetshëm Foshnjat që i ngjajnë babait kanë një përparësi ndaj fëmijëve që i ngjajnë mamave, atëherë do të doni që gjenet e babait
Ngjarje e rëndë në Shkup, babai merr thikën Në Sektorin për Punë të Brendshme në Shkup ka arritur një padi penale nga S.I.(42), sipas të cilit rreth orës 20 e 30 te
Flet babai i Iniestas: Ai do të marrë një vendim të vështirë Babai i Andres Iniestas ka thënë se për birin e tij do të jetë shumë e vështirë ta lë Barcelonën, por kjo do të ishte ko