999 rezultate për

avionin

Argjentina me Messin ka udhëtuar me avionin e rrëzuar në Kolumbi (FOTO) Kombëtarja e Argjentinës mund të ishte përfshirë në një tragjedi të madhe pasi 18 ditë më parë udhëtoi drejt Brazilit me
Avionët zvicerianë "rrethojnë" avionin rus (VIDEO) Rusia ka dërguar një aeroplan rezervë në Lisbonë, pasi aeroplani me të cilin udhëtonte një pjesë e delegacionit të presi
Kina sfidon SHBA-të dhe Rusinë, prezanton avionin luftarak J-20 (VIDEO) Kina është duke e ngushtuar me hapa të shpejtë hendekun me dy superfuqitë e tjera ushtarake botërore, SHBA-së dhe Rusisë
Berisha akuzoi për “mushkonjë”, ja çfarë thotë ushtria për avionin e djeshëm Ish-Kryeministri Berisha publikoi dje një foto të një avioni, për të cilin theksonte se ishte duke kërkuar një piste ulj
Sherr me gruan në avion, piloti ul avionin dhe përzë çiftin Një zënkë bashkëshortore gjatë një udhëtimi në bordin e një avioni të kompanisë “Thomas Vook” ka detyruar që avioni të b
Momenti i frikshëm kur vetëtima godet avionin (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një avion pasagjerësh goditet nga një vetëtimë, ndërkohë që është duke fluturuar në një
Shtohen dyshimet me avionin në Ishëm, ja dëshmia e pilotit italian Piloti i avionit që u rrëzua në Ishëm ka folur përpara grupit hetimor, në ambientet e spitalit të Durrësit, ku burime pr
Fshehën bombën në karrocën e fëmijës, rrëzuan avionin rus në Egjipt Ekspertët e komisionit teknik ndërkombëtar kanë bërë publike shkaqet e rënies së aeroplanit rus në Egjipt, një vit më pa
Maqedoni/ Aeroplani me 6 udhëtarë zhduket nga radarët Një avion i vogël është zhdukur nga radarët në afërsi të aeroportit të Shkupit. Bëhet fjalë për avionin që ka nisur f
Panik e ankth në ajër, ja çfarë ndodhi sot me avionin e linjës Tiranë-Milano 90 pasagjerë të avionit të “Blu Panorama” kanë përjetuar panik dhe ankth. Mësohet se avioni është nisur sot rreth orës 1
Rrëzuan avionin me 224 pasagjerë, vritet një lider i ISIS dhe 45 militantë Ushtria egjiptiane ka njoftuar se ka vrarë kreun e degës së ISIS në gadishullin Sinai, i dyshuar për rrëzimin e avonit r
"Facebook" lëshon avionin solar që shpërndan internet Kompania gjigande "Facebook", ka lëshuar në ajër avionin solar të quajtur "Aquila", i cili është projektuar për t’i sjel
Alarm për bombë në avionin izraelit Një alarm për bombë është raportuar në një avion izraelit civil i cili po fluturonte mbi Zvicër, sipas Skyguide, kompani
Në avionin e aksidentuar nuk ndodhej Atifete Jahjaga UPDATE - Ish presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga ka demantuar lajmin se ajo ndodhej në aeroplanin që doli nga pista në
ISIS sulmon avionin sirian dhe kap të gjallë pilotin e Assadit (FOTO-VIDEO) Një avion luftarak i ushtrisë Siriane është rrëzuar në Aleppo të Sirisë pasi u godit nga një raketë tokë-ajër. Rasti
FSHF kërkon dëmshpërblim nga kompania që i humbi avionin Humbja e avionit drejt Luksemburgut një javë më parë nuk do harrohet aq lehtë. Federata Shqiptare e Futbollit ka ndërmar
E mori peng avionin për të takuar ish-bashkëshorten Një avion i linjës ajrore egjiptjane “EgyptAir”, i nisur nga Aleksandria drejt Kajros, bëri ulje të detyruar mëngjesin e
Pengmarrja në Qipro, ja momenti kur pasagjerët lejohen të zbresin nga avioni (VIDEO) Kamikazi qe po mban peng avionin e linjes egjiptiane ne aeroportin e Qipros ka liruar të gjithë pasagjerët, përveç katër
Kamikazi me jelek shpërthyes merr peng avionin në Qipro (FOTO LAJM) Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Sipas info
Era lëviz nga vendi avionin 70-tonësh në Siberisë (VIDEO) Përmes një video të shpërndarë në Youtube, do të shikoni se si era e fortë lëviz nga vendi një avion Boeing 737 me pasag