999 rezultate për

avionin

Rama drejt Venecias, nesër në Pavionin Shqiptar në Arsenale Kryeministri Edi Rama zhvillon një vizitë në Itali ku do të marrë pjesë neser në Pavionin Shqiptar ne Arsenale, ku do ti
Shtëpitë më të shtrenjta në botë, kush janë pronarët? Ata nuk janë gjë tjetër veçse udhëtarë të përhershëm të globit, të cilët po kërkojnë për një shtëpi të dytë, të tretë dh
Ekspertët italianë fotografojnë avionin në Divjakë Avioni italian i cili tentoi të trafikonte nga ajri një sasi të madhe lënde narkotike është fotografuar sot nga dy ekspe
Një makinë e tretë priste avionin 2 orë para rrëzimit Vijojnë hetimet për ngjarjen e Divjakës ku një shqiptar dhe një pilot italian janë arrestuar me akuzën e trafikut të dro
PD kërkon seancë të jashtëzakonshme për avionin e Divjakës Dy ditë para protestës që lideri i opozitës Basha ka paralajmëruar të zhvillohet pasnesër para Parlamentit, kryetari i g
Irani kopjon avionin amerikan (FOTO-VIDEO) Irani pretendon se ka kopjuar me sukses një avion amerikan të kapur në dhjetor të vitit 2011. Televizioni shtetëror publ
Shqiptari kërcënoi se do të hidhte në erë avionin e linjës Zurih - Prishtinë Pasagjerët e avionit qëe po udhëtonte nga Zurihu i Zvicrës për në Prishtinë janë terrorizuar të dielën në mëngjes. Nj
Edhe CNN e transmeton avionin e drogës në Divjakë Edhe CNN e ka transmetuar historinë e avionit me drogë në Divjakë. Lajmi për këtë çështje është publikuar në seksion
Britania, 1.3 miliardë £ për avionin e pakapshëm (FOTO LAJM) Britania e Madhe është njohur gjithmonë për flotën e saj ushtarake, të madhe dhe gjithmonë dominuese, por tashmë forcat
Australia i jep fund kërkimeve për avionin e zhdukur Kryeministri australian, Tony Abbott, është shprehur të hënën se mundësitë për gjetjen e aeroplanit të zhdukur janë shum
Një trim nga Lushnja flet për "Avionin e drogës" Dyshimet për trafik droge me mjete të Forcave të Armatosura janë shndërruar prej disa javësh në temën kryesore të debati
Pesë teori konspirative mbi zhdukjen e avionit të Malajzisë Zhdukja e avionit të Malaysia Airlines me 239 persona vazhdo të mbetet e paqartë dhe vazhdon të ngacmojë imagjinatën e a
Avionin e linjës Tiranë-Lubjanë bën ulje të detyruar Gjatë ditës së sotme avioni “Adria” i linjës Tiranë-Lubjanë ka pësuar defekt gjatë udhëtimit. Për pasojë avioni ka devij
Asnjë “provë konkrete” për avionin e zhdukur Angus Houston, udhëheqësi australian i operacioneve të kërkimit të avionit të zhdukur malajzian është shprehur se ekipet
Nisin kërkimet nënujore për avionin e zhdukur Vazhdojnë kërkimit për avionin e zhdukur me datën 8 mars me 239 persona në bord. Ekipet e kërkimit kanë nisur të përdori
Malajzia nuk heq dorë nga kërkimet për avionin e humbur Kryeministri i Malajzizë Najib Razak vizitoi zonën e kërkimeve pranë lokalitetit të Perthit, dhe ka deklaruar sot se Mal
Ky është kosovari që rrëmbeu avionin gjerman (FOTO LAJM) Mediat gjermane kanë publikuar fotografitë e shqiptarit 28 vjeçar nga Kosova, Muslim H. i cili shihet me pranga në duar.
Vijojnë kërkimet për avionin e zhdukur Përgjegjësi nga Australia për koordinimin e kërkimeve për avionin e zhdukur, Angus Huston, është shprehur se kërkimi për
Asnjë zbulim i ri për avionin e zhdukur të 'Malaysia Airlines' Anijet patrulluese të Kinës po kontrollojnë një zone të re të Oqeanit Indian për avionin e humbur me datën 8 mars.Anijet
Formula 1, homazhe për avionin e humbur (FOTO LAJM) Gjatë Çmimit të Madh të rradhës në Formula 1, që mbahet këtë fundjavë në Kuala Lumpur të Malajzisë, do të jetë e shkruar