999 rezultate për

avokatja

Avokatja e Fjolla Morinës: Nuk janë armë, njëra është pistoletë për të trembur qentë dhe tjetra çakmak Këngëtarja e njohur Fjolla Morina doli ditën e sotme përpara gjykatës së Kukësit për të marrë masën e sigurisë, pasi u k
Sheshi plot protestues, Avokatja e Popullit nga protesta: Jam këtu si nënë! Në "Sheshin Nënë Tereza" në këto momente po mbahet një protestë paqësore pas ngjarjes skandaloze në Babrru ku një vajzë
"Mos shikoni vetem b***n tuaj", avokatja shqiptare në Itali nis letrën për koronavirusin Iris Xh, është një avokate italiane me origjinë shqiptare, e rritur, e shkolluar, e diplomuar në Breshia, qytetin ku jet
Paloka kujton përplasjen me avokaten e sapo emëruar të Shtetit: Përfaqësonte Edin në gjyqe Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar në lidhje me emërimin si Avokate të Shtetit Enkelejda Muçën, avo
Rama e "shkarkoi", ish-avokatja e shtetit emërohet gjyqtare Këshilli i Lartë Gjyqësor ka emëruar gjyqtare në Tiranë, ish-avokaten e Shtetit, Alma Hiçka. Vendimi është marrë një dit
Përballja Rama-Berisha në gjyq, kush është avokatja e kryeministrit Në Shqipëri prej disa kohësh vijon debati për paketën antishpifje, që është pritur me mjaft kritika edhe pse qeveria ësh
Avokatja bjonde që po çmend ndjekësit, fotot më fantastike të Rita Habams (FOTO LAJM) Rita Habams është një blogere e cila sapo ka nisur të fitojë famë në rrjetet sociale. Rita ka mbaruar studimer për Drejt
Avokatja bjonde që po çmend ndjekësit, fotot më fantastike të Rita Habams (FOTO LAJM) Rita Habams është një blogere e cila sapo ka nisur të fitojë famë në rrjetet sociale. Rita ka mbaruar studimer për Drejt
"Na ra si bombë", gruaja rrëfen çastet e fundit me bashkëshortin Historia e dhimbshme e 42-vjeçares nga Dibra, Tefta Kurti, u trajtua sot në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, në
Policia "injoron" qytetarin, nuk i pranon denoncimin: S’ta mbajmë ne dorën Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së martës veprimet e Policisë së Lushnjes, e cila nuk pranoi që t’i merrte denoncimin një
“Punëdhënësi, baba i tre fëmijëve i kërkonte favore seksuale..”, avokatja tregon çfarë ndodhi me të renë në Tiranë Avokatja e njohur Denisa Daka rrëfen përmes një postimi në Facebook një fenomen të përhapur në vend, siç është kërkimi i
Katica Janeva e sëmurë, shtrohet me urgjencë në spital Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vaz
ALARMANTE/ Më shumë se 31 mijë çifte janë divorcuar në 5 vjet Shifrat e larta të padive për zgjidhje martese në gjykata u bënë publike për Top Channel nga një burim i ministrisë së D
“I mori nënës sime 600 euro për emisionin”, qytetarja nxjerr SMS-të me Eni Çobanin (FOTO LAJM) Një qytetare ka denoncuar dhe ka hedhur akuza të rënda ndaj Eni Cobanit. Sicc shkruan JOQ, denoncuesja ka dërguar një
Janeva del të martën para Ruskoskës Katica Janeva ditën e martë pritet që të jep dëshminë e saj para prokurores Vilma Ruskovska për lëndën ‘Haraç’, ka bërë
E quajti "pjeshkëz", reagon Avokatja e Popullit Avokatja e Popullit, Erinda Ballanca, ka reaguar për herë të parë në një dalje televizive pas etiketimeve fyese dhe seks
Kjo bukuroshe do të jetë avokatja e re e Janevas Avokatja Irena Danillova-Fërçkoska prej para disa ditëve është avokatja e re e prokurores Katica Janeva. Janeva isht
Kërcënon moderatorja shqiptare: "Nga sot do të merret avokatja ime me të gjithë ju" (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare Dajana Shabani pak kohë më parë ka pranuar publikisht se i ka dhënë fund martesës së saj prej të c
S'ka asnjë provë që mori para! Gjykata liron mjekun e QSUT që u akuzua për mitmarrje Gjykata ka liruar sot nga qelia mjekun e repartit të Onkologjisë në QSUT Enes Hazifi me argumentin se nuk ka asnjë fakt
Kjo ishte e dashura greke e bosit shqiptar të mafias në burgun e Koridalos (FOTO LAJM) Autoritetet greke kanë arrestuar një avokate 45 vjeçare pak ditë më parë me akuzën se po ndihmonte një shqiptar për plan