999 rezultate për

avionin

Bie zjarr në avionin Ankona- Tiranë, tmerrohen pasagjerët Një avion i cili do të nisej nga Ankona për në Tiranë, është detyruar që të bëjë ulje emergjente në aeroportin e ‘Sanzio
Pasagjeri i mbuluar në gjak tmerron avionin (VIDEO) Ky është momenti kur një pasagjer i dehur, i mbuluar me gjak terrorizon një avion të tërë me sjelljen e tij. Në video
SHBA-të rrëzojnë avionin bombardues të Asadit (FOTO LAJM) Avionët amerikanë rrëzuan mbrëmë një avion ushtarak të forcave qeveritare të Sirisë pasi ky i fundit bombardoi formacion
Alarm për bombë, ulet avioni në Lubjanë Një avion londinez ka bërë ulje emergjente në Gjermani për shkak të një alarmi për bombë,ndërkohë 151 pasagjerët janë ev
Ronaldo vijon festën me të dashurën dhe miqtë në avionin privat (VIDEO) Festa pas fitores së Ligës së Kampionëve për Cristiano Ronaldon ende nuk ka përfunduar. Sulmuesi portugez shënoi dy gola
Londra në panik, tjetër alarm për bombë në avionin Dubai-Londër Londra është tronditur sërish mëngjesin e sotëm pas sulmit në "Manchester Arena" ku mbetën 22 të vdekur dhe mbi 50 të tj
Tensione në qiell, avioni rus "përballet" me avionin amerikan Një avion amerikan mbi ujërat neutrale të Detit të Zi. Piloti rus "përshëndeti" pilotët amerikanë me një manovër të v
Besimtari vonon 1 orë avionin me 200 udhëtarë, kërkoi të fiken televizorët Një besimtar hebraik ultra-ortodoks, ka vonuar për më shumë se një orë avionin dhe udhëtarët e tjerë për shkak se kërkoi
E RRALLE/ Ky kryeministër piloton avionin edhe në takime zyrtare Ai është Juha Sipila, kryeministri finlandez i cili njihet për pasionin e tij të rrallë, që i ngjan yjeve hollywoodiane
E MISTERSHME/ Digjet kamioni që do transportonte avionin e drogës në Ishëm Një ngjarje e mistershme ka ndodhur në Ishëm pasi kamioni i cili dy ditë më parë transportoi vinçin që do të bënte lëviz
Alarm në qiellin britanik, avionët ushtarak ngrihen në qiell për të shoqëruar avionin "fantazëm" (FOTO LAJM) Avionët luftarakë britanikë "RAF", janë ngritur në qiell për të shoqëruar një avion civil i cili po udhëtonte nga Bukure
Aktori i njohur amerikan i shpëton përplasjes fatale me avion (VIDEO) Aktori i njohur Harrison Ford është përfshirë në një tjetër aksident ajror. Ai ishte duke drejtuar avionin e tij privat
Trumpi për avionin ushtarak më të shtrenjtë në histori: Kosto e "çmendur"! (VIDEO) Avioni i ri amerikan F-35 ka një kosto marramendëse që edhe vetë presidenti i ri amerikan, Donald Trump e ka quajtur të
Akulli nxjerr avionin nga pista, pasagjerët përjetojnë momente tmerri (VIDEO) Një aeroplan pasagjerësh në Siberi ka rrezikuar të përplaset me një avion tjetër pasi ka rrëshqitur në pistë duke u rrot
Trump "brakis" avionin e tij, fluturon me "Air Force One" dhe "Marine One" (VIDEO & FOTO) Presidenti i SHBA-ve, Doland Trump, gjatë kësaj të enjteje, bëri udhëtimin e tij të parë me "Marine One" si dhe me "Air
Ç'ndodhi me avionin e Obamës ditën kur u largua nga Shtëpia e Bardhë? (VIDEO) Ditën që Obama u largua nga Shtëpia e Bardhë, përjetoi një situatë të vështirë me aeroplanin në të cilin udhëtonte famil
Morën peng avionin, dorëzohen dhe arrestohen pengmarrësit e "Afriqiyah Airways" "Rrëmbyesit e aeroplanit të kompanisë ajrore të Libisë, i cili u ul në mënyrë urgjente në Maltë, janë dorëzuar", ka shkr
Basha: Shqipëria lëngon nga papunësia, Rama merr avionin për ekspozitë në Nju Jork Lulzim Basha u tha demokratëve të Delvinës se gjendja në vend është e padurueshme dhe ka ardhur ora e ndryshimit. Realit
Tallet me avionin e rrëzuar me futbollistë, kthehet në njeriun më të urryer Humoristi australian, Adam Rozenbachs, është njeriu më i urryer i momentit në planet. Ai në momentin e rrëzimit të avion
Humbi jetën në avionin e "vdekjes", i shënoi një gol të çmendur Realit (VIDEO) Ish-mesfushori i Mallorcas, Cleber Santana është mes viktimave në tragjedinë e ndodhur në Kolumbi por do të mbahet mend