999 rezultate për

avionin

Asnjë i dyshuar për avionin e drogës në Vlorë Ende nuk ka asnjë person të dyshuar në lidhje me avionin e drogës në Vlorë. Pavarësisht faktit se janë vënë në lëvizje s
Drogë me avion nga Italia, policia: Gjetëm avionin “iku” droga Mesa duket në Shqipëri është rikthyer sërish transporti i drogës me avionë të vegjël drejt Italisë. Burimet policore
Era e fortë nuk e le avionin të ulet në pistë (VIDEO) Avioni i kompanisë italiane "Alitalia" nuk ka mundur të ulet në pistën e Aeroportit të Londrës për shkak të erës së fort
Reagon Ermira Mehmeti: Ja pse mora avionin në Strasbourg Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti ka reaguar lidhur me faktin se vota e saj i ka sjellë një fitore Serbisë karshi Kosovë
“Kaubojsi” shokohet me indiferencën e drejtorit dhe kushtet në spitalin e Lezhës (FOTO LAJM) Teksa ka kaluar vetëm një ditë pas arrestimit të infermierit të spitalit të Lezhës, se kishte qëndruar në kabinë me shof
Piloti që qëlloi avionin rus ishte shqiptar Presheve? (FOTO-VIDEO) Burime te "Presheva Jonë" kane mesuar se piloti, i cili goditi avionin rus ne kufirin turko-sirian mund te jetë nje shqi
Erdogan kërkon luftë, 8 arsyet pse Turqia e ka rrëzuar avionin rus Me rrëzimin e aeroplanit luftarak rus Su-24, Turqia ka kryer akt lufte kundër Federatës Ruse. Ankaraja është duke luftua
Dëgjoni momentin dramatik kur Turqia paralajmëron avionin rus (AUDIO) Ky është momenti dramatik kur pilotët turq paralajmërojne avionin rus të tërhiqet para se te sulmohet. Ne një regjist
Tensione Turqi-Rusi, Putin: Incidenti me avionin, thikë pas shpine Presidenti rus, Vladimir Putin, ka thënë se, rrëzimi i aeroplanit ushtarak rus është një "thikë në shpinë" nga Turqia, d
Turqia rrëzon avionin rus, ja pamjet (FOTO-VIDEO) Forcat ushtarake turke kane rrezuar nje avion ushtarak rus, i cili po fluturonte në afërsi të kufirit turk, me sakte ne
Raketat e Rusisë kundër ISIS-it (FOTO LAJM) Ushtarët rusë kanë bërë gati disa raketa me disa nënshkrime, si mesazhe kundër anëtarëve të IS. "Për Parisin" shkruhe
CIA: ISIS kishte vendosur bombë në avionin rus A ishte realisht atentat aksidenti ndaj avionit rus me 224 pasagjerët në bord? Kjo pyetje që ka shqetësuar shumë ekspert
ISIS: E rrëzuam ne avionin rus me 224 pasagjerë ne Egjipt Grupi terrorist ISIS deklaroi pak minuta më parë se është ai përgjegjësi për rrëzimin e avionit rus me 224 pasagjerë në
Disa të dhëna mbi avionin e aksidentuar Airbusi, A321-200, që u përplas ditën e sotme në Sinai të Egjiptit, ishte 18-vjeçar dhe ishte në përdorim të linjës ajro
2 ton drogë në avionin e princit saudit, arrestohet princi Princi Saudit, Al-Waleed bin Talal është arrestuar sot nga forcat e sigurisë në Liban pasi në avionin e tij u gjendën 2
Ja si e rrëzoi gjenerali shqiptar avionin ushtarak serb në Kroaci (VIDEO) Kroacia sapo ka përfunduar festimet e 20 vjetorit të aksionit ushtarak “Olluja” (Stuhia) datë e cila poashtu shënon edhe
Çfarë mund të jetë ky objekt që parakaloi avionin?! (VIDEO) Në këtë video ne do të shikojmë momentin kur një avion me pasagjer është ngritur nga aeroporti i Nju Jorkut, ndërkohë në
Nuk ka duar, drejton avionin me këmbë (VIDEO) Amerikane Jessica Cox ka lindur pa duar, por mungesa e tyre nuk ka bërë që ajo të pengohet nga kryerja e detyrave të për
Ulje emergjente në Londër për avionin e “Kuwait Airways” (FOTO LAJM) Gjatë fluturimit nga Nju Jorku për në Kuvajt, një avion i linjës “Kuwait Airways” ka njoftuar për emergjencë në bord. Ra
Në 17 qershor seanca për avionin me drogë në Divjakë Në datën 17 qershor është lënë seanca e radhës për pilotin italian, lidhur me avionin me drogë në Divjakë. Mësohet s