999 rezultate për

avionin

Tragjedi në Everest, helikopteri përplaset me avionin Tre persona mbetën të vdekur dhe 3 të tjerë u plagosën si pasojë e përplasjes së një avioni të vogël me një helikopter n
DETAJET/ "Ilir Meta sapo zbriti, Adriatik Llalla ishte në bord kur u grabitën eurot" Të tjera detaja sa vijnë e dalin nga grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Sipas gazetares, Klodiana Lala, në avionin
Berisha sheh edhe "anën pozitive": Mirë që nuk morën gjithë avionin Duke reaguar sërish për grabitjen e miliona eurove në Rinas, ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se vjedhja elektorale
Në avionin ku u grabitën 10 milionë euro ka qenë edhe Adriatik Llalla Në avionin e pasagjerëve që do të nisej drejt Vjenës në orën 15:05, ku u grabitën miliona euro ka qenë edhe ish-kryeprok
Hoxha: Ja pse autorët nuk e morën peng avionin të mbushur me para Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së pasdites së sotme, ku u grabitën 10 milion Euro në aeroportin e
Kardashian josh fansat nga avioni (FOTO LAJM) Edhe gjatë udhëtimeve të lodhshme, Kim Kardashian nuk heziton të marrë poza joshëse. Kim Kardashian ka publikuar dy f
6 minuta "luftë" në kabinë, kutia e zezë tregon çfarë ndodhi me avionin që vrau 157 pasagjerë Sigurimi i regjistrimeve të kutisë së zezë nga kabina e avionit Boing 737 MAX të Ethiopian Airlines tregon se kapiteni d
E BUJSHME/ Mafiozi i Ndragheta-s fluturoi me avionin e ministrit shqiptar (VIDEO) Televizioni publik italian RAI ka publikuar një histori investigative rreth mafiozit italian Antonino Vadala, pjesë e në
Del shkaku i tragjedisë, sistemi që mori më qafë 346 njerëz në dy aksidente ajrore Shkaku i rrëzimit të avionit të “Ethiopian Airlines”me 157 persona, është i njëjtë me atë të Lion Air, në Indonezi në mu
Trump merr vendimin e ri, pezullohen avionët Boeing 737 Max 8 Presidenti Donald Trump urdhëroi linjat ajrore në Shtetet e Bashkuara të pezullojnë avionët 737 Max 8 të Boeingut, duke
Shqipëria bllokon avionin e tragjedisë (por rrëngallat 30 vjeçare fluturojnë ende) Shqipëria i është bashkuar mjaft vendeve të tjera në botë që kanë ndaluar për momentin fluturimin nga Rinasi apo në hapë
Nëna harron fëmijën në aeroport, detyron avionin të kthehet E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet. Një avion është kthyer mbrapsht në aeroport pasi një nënë p
Dy tragjedi në pak muaj, çfarë po ndodh me super avionin Boeing 737 MAX8 Rrëzimi i aeroplanit me pasagjerë i linjës ajrore, Ethiopian Airlines, që ka lënë të vdekur 157 persona në bord, ka ngri
Tmerr në avionin Stamboll-New York, shqiptari flet si u rrezikua jeta e qindra udhëtarëve (VIDEO) Momente paniku dhe frike kanë përjetuar pasagjerët e avionit të kompanisë turke Turkish Airline. Mësohet se avioni i dre
Tmerr në avionin Prishtinë-Zyrih, pasagjerët rrëfejnë momentet e vështira Udhëtarët e linjës Prishtinë-Zyrih kanë pasur momente që nuk do t’i harrojnë kurrë në jetë. Që nga nisja në Prishtinë dh
Publikohen pamjet e nxjerres së trupit të viktimës që udhëtontë në avionin e Sala (VIDEO) Janë publikuar pamje nga momenti kur është nxjerrë nga uji trupi i gjetur në rrënojat e avionit të fundosur me të cilin
Gjeti avionin e fundosur, kërkuesi flet për fatin e Sala-s Në krye të kërkimeve që gjetën avionin e fundosur në det të futbollistit, Emiliano Sala ishte eksperti i shpëtimit, Davi
Flet njeriu që gjeti avionin e Sala: Mendoja vetëm për familjen e tij Rrënoja të avionit të futbollistit, Emiliano Sala janë gjetur ditën e djeshme në detë, duke konfirmuar kështu aksidentin
"Avioni i Sala mund të këtë eksploduar në ajër" Një banor i Kanalit Anglez ka thënë se ai ka qenë dëshmitar i një eksplodimi në qiell në natën mes të hënës dhe të martë
"Vështirë se Emiliano Sala të jetë gjallë" Vazhdojnë akoma kërkimet për avionin me të cilin udhëtonte sulmuesi Emiliano Sala, por John Fitzgerald i "Channel Island