999 rezultate për

avokatja

Avokatja: Do të dëshmojmë se Komandant Sokoli me shokë nuk janë terroristë Avokatja e palës mbrojtëse në rastin “Kumanova”, Artene Ademi Iseini, në deklaratën e saj për Portalb pohon se deri tash
Avokatja e Sokol Mjacajt do apeloj çështjen në Strasburg Apeli ka lënë në fuqi vendimin burgim të përjetshëm për vrasësin e dy turistëve çekë, por avokatja e tij ka thënë se do
Avokatja Eni Çobani paditet për mashtrim Kush do ta kishte menduar se avokatja e mirënjohur dhe mjaft e dashur për publikun shqiptar, Eni Çobani, do të paditej p
25-vjeçarja nga Pogradeci u martua në Maqedoni, por tani nuk sheh dot as djalin (VIDEO) 25-vjeçarja Nazmije Donov, nga fshati Osnat i Pogradecit, para dy vitesh kishte ardhur nuse në Maqedoni në qytetin e Kav
Avokatja e Shtetit reagon pas kallëzimit të KLSH: Një akt i “porositur” Avokatja e Përgjithshme e Shtetit, Alma Hicka, përmes një njoftimi për mediat ka reaguar sot lidhur me kallëzimin penal
Avokatja Arnida Çapi, mendimi lirë për çështjen Veliu vs. "Lapsi" Avokatja Arnida Çapi, përmes një statusi në Facebook ka sqaruar çështjen ligjore të ngritur tashmë para drejtësisë nga g
Avokatja e Frrokut në Belgjikë: Ja si qëndron çështja e deputetit Në një intervistë telefonike nga Belgjika, avokatja e Mark Frrokut nga ky vend, Carine Couquelet ka hedhur ditë mbi ngja
Avokatja nga Barcelona i rrëmben zemrën Neymar-it (FOTO LAJM) Neymar dhe Bruna Marquezine nuk janë më bashkë, për më tepër që tashmë ylli brazilian i Barcelonës ka nisur një lidhje t
Grabitet për të dytën herë, avokatja e Dajtit dhe e bandave (VIDEO) Në harkun kohor të 2 viteve, grabitet sërish automjeti i avokates së krimeve të rënda Jalldys Kastrati, e njohur si avok
Meta- Grasso: Italia avokatja e Shqipërisë në BE Presidenti i Senatit të Italisë, Pietro Grasso vlerësoi sot marrëdhëniet mes Italisë dhe Shqipërisë duke nënvizuar se It
Alma Hicka, avokatja e re e shtetit Kryeministri Edi Rama nëpërmjet profilit të tij në rrjetet sociale prezantoi sot avokaten e re të shtetit Alma Hicka. B
Grabitet makina e avokates Kastrati Makina e avokates Jalldys Kastrati është grabitur gjatë natës së kaluar në kryeqytet. Avokatja kryen mbrojtje në disa cë
Dënohet për mashtrim, avokatja e tragjedisë së Otrantos Avokatja shqiptare Natasha Shehu që mbronte interesat e familjarëve të tragjedisë së “Otrantos” në Itali është dënuar so