999 rezultate për

azem

Rrahën e plagosën të riun, lirohen djemtë e Azem Hajdarit (FOTO LAJM) Policia ka lënë të lirë dy djemtë e Azem Hajdatit të cilët ishin në kërkim për plagosje. Ato fillimisht janë arrestu
Apeli kërkon nisjen e gjykimit për Azem Sylën Trembëdhjetë muaj i janë dashur Gjykatës Themelore dhe asaj të Apelit për të përmbyllur procesin e kundërshtimit të akta
Historia ndër vite nga Azem Hajdari te Sokol Olldashi, figurat që krijuan PD-në Me rastin e 27 vjetorit ka folur kryetari aktual i Partisë Demokratike, duke përmendur disa nga figurat më të shqura ndë
8 Dhjetori, nderim tribunit legjendar Azem Hajdari (FOTO LAJM) Edhe këtë 8 dhjetor në ditën e Rinisë, Partia Demokratike ka nderuar tribunin e demokracisë, Azem Hajdarin Kryedemokr
Berisha uron festën e Rinisë me foton e Hajdarit: Azem, ti je gjallë! (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar festën e rinisë me anë të një postimi në Facebook. Në këtë ditë të rëndësishm
Azem Syla mbetet në qeli Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Azem Syla, do të vazhdoi të mbetet nën m
INTERPOL heq nga lista Haradinajn, Serbia paralajmëron ankesë Ministria e Punëve të Brendshme e Serbisë (MPB) ka njoftuar se do të bëjë një ankesë ndaj vendimit të INTERPOL-it, i cil
INTERPOL heq nga lista e të kërkuarve edhe Azem Sylën dhe Shukri Bujën Që nga ankesa e bërë nga Policia e Kosovës e deri më sot kanë kaluar më shumë se një vit, por sot, 18 personat e fundit
EULEX-i zvarrit procesin gjyqësor ndaj Azem Sylës Afro 12 muaj po bëhen që kur është mbajtur seanca e fundit gjyqësore ndaj Azem Sylës dhe 38 të akuzuarve të tjerë për kr
Vajza e Azem Hajdarit flet pa dorashka: Ku ndryshon Basha nga Berisha si lider Rudina Hajdari është një ndër deputetet më të reja të Kuvendit të Shqipërisë. Ajo u fut në listën e PD-së nga Basha
Vajza e Azem Hajdarit reagon për çmimin e ujit: O shtet mizerje! Deputetja e PD, Rudina Hajdari ka reaguar me tone të ashpra ndaj vendimit të fundit të Bashkisë Tiranë për rritjen e çmi
Si funksiononte banda që kishte "bossi" shqiptar i drogës në Ekuador Shqiptari nga Kosova, Remzi Azemi, i cili mbeti i plagosur nga nje atentat mafioz qe iu be ne Ekuador, ishte nje nga bos
Atentati ndaj shqiptarit në Ekuador, zbardhet lidhja e tij me Ilir Hidrin Shqiptari i plagosur në Ekuador është shqiptari nga Kosova Remzi Azemi. Ai mbeti i plagosur pasi u qëllua me armë zj
Vajza e Azem Hajdarit merr në "mbrotje" Tahirin: Ai është viktimë Vajza e Azem Hajdarit, Rudina Hajdari me tone të ashpra ka akuzuar maxhorancën në lidhje me çështjen e Tahiri ku ka kërk
Pepe kritikon tifozët e Realit Qendërmbrojtësi i Besiktasit, Pepe ka kritikuar sërish tifozët e ish-skuadrës së tij, Real Madrid Pepe insiston se ka
Ish-ministri i Berishës: Pse Azem Hajdari s’kërkoi kurrë një post Figura e Azem Hajdarit prej disa ditësh u kthye në një debat të nxehtë në media, nëse e meriton apo jo të quhet "hero".
Ngjela sulmon Nanon për Azem Hajdarin: Nuk ishte frikacak! Shkrimi i Mustafa Nanos në lidhje me figurën e Azem Hajdarit ka shpërthyer në reagime të forta. Ndaj këtij shkrimi k
Mustafa Nano: Azemin e vranë për gjakmarrje! Vetëm Berisha e poshtëroi Analisti Mustafa Nano ka shpërthyer ashpër ndaj Azem Hajdarit duke e quatur atë frikacak dhe që se meritonte një zyrë sh
Nuk ndalet Nano! Pas sulmit për Azem Hajdarin i përgjigjet ashpër edhe Rudinës Analisti Mustafa Nano i është përgjigjur shkrimit të vajzës së Azem Hajdarit. Gjatë një interviste për “Panorama”, Nano
Mustafa Nano sulmon sërish Azem Hajdarin: Statujat për të janë një përdhunim i historisë Pak pasi Rudina Hajdari replikoi ashpër kundër publicistit Mustafa Nano, edhe ku ka vendosur të kthejë sërish përgjgije