999 rezultate për

avionin

Avari në avionin e Nikolla Gruevskit Avioni qeveritar, me Nikolla Gruevskin në bord, është detyruar të ulet në aeroportin e Zyrihut. "Sipas informacioneve
Ja ç'tregojnë incizimet e zërit në avionin e rrëzuar në Francë Hetuesit francezë kanë filluar t’i analizojnë të dhënat nga incizimi i zërit në kabinën e pilotëve të aeroplanit të udhë
Kush ishin udhëtarët në avionin e rrëzuar në Francë Këngëtarë të operës, 16 studentë dhe një arkitekt ishin në mesin e 150 personave në bordin e aeroplanit Germanwings që u
Ana Ivanovic stjuardesë në avionin privat të tenistëve (FOTO-LAJM) E keni parë ndonjëherë Ana Ivanovic si stjuardesë në një avion privat? Tenistja serbe nuk di të luajë vetëm tenis por aj
Çudi botërore, pasagjerët shtyjnë avionin për ta ndezur (FOTO VIDEO) Kemi parë pasagjerë që kanë shtyrë makinën kur ajo nuk është ndezur, por se edhe pasagjerët e avionit të zbresin dhe të
Në "avionin" e Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Dashuria mes Cristiano Ronaldos dhe Real Madrid duket se është rindezur sërish, pas 7 golave në 2 ndeshjet e fundit, por
Prokuroria kërkon 3 muaj shtesë hetime për 'avionin e Divjakës' Duket se hetimet ndaj pilotit italian Xhorxho Riformato, (Giorgio Riformato), i cili u kap me avionin e tij më 10 maj të
Çfare emocioni, flamuri shqiptar mbi avionin e Papës (FOTO-LAJM) Një emocion të veçantë, e ka cilësuar Kryeministri Edi Rama, pritjen e Papa Franceskut në aeroportin e Rinasit dhe vizit
Nike dhe Teague krijojnë avionin "revolucion" në sport (FOTO LAJM) Lajm i mirë vjen për Federatat, klubet, trajnerët dhe lojtarët e futbollit dhe jo vetëm. Kompania Teague ka dizenjuar nj
Momente tmerri në avionin Londër-Napoli (VIDEO) Avioni dridhet për shkak të turbulencave, pastaj një vakum i tmerrshëm. Një punonjëse e linjes ajrore përplasi kokën dhe
Shqipëria nis avionin e dytë me armë drejtë Irakut Një dërgesë e dytë me armatime për ushtrinë e Irakut është nisur një ditë më parë nga aeroporti i Rinasit. Lajmi bëhet i
Një xhiro me Ferrari para nisjes për në Liverpool (FOTO LAJM) Mario Balotelli në ora 13.00 mori avionin privat për tu nisur drejt Liverpoolit ku do ti nënshtrohet vizitave mjekësore
Corinna shet avionin privat të Schumacher-it (FOTO-LAJM) Corinna Schumacher ka vendosur që të shesë avionin privat të familjes, një Falcon 2000EX, me kapacitet tetë pasagjerë dh
Çiklisti që i shpëtoi 2 herë vdekjes me avionin “Malaysia Airlines” Maarten de Jonge është çiklist ndonëse jo i njohur, por ai ka një histori interesante për të na treguar. Në muajn mar
Gjashtë teori komploti për avionin e rrëzuar në Malajzi (FOTO-LAJM) Lajmi për rrëzimin e avionit MH17 ka bërë që reagimet në internet të jenë nga më të ndryshmet, duke i mbështetur argumen
Mallkimi ukrainas për Putin: Kjo bebe e vdekur do jetë në ndërgjegjen tënde Kjo bebe që shihni në foto mendohet se është dhe viktima më i vogël në moshë në avionin që u rrëzua në Ukrainë. Fotoj
Zbulohen fakte të reja për avionin e zhdukur ‘Malaysia Airlines’ (FOTO-LAJM) Zyrtarët australianë zbulojnë detaje të reja rreth fatit të mundshëm të avionit të zhdukur MH370 i “Malaysia Airlines” i
Dante, Willian e Alves samba në avionin e Brazilit (VIDEO) Tre futbollistët e Brazilit Dante, Willian dhe Dani Alves kanë argëtuar veten dhe shokët e Kombëtares me një performancë
Rebelët rrëzojnë avionin ushtarak në lindje të Ukrainës Rebelët pro- rusë kanë rrëzuar një aeroplan transporti ushtarak në lindje të Ukrainës, duke vrarë 49 persona që ishin në
Prokuroria sekuestron avionin pa dokumenta në Gjadër (FOTO-LAJM) Një avion i një shtetasi të huaj që qëndronte prej disa vitesh në bazën Ushtarake të Gjadrit është sekuestruar sot nga P